Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    Sziasztok,
    Ha vki androiddal használja az eszközt, ezt a lehetőséget találtam, amivel kodi alatt meg lehet hívni más videólejátszó appot. Én elsősorban a gyárit, vagy az mxplayert ajánlanám. Az audiót is true-ra állítanám. Utána nem lenne gond a dd,dts kimenettel.A leírásban szereplő airakármit csak akkor telepítsd, ha streamelni akarod hálózatra.
    Kíváncsiságból tesztelhetné vki az általam ajánlott playerekkel s912-őn

    "Kell hozzá egy lejátszó progi (én az mxplayer PRO-t preferálnám), AirWire nevezetű app (bár jó más is ,de nekem ez vált be és gyors is)
    Android eszközön kell egy fájlkezelő , pl Es File. Menj az SDCard /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata mappába. Ha nincs meg, akkor kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését.
    Ott kell neked szerkeszteni a playcorefactory.xml-t
    Ezt szúrd bele:
    <player name="MXPlayerPro" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
    <filename>com.mxtech.videoplayer.pro</filename>
    <hidexbmc>true</hidexbmc>
    <playcountminimumtime>120</playcountminimumtime>
    </player>
    Ha más lejátszó kellene akkor tudod magadnak szerkeszteni.
    Mentés.Indítsd újra a kodit.
    Ha most egy filmet elindítasz akkor nem a belső lejátszóval, hanem az xmplayer-el fogja lejátszani.Ott katt a 3 pöttyre jobb oldalon, megosztás, keresd meg az AirWire appot, majd ott keress rá a tv-re.'

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák