Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz SyMbioTe #7223 üzenetére

    'hát ő nagggyon keni!!! :-)
    Iszonyat,hogy mit megy a géppel!Asztakurva.. :-)
    Vajon hányszor próbálhatta el.?? :-)
    Nagyon-nagyon érzi a kocsit.
    :R

    Ufo: Hihetetlen mit megy ez a "gyerek"!!! :-) Végig a számat tátottam,aztán jött a repülős rész (is)... :-)
    Nagyon kemény!!!!

    Ps3-on a dirt 3-ban -ha jól emlékszem- vannak hasonló feladatok.Nagyon tetszett!

    Hakydakillah: "...4k tv..."

    Hiába.Állítólag nem veszel észre különbséget 2-3m-ig (átmérőben).Mindegy,hogy szép full hd vagy 4k,nem veszel észre különbséget.

    Mostani summit.
    A ti rx7-esetekkel sikerült mennem egy 2xx. helyet. :-) Persze tudom,most még lehet ilyet menni. A múlt 3napos summit-ban kb.11e-en voltak.És megint cc-t kaptam. :-)
    A hill climb-ben a kb. 1200. szintű raid nissan-nal mentem egy olyat,hogy a gyorsabb full-os buggy-val hiába előzőm meg,a végére a nissan jön ki több pontra. :-o
    Hammer. :-))) Kb.900-as szintű,de olyat mentem vele,mint a 1200-as nissan-nal (hill climb).
    Jó lesz ez. :-)
    Ti hogy álltok? :-) "lecsúsztok" 100.helyezés alá? :-)

    Jaa,Ufo által ajnározott agera.
    Szárazon a véleményem változatlan.A laferrari-val biztos,hogy lenyomom bármiben/bárhol. (és mindegy,hogy mire van pakolva a tuning.Egyébként az agera-ban kb. a tuning 80%-át grip-re raktam,laferrari-ban vegyes.)
    Viszont véletlenül elkaptam egy esős rész -agera-val. :-) Na ott jött a meglepetés. :-)))
    Majdnem úgy megy esős úton,mint szárazon a laferrari!Ez halál komoly!! :-) Ha nem így lenne nem írnám ezt fölöslegesen.
    Köszi Ufo! :R

    Szerk.: Hvégén tesztelem jégen is. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák