Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Parci #9722 üzenetére

    És kinek kell 14-150? :DDD A 14-42-t is megvettem Messertől első pánikomban (a 14-45 eladásakor), kell a zoom, kell a stabi, mer' videó, mer' ez, mer' az. Aznap felraktam, mikor megjött, azóta ott áll a polcon.

    Zoom azoknak való, akik nem tudják, mit csinálnak (csak hogy kötekedjek, nehogy komolyan vedd) :DDD

    Ui: a G3 igenis jó ám. Bár egy kihajtható seggű GX1, vagy akár GF1 (vagyis inkább GF2 a tapcsika miatt) is elég volna nekem, úgy érzem.
    Kicsi legyen a gép, gyors AF-es, tapicskás, bírja a hosszúexpót, meg ne fix seggű legyen... nagyjából ennyi kell nekem (multiaspi opció is jól jön persze). Képstabi, Oly jpg, ISO 51200 le van sz*rva, ISO 6400-nál legyen vállalható képe, meg a LR ismerje fel, ennyi. Szomorú, hogy úgy tűnik, nincs ilyen gép... persze lehet az OM-D változtat ezen, főleg, ha bírná az éjszakai futamokat (a multiapsit meg lenyelném). Tényleg, valamelyik GH2 tulaj csinálna nekem egy letakart obisapkás ISO 160/60" rawot kikapcsolt zajszűréssel? Érdekelne, szemetel-e az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák