Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz 3arnus #8686 üzenetére

    Valószínü a ramok halnak ki az Fsb emeléstől, mert azt már nem bírják! Megpróbálhatsz nekik adni 0.1 voltot esetleg 0.2-őt de így sem fogják sokáig bírni! Ha tudod akkor állítsd be fix 400Mhz-re Everestbe meg tudod nézni hogy mennyin is mennek! A procit is nézd meg most mennyit kap és annak is adhatsz + feszt, de szerintem 1.4 fölé ne igen menj, és a hőfokot figyeld, amennyi most volt az nem sok, 65 környékéig mehetsz! Sokat ne várj tőle hogy + Fps-ek lesznek, esetleg a minimumok nem lesznek olyan nagyok! Azt is nézd meg hogy Dualban mennek e a ramok, mert a lapod tudja, de mivel különböző méretűek nem biztos hogy úgy mennek! Bekapcsolás után kiírja a képernyőn, hogy Dual vagy Single! Néztem a lapod miket tud, és hát csak 04A-s vagy 04B-s procikat támokat, tehát az újakat nem, ezek a régiek meg nagyon drágák, nem éri meg mert nem kapsz cserébe szinte semmit! A kártyát is meg lehetne húzni egy kicsit! Majd írd meg mire jutottál!

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák