Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Dhampir #76587 üzenetére

    Azt írták decemberre módosult a megjelenés, de a jelenlegi háború mindent módosítani fog nem várt módon. Mást sem csinálok csak lesem az Ukrán webkamerás állásokat mikor lesz már ennek vége, habár ha megnézem T.L legújabb videóját semmi jóra nem lehet itt ebben számítani. Kedvencem egy orosz propaganda youtub-os cím ahol számomra érdekes dolgokat látok és még tetszik is. Én orosz párti vagyok, lettem....hosszú és sajnos nem e topik témája, meg inkább egyik sem. Lényegében már régóta figyelem mi megy a világban és pont ezért is vásároltam be mostanság.....költöttem a sok pénzt olyanra amire gondoltam nem kidobott pénz...több laptop és hozzávalók ez a videokártya is nem utolsó sorban ezért. Talán túlzottan elméletes ember vagyok, de sajnos eddig minden úgy alakult ahogy számítottam. Az a világ ami nem rég volt nem igen fog már visszajönni. Azért reménykedem hogy az emberek legalább itt kis hazánkban elkezdenek gondolkodni azon ami most megy, nem csak a kormány propaganda hírfolyamot figyelve mint a koronavírus kapcsán, mi érdekes módon hirtelen elpárolgott pár nap alatt, hanem meghallgat sok embert a témával kapcsolatban és csak az után alkot komoly véleményt hogyan menjünk tovább.

    Hiszem lesz azért Stalker 2 legfeljebb a világ keleti régiója felé fogok utalni érte. :)

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák