Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Throme #101363 üzenetére

    Munkára nem nagyon szoktak használt cuccot venni az ismeretlen előélet miatt, amúgy mk3-al nem lenne előrébb a képminőség terén, mert ua. a szenzor van benne, mint az mk2-ben. Az autófókusza valóban jobb, és van pár okos újítása, de ha ezek nem kellenek valakinek, akkor a váltás fölösleges. OM-1 már jobb alternatíva lenne, de képminőségben az sem Atyaúristen, cserébe szerintem aránytalanul drága (ahogy az mk2 -> mk3 váltás is lenne).

    Lehet nem is akar nagyon kölcsöngépet, mert tart tőle, hogy berántaná egy váltásba, amit amúgy most nem szeretne/tudna megfinanszírozni. :F
    Azt ugyanakkor hülyeségnek tartom, hogy egy foglalkoztatott fotósnál a munka ne termeljen ki fél misit eszközpark fejlesztésre. Ha valóban így van, akkor ott szerintem valami nagy baj van (vagy a foglalkoztatottsággal, vagy az árazással, vagy másra szórja el a pénzt).
    Én a saját magam részéről és tapasztalataival, látnám értelmét munkára az mk3-nak a jobb af miatt, mert nagy fényerejű lencsével azért nem általlik téveszteni, ha úgy alakul, az pedig munkánál nem különösebben előnyös. :U

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák