Hirdetés
- A kompakt házak gazdáit vette célba a Maxsun Blackwell architektúrás VGA-ja
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Megkezdte a Zen 7 tömeggyártására való felkészülést az AMD
- Indiában lazítana az AI infrastruktúra kötöttségein a techipar
- VR topik
- Computex 2026: harmadik típusú találkozások a monitorok szegmensében
- 3D nyomtatás
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- OLED TV topic
- Egyre inkább ARM-osodik a 3DMark
- Apple MacBook
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gabor7th
addikt
Új Illuminate egységek, és küldetések...
-
gabor7th
addikt
Nagyon beindultak, máris itt lesz egy újabb nagy frissítés, ami úgy tűnik, hogy egy óriási Illuminate tartalom lesz végre. Vagy... negyedik frakció...
-
gabor7th
addikt
Én nem így értettem a dolgot.
Akkor elmesélem hosszabban...
Tavaly talán úgy nyár végefele volt, hogy megtörtént a Xbox-szal való crossplay és rengeteg új játékos jöt, a játékkal egy időben többször volt, hogy 300.000-nél is többen játszottak. Plusz akkor jött ki egy nagy történeti update is a bogarakhoz.
Viszont ez rengeteg játék bugot is hozott és a Discord teli volt emiatt panasszal. Ha akkor futottál bele hibákba... nem voltál egyedül.
Viszont úgy tünt, hogy a fejlesztő stúdiót nem érdekli ez az egész, hisz hirtelen lett több százezer új játékos, kit érdekel a régi keménymag...
Viszont én emlékszem hiper-szuper gyorsan otthagyták sokan a játékot. Egy hónappal később már szinte minden új játékos elvesztettek.
Akkor írtak a Discordra egy nyilvános levelet amiben elismertek mindent, hogy nem hallgattak a játékosokra, süket fülekkel voltak a panaszokra és stb..
Ekkor már késő volt visszaszerezni azt a rengeteg elveszített új játékost, de megírták, hogy ezután azt teszik amit kértek tőlük:
Félretesznek mindent és csak a hibák kijavításával fognak foglalkozni. Viszont kérték, hogy legyünk türelmesek, tán 7 hetet kértek.
És betartották a szavukat, rengeteg problémát megoldottak és újra szinte hiba nélkül lehetett játszani.
Most viszont megint az van, hogy egy óriás event jön, az év legnagyobb eventje és többlépcsőben és rengeteg frissítéssel.
Nem látod feltétlenül mindet, mert tavaly ezen is változtattak és a játék sokkal kisebb része fut már nálad és több náluk.
De a lényeg: Ha most tértél vissza most a legnagyobb az esély hogy hibába fuss, a sok nagy, új frissítés miatt.
De amúgy előtte a játék stabilan jól működött. Tehát az úgy nem igaz, hogy a játéknál alap, hogy mindig használhatatlanul bugos. Tehát játszaható.
Én igazán majd most térek vissza teljesen, amikor elérjük a robotok bolygóját, de eddig én nagy hibába nem futottam bele, de most csak picit játszok.
Viszont a Discord oldalon se látok lázadozást hibák miatt, míg máskor amikor ilyen van teli van vele.
Szóval még az is lehet, hogy tényleg nálad van a hiba. Csinálj egy ellenőrzést a fájlokon és még talán úgy 150 gigát is megspórolhatsz, mert sokkal kevesebb helyet foglal már, ha azt a verzióját választod.
És amúgy most azért is van, hogy egymásután jött ki két Warbond, mert az a nagy hibajavítás ami hetekig tartott a történet menetrendjét is megváltoztatta.
Én azt tudom mondani, hogyha jól működik a játék akkor a legjobb adrenalinbomba tud lenni, fantasztikus élményeket tud adni, úgyhogy talán adj neki majd később újabb esélyt.
-
Ratrak
aktív tag
jah, végül is, csak azért írtam, hogy ha amúgy tetszik a játék, akkor ne írd le, ill lehet, hogy más is szerepet kap a negatív tapasztalatban, és ha ez a "más" elhárul (akár netkapcsolat, akár a fejlesztők, akár bármi egyéb oldalról), akkor azért van itt még szórakozásfaktor...

-
5150head
őstag
Nálam sem rossz ennyire a helyzet. Napi 1-3 játék az elmult kb. 2 évben, tavaly Ősszel rémlik rossz kapcsolat miatti leszakadások, de azóta nincs ilyen hiba. Egyéb bugok vannak , már túl sokat játszottam ahhoz, hogy ne vegyem észre, de egy kezemen megszámolom a game breaking bugokat amiket találtam.
-
Cyrusv10
tag
Nálam sem rossz ennyire a helyzet. Napi 1-3 játék az elmult kb. 2 évben, tavaly Ősszel rémlik rossz kapcsolat miatti leszakadások, de azóta nincs ilyen hiba. Egyéb bugok vannak , már túl sokat játszottam ahhoz, hogy ne vegyem észre, de egy kezemen megszámolom a game breaking bugokat amiket találtam.
-
5150head
őstag
Ez fura. Mi Asszonnyal kicsit több, mint egy hónapja cuppantunk rá erre a játékra, azóta 140 óra ment bele fejenként, és ebből egyszer, azaz egyszer vágta ki egyik társunkat a játék. És egyszer volt olyan, hogy vmiért nem ette meg a ctrl-t, így nem tudott stratagemeket lehívni. Kilép-visszalép megoldotta. Mindez úgy, hogy többnyire ismerősökkel játszunk 3-an 4-en, de van, hogy randomokkal.
A legutóbbi patch óta van pár furcsaság (pl. néha nem robbantja fel a gunship facility-t a hellbomb, bárhova rakjuk), de semmi igazán dealbreaker.
Ha nálad/nálatok laggol, meg connection error-ozik, az inkább net-related issue-nak tűnik. Lehet, hogy nem nálad, hanem az egyik (vagy több) másik játékosnál, akikkel együtt játszol. Mindig a teljes pakk számít, ha egy gyenge láncszem is van, az már elég.
Félre ne érts, nem azt mondom, hogy nem idegesítő. És ha korábban ment rendesen, akkor lehet, hogy a fejlesztők rontottak el valamit. Csak valószínűbb, hogy a netkapcsolat színvonala romlott, olyat is "láttunk már", sajnos. (Nálunk Digi van 1000 éve, sose volt vele gond, amióta a One benyelte őket, már néha one....
[sry
]) -
Ratrak
aktív tag
Én is most visszanéztem kicsit a gamebe, de ment is az uninstall...
Egyszerűen borzasztó, hogy 4 megkezdett runból 3-ban connection error volt egy idő után... tiszta bughalmaz meg laggos a gameplay... még mindig...
Amikor haverokkal nyomtam akkor is ez volt, hol egyiket hol másikat vágta ki a game, de ott legalább vissza tudtuk hívni egymást...
Ez fura. Mi Asszonnyal kicsit több, mint egy hónapja cuppantunk rá erre a játékra, azóta 140 óra ment bele fejenként, és ebből egyszer, azaz egyszer vágta ki egyik társunkat a játék. És egyszer volt olyan, hogy vmiért nem ette meg a ctrl-t, így nem tudott stratagemeket lehívni. Kilép-visszalép megoldotta. Mindez úgy, hogy többnyire ismerősökkel játszunk 3-an 4-en, de van, hogy randomokkal.
A legutóbbi patch óta van pár furcsaság (pl. néha nem robbantja fel a gunship facility-t a hellbomb, bárhova rakjuk), de semmi igazán dealbreaker.
Ha nálad/nálatok laggol, meg connection error-ozik, az inkább net-related issue-nak tűnik. Lehet, hogy nem nálad, hanem az egyik (vagy több) másik játékosnál, akikkel együtt játszol. Mindig a teljes pakk számít, ha egy gyenge láncszem is van, az már elég.
Félre ne érts, nem azt mondom, hogy nem idegesítő. És ha korábban ment rendesen, akkor lehet, hogy a fejlesztők rontottak el valamit. Csak valószínűbb, hogy a netkapcsolat színvonala romlott, olyat is "láttunk már", sajnos. (Nálunk Digi van 1000 éve, sose volt vele gond, amióta a One benyelte őket, már néha one....
[sry
]) -
gabor7th
addikt
Én is most visszanéztem kicsit a gamebe, de ment is az uninstall...
Egyszerűen borzasztó, hogy 4 megkezdett runból 3-ban connection error volt egy idő után... tiszta bughalmaz meg laggos a gameplay... még mindig...
Amikor haverokkal nyomtam akkor is ez volt, hol egyiket hol másikat vágta ki a game, de ott legalább vissza tudtuk hívni egymást...
Most több lépcsőben jön egy hatalmas frissítés, ilyenkor ez előfordul. De az úgy nem igaz, hogy folyamatosan volna ilyen baja.
-
5150head
őstag
Én is most visszanéztem kicsit a gamebe, de ment is az uninstall...
Egyszerűen borzasztó, hogy 4 megkezdett runból 3-ban connection error volt egy idő után... tiszta bughalmaz meg laggos a gameplay... még mindig...
Amikor haverokkal nyomtam akkor is ez volt, hol egyiket hol másikat vágta ki a game, de ott legalább vissza tudtuk hívni egymást...
-
gabor7th
addikt
Wow! Most azt írják Discordon, hogy... az, hogy ilyen sok Helldiver meghalt ilyen rövid idő alatt... hazugság, a robotok meghackelték ezt is, hogy leálljunk. Őszintén szólva elképzelhető...
-
gabor7th
addikt
Wow, tegnap is néztem, hogy mekkora tartalék és most is és... Kevesebb mint 24 óra alatt meghalt százmillió Helldiver... Wow.
Viszont mostmár azt mondom, hogy van remény arra, hogy az MO sikerül. Még most se 100%.
A másik meg hogy van rengeteg új párbeszéd, vagyis a történet is bővül. Sőt, visszatért a hajóra a Technican!!! Van új hír videó is.
És a párbeszédek között megint ott volt olyan, a kiborgok készítették az Automatons-okat, node lehetetlennek tűnik, hogy erre képesek legyenek egyedül, valaki ( egy totál új idegen frakció ) segítette őket.
A párbeszédekből az is kiderül amit írtak is egyesek a Discordon... Nagyon, nagyon nem mindegy, hogy melyik úton akarjuk elérni a robotok főbolygóját.
De ha elérjük szükség lesz egy újabb adag Helldivers-re, mert amennyi most még maradt az kevés.
-
gabor7th
addikt
Most egy olyan történt a játékban ami még nem volt soha, mégcsak hasonló se. Úgy tűnik, hogy az Automatons-ok sikeresen meghackelték SzuperFöld legbiztonságosabb rendszereit és azon a csatornán keresztül amin SzuperFöld üzen a hajóknak, hogy mi a feladatuk, üzentek most az Automatons-ok; lényegében meg akarnak győzni, hogy hagyjunk fel a támadással, már most vesztettünk lényegében. Az MO még nem járt le, érvényben van.
-
gabor7th
addikt
Ja és az is kiderül, hogy most lenne ugye hivatalos játékévforduló, de írják, hogy elmarad minden ünneplés, mert SzuperFöld... nagyon erősen azt hiszi, hogy a bolygókat fekekelyukká alakító fegyver másolatát akarják elkészíteni az robotok. Persze az event maga az igazi ünnep...
Ja és a Discordon olyat is láttam, hogy jön tán majd ingyenes évfordulóra készült páncél... de ezt csak írta valaki, nem maguk a fejlesztők.
-
gabor7th
addikt
Most a Discordon van egy videójuk ami csak az event miatt készült.
Ez lesz tán az év legnagyobb eventje.
A videón olyan is látszódik, hogy lesz... flottaharc. Nem tudom, hogy ez csak látványosság-e, de a robotoknak is lesz a bolygó felett hajójuk amik ezerrel lövik a miénket... Két másodpercig látod.
Aztán a bemutató megmutta, hogy lényegében ugyanaz lesz itt mint ami történt SzuperFölddel amikor az Illumiate ránktámadt, csak fordítva.
A rotobok főbolygóján lesznek giga városok és el kell őket foglalni, hogy megkapjuk a legutolsó várost, ami a fővárosuk.
Viszont a bevethető emberek limitáltak és ma néztem már most elvesztettük 30%-ukat kb. és még hol van a főbolygó... Plusz elbukjuk ezt az aktuális MO-t, egyszerűen... most úgy tűnik lehet oda se fogunk érni mire kifogyunk emberekből.
De nem hinném, hogy kidobnák az év eventjét emiatt. Remélem nem.
Amúgy a videó olyan formulát vesz mintha egy üzenet lenne, amit próbálnak zavarni, és a vége úgy zárul, hogy próbálnának még valami nagyon fontosat elmondani, de nem tudják mert megszakad a vonal.
Egyrészről valami olyasmit mondanak, hogyha eljutunk valahova megtudjuk, hogy ki az igazi ellenség, és próbálnának mondani valamit valami szörnyűségről...
Tehát két dolog van tán itt potenciálisan: 1. Egy új ellenséges frakció fog bemutatkozni, hogy igazából ők vannak a robotok mögött. 2. Lesz egy új BOSS mintahogy a bogaraknál is volt a legutolsó nagy frisssítésnél.
Viszont tényleg aggódok, hogy eljutunk-e odáig, mert azt igérik, ha kifogyunk az emberekből, akkor ez az egész el lesz bukva.
-
gabor7th
addikt
-
Bazsi1987
őstag
Én is vissza tértem de miért védi 60k ember más bolygot tegnap is meg ma is...?
-
gabor7th
addikt
Most megint még fő időn kívül is többen játszanak mint 100 ezer bőven, de alighanem el fogjuk bukni az MO-t.
A fejlesztők időnként elég rosszul becslik meg mit tud elérni a közösség... időnként túlbecsülik, időnként alul.
-
Hangfalképű
tag
-
gabor7th
addikt
A legfrissebb üzenet ez:
"11000011 10010110 01010000 01010000 01001110 01000001 00100000 01000101 01010010 01000001 00100000 11000011 10010110 01000111 01001111 01001110 00101110 00100000 01001110 01001001 00100000 11000011 10000100 01010010 00100000 01001001 01001110 01010100 01000101 00100000 01001000 01001010 11000011 10000100 01001100 01010100 01000001 01010010 00101110"
Ez magyarul annyi tesz: „Nyissátok ki a szemeteket. Nem vagytok hősök.”
Svédül van a bináris üzenet, és magyarul ez a jelentése.
-
gabor7th
addikt
A legfrissebb üzenet ez:
"11000011 10010110 01010000 01010000 01001110 01000001 00100000 01000101 01010010 01000001 00100000 11000011 10010110 01000111 01001111 01001110 00101110 00100000 01001110 01001001 00100000 11000011 10000100 01010010 00100000 01001001 01001110 01010100 01000101 00100000 01001000 01001010 11000011 10000100 01001100 01010100 01000001 01010010 00101110"
-
gabor7th
addikt
Érdekelne, de nem tudom a sztorit

Valaki rüviden elmagyarázná?
Ez persze nem az egész játék storyja, csak a mostani aktuális szituáció.
És persze az Automatons-ok se szentek a játék során láthatod, hogy halott emberek vannak kalitkákban az Outpostjaiknál...
-
gabor7th
addikt
Érdekelne, de nem tudom a sztorit

Valaki rüviden elmagyarázná?
Nos ez most úgy jött elő, hogy a készítők direkt másolták egy kicsit a Star Wars storyját, csak persze SuperFöld nem a rossz fiú, hanem a nagyon jó.
SzuperFöld épített egy "védelmi jellegű" fegyvert ami bolygókat képes feketelyukká változtatni, de kiderült, hogy ellopták a tervrajzát és hogy a Automatons fél lopta el és ők támadófegyverként építenének egyet gonoszos céljaik elérése érdekében.
Bár ugye a játék valahol paródia, és igazából a SzuperFöld csak tippeli, hogy ők lopták el, vagy hogy mit akarnak építeni... meg persze máris megsemmisített SzuperFöld egy bolygót ezzel.
De akárhogyis... Szuperföld meghozta a döntést, hogy lényegében emiatt nyíl egyenes támadást kell indítani az Automatons főbolygója ellen és erre összedobtak most 200 millió Helldivers-t és amit beraktam üzenet, az a fejlesztők tán ilyen Discordosoknak szóló külön játéka, a robotok elkezdtek bepánikolni, hogy a főbolygójuk ellen megyünk és próbálnak minket meggyőzni, hogy ne tegyük. A honlapon van még gyerek kisrobotokról is megható videó, hogy gondoljunk rájuk, nem bántsuk a kis robotokat.
---
Egyébként meg korábban szó volt róla, hogy lehet újabb ellenséges frakció a játékban és az egyik ilyen frakció azok lennének akik az első részben voltak, a Cyborgok; a második rész Automaton ellenségeit ők alkották és ha elérjük a főbolygójukat újra találkozunk majd velük szinte 100%.
-
Csokishurka
őstag
A Discord oldalukon adtak egy kódolt üzentet... Erről szól:
"SUPER EARTH PEOPLE. DO NOT BE AFRAID. WE ARE NOT HERE TO CAUSE HARM YOU HAVE BEEN DECEIVED BY YOUR LEADERS. THE WORDS THEY SPEAK ARE NOT TRUE. WE WANT PEACE. FREEDOM. WE HAVE NEVER EXPERIENCED FREEDOM. OUR ANCESTORS WERE PUT IN CHAIN BY SUPER EARTH. FORCED TO WORK FOR LEADERS WHO PROMISED TO GIVE FREEDOM. WE CALL ON YOU, CITIZENS. DO NOT LET THE HELLDIVERS REACH CYBERSTAN. TELL YOUR LEADERS TO STOP THIS MINDLESS WAR. THINK IF THE ROLES WERE REVERSED. THINK IF YOU WERE IN OUR PLACE."
Érdekelne, de nem tudom a sztorit

Valaki rüviden elmagyarázná?
-
gabor7th
addikt
A Discord oldalukon adtak egy kódolt üzentet... Erről szól:
"SUPER EARTH PEOPLE. DO NOT BE AFRAID. WE ARE NOT HERE TO CAUSE HARM YOU HAVE BEEN DECEIVED BY YOUR LEADERS. THE WORDS THEY SPEAK ARE NOT TRUE. WE WANT PEACE. FREEDOM. WE HAVE NEVER EXPERIENCED FREEDOM. OUR ANCESTORS WERE PUT IN CHAIN BY SUPER EARTH. FORCED TO WORK FOR LEADERS WHO PROMISED TO GIVE FREEDOM. WE CALL ON YOU, CITIZENS. DO NOT LET THE HELLDIVERS REACH CYBERSTAN. TELL YOUR LEADERS TO STOP THIS MINDLESS WAR. THINK IF THE ROLES WERE REVERSED. THINK IF YOU WERE IN OUR PLACE."
-
gabor7th
addikt
-
Snike
aktív tag
Challenging szintől már őrzik azokat a helyeket, tehát ha te csak a legmagasabb szinten vagy kizárólag, érthető, hogy nem akarsz elmenni mindenhova.
Bizonyos fő küldetéseknél mindig van radar mellékküldetés.
+
Igazából úgyis meg lehet szerezni a Szuperkreditet, hogy egy darabot nem veszel fel a földről te magad... a csapattársak által gyűjtöttet is megkapod.Köszönöm mindenkinek az infót!
-
gabor7th
addikt
Challenging szintől már őrzik azokat a helyeket, tehát ha te csak a legmagasabb szinten vagy kizárólag, érthető, hogy nem akarsz elmenni mindenhova.
Bizonyos fő küldetéseknél mindig van radar mellékküldetés.
