- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen egeret válasszak?
- Azonnali fotós kérdések órája
- Melyik tápegységet vegyem?
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- OLED monitor topic
- Milyen TV-t vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
rolko
őstag
HELP!!!!!
Nos volna egy Core2 e6550 egy P5K Deluxe és 2x1GB Micron D9DQW memó. Az vele a nagy gondom hogy a procit 3010mhz-nél tovább nem tudom húzni, itt atomstabil, 430-as FSB-n áll, a memó vissza van osztva 860Mhz-re, ha növelem az fsb-t úgy nő a memó freki is
, de ha ez a szutyok memó 900mhz felé ér akkor onnatól nem jön be a kép mikor újraindít, (mindennek van adva fesz) az előbb már mindent maxra tettem Ősember tanácsára. Nos az lenne az a kérdés hogy:
- mennyi feszt kellene adni a procinak hogy magasabb órajeleken is jó legyen
- az alaplapnak mennyi fesz kell?
- van egy rakat lehetőség memó időzítés állításra, itt mit érdemes állítgatni?Az ilyen memóknak többet kellene elvileg mennie, meg jó lenne egy guid is laphoz mert az is a baj hogy van egy rakat beállítási lehetőség ( OC menü ) ami nemtom hogy mire való

Új hozzászólás Aktív témák
- S22 Ultra 512/12
- Bomba ár! Fujitsu Celsius H730 - i5-4G I 16GB I 500GB I Nvidia I 15,6" FHD I W10 I Garancia!
- Eladó új állapotban levő Redmi Note 10S 6/128GB szürke / 12 hónap jótállás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4365, 100% Akkumulátor
- Everycom Cubelite Ultra projektor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
, de ha ez a szutyok memó 900mhz felé ér akkor onnatól nem jön be a kép mikor újraindít, (mindennek van adva fesz) az előbb már mindent maxra tettem Ősember tanácsára. Nos az lenne az a kérdés hogy:


