Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadeWolf

    csendes tag

    válasz peterk #43065 üzenetére

    Üdv újra. Egyszerűen nem bírom életre lehelni a Tvheadend HSCP Client KIII Pron nem elérhető evvel a hibát dobja.Ha menüből kiválasztom a TV -Csatornákra- Jobb sarokban annyit ír hogy a "A PVR kezelő elindul és 0 százalékon pörög nem talál semmi csatit. Feltettem régebbi Cliens verziót is avval is ugyan ez a hiba. Crazycat modul fut de probáltam Crazycat modulpack kikapcsolás- Libreelec simple modulpackkal be reboot úgy se jó. Legfrisebb Coreelecet használok. Érdekes androidról bootolva látja DVB-S és szimplán lekeresi a csatikat, Mit rontok el?? Akinek van türelme segítsen 6 napja szendvedek vele egyszerűen nem tudom életre lehelni a vasat. Tvheadend Cliensben megadtam a fix boxra kiosztott ipcímet- de a gépről meg akarom szólitani nem látja. Ahogy irtam ha a ipcim box portját szólitom meg(8080) tökéletesen tudom menedzselni a cuccot. Min csuszok el? miért nem indul el a PVR keresés? Olvastam Coreelec angol forumot ennyit találtam innen szedtem a Cliens régebbi verzióját sjana nem müködik.

    https://discourse.coreelec.org/t/tvheadend-hstp-client-cant-be-loaded-on-ce-8-95-0/1410/12

    itt is irják a hibát! Ha valaki túl van ezen és tudja a megoldást, kérem segítsen.

Új hozzászólás Aktív témák