- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
sasNAXO
#61344
üzenetére
mi keszulunk kiprobalni egy ilyet. a minisforum UM780 XTX is ad egy oculink csatit a gephazbol kifele es a baratom 3090Ti-je csak a merete miatt van egy atx gephazban, atx lappal. ritkan kell, de akkor nagyon (video transzkodolas), szoval a terv az h kap egy kulso hazat es tapot (kerdes megprobaljuk-e pl tobb hdlpex gan250-nel vagy kapjon egy brutal sfx v atx tapot). nem igerem h gyors projekt lesz, mert eleg hosszu a lista, de ha barmi alakul, beszamolok rola
igaz, mi pcie gen3-as atalakitot hasznalunk, eloszor is kell csinalni sebesseg-teszteket h ebben az esetben korlatozo tenyezo-e a gen4 x4 helyett.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Windows 11
- World of Tanks - MMO
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen monitort vegyek?
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen házat vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Bontatlan ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI
- PC bontás - be quiet Silent Base 600, be Quiet 550W, B760M DDR5, i5-12400F, 32Gb, RTX 3080, 1Tb SSD
- Fejlesztés hiányában megmaradt 8GB SK Hynix 2400MHz DDR4 SO-DIMM
- Kingston Fury Beast 32GB DDR5 5600MHz CL32 RAM
- Asus H110-PLUS/ i3 6100/ ingyen foxpost/ garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 700W
- Huawei P30 Pro 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! 16" Lenovo IdeaPad 5 Pro 16" Ryzen 7 5800H 16GB 1TB QHD+ 1év gar.
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3453
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
igaz, mi pcie gen3-as atalakitot hasznalunk, eloszor is kell csinalni sebesseg-teszteket h ebben az esetben korlatozo tenyezo-e a gen4 x4 helyett.

