Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Disney71

    csendes tag

    Sziasztok!!! Segítséget szeretnék kérni! IBM Lenovo g550 es gépem van.Nem sokára 4 éves lesz. A kijelzőn ma megjelent bekapcsoláskor egy csík. Az alsó harmadnál vízszintesen.Nem teljes,olyan,mintha vissza tükrözné ami alatta van...IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Így néz ki,csak láthatóak a színek. Tegnap minden probléma nélkül kikapcsoltam.Ma hazajöttem,elő vettem,és finoman ablak tisztítóval,ahogy szoktam,nem sokat rátéve,nem megnyomva,megtisztítottam. Majd amikor bekapcsoltam,már ezt tapasztaltam. Nagyon szépen kérem,aki tud segítsen.Nem vagyok eleresztve pénzel,és a kis lányaim szintén használják a gépet az iskolai munkához.10,és 6 évesek.
    Segítségeteket nagyon megköszönöm,köszönném! Biztos van valami megoldás.... :F :F :F :( :( :( :U :U :U

    Maradok tisztelettel : Bergendi Ferenc email cím: bf71@t-email.hu Vagy aki tud segíteni,és tud megoldást,kérem szépen hívjon,vagy küldjön egy sms-t. +36304759423

    B.Ferenc

Új hozzászólás Aktív témák