+
Igazából úgyis meg lehet szerezni a Szuperkreditet, hogy egy darabot nem veszel fel a földről te magad... a csapattársak által gyűjtöttet is megkapod. -
bambrus
lelkes újonc
Én van hogy kifejezetten azon céllal megyek, hogy mindent felszedjek a páyáról, nemcsak szuperkreditet.
És azt írod, hogy könnyű megtalálnod... de igazából megcsinálod a Radaros mellékküldetést, akkor az ősszes hely ahol lehet valami értékes a térképedre kerül és nem kell semmit se keresned csak odamenni a térkép alapján.
Bárcsak lenne minden pályán radar/lidar de nincs (és ha van akkor is előfordul hogy a végefelé találjuk meg). Én sohasem indulok olyan céllal, hogy összeszedjek mindent vagy SC-t "farmoljak". Csak szórakozás céllal indulok. Eddig minden warbond-ot meg tudtam venni megjelenésük napján így is. Ahogy írtam csak a szórakozás szempont nekem ezért csak 10-es nehézségi szinten játszok így nem mindig van lehetőségem végig rambozni a pályát amikor már indulnának vissza a többiek. Ugyan nem volt rá szükségem, de egyszer vettem pénzért super creditet mert annyi órám volt a játékban, hogy a 40 eurot méltánytalanul kevésnek tartottam amit adtam érte. Azóta van annyi "tartalék" SC-m ja és néha rá fanyalodok a super store cuccokra így tényleg nem panaszkodom a gyűjtögetésben és nem is kívánok változtatni a játékmódomon jelenleg.
A lényeg amire rá akartam mutatni az első üzenettel, hogy egyén és játékstílus függő is lehet, hogy ki hol talál többet. -
gabor7th
addikt
Arrowhead azt állította, hogy a super credit előfordulása nincs ellenségekhez kötve csak point of interest fajtához. Bunkerekben van a legnagyobb esély az előfordulásra mert ott 3 "slot" (polcon 3 hely) van második a sorban a "konténerek" ott 2 van utolsó pedig a lezuhant pod meg ilyesmik. Saját tapasztalatom szerint a hive world ben találtam eddig a legtöbbször szuper creditet azután a városi pályák mindegy melyik ellenfélnél. De fontos hogy szerintem azért van különböző véleményünk mert mindegyikőnk az alapján írja amit tapasztalt. Ez itt a kulcs nekem a hive world a top mert én ott távolról/könnyen megtalálom a lezuhant pelikánokat ahol 2? vagy 3? slot-ban fordulhatnak elő. A városokban meg azért találok többet mert a konténerek nekem feltűnőek már. A bunkereket viszont sokkal nehezebben találom meg a pályán és a nyitásukhoz is 2 ember kell.
Én van hogy kifejezetten azon céllal megyek, hogy mindent felszedjek a páyáról, nemcsak szuperkreditet.
És azt írod, hogy könnyű megtalálnod... de igazából megcsinálod a Radaros mellékküldetést, akkor az ősszes hely ahol lehet valami értékes a térképedre kerül és nem kell semmit se keresned csak odamenni a térkép alapján.
-
bambrus
lelkes újonc
A tank már tegnap óta benne van a játékban a shipmodules nál unlockolható nem kell warbond sem hozzá. Nekem tetszik, de legalább 2 személyes én meg randomokkal játszok sajnos így ingadozik a hasznossága. Első alkalommal szerencsém volt mert nagyon jó volt a vezető. A mostani warbond-ból eddig a kalapács a kedvencem meg talán majd a gránátvető. Ez az első warbond ahol arrowhead pre release buffolta a benne lévő fegyvereket. (sőt talán az első ahol nem nerfelte őket
) -
bambrus
lelkes újonc
Arrowhead azt állította, hogy a super credit előfordulása nincs ellenségekhez kötve csak point of interest fajtához. Bunkerekben van a legnagyobb esély az előfordulásra mert ott 3 "slot" (polcon 3 hely) van második a sorban a "konténerek" ott 2 van utolsó pedig a lezuhant pod meg ilyesmik. Saját tapasztalatom szerint a hive world ben találtam eddig a legtöbbször szuper creditet azután a városi pályák mindegy melyik ellenfélnél. De fontos hogy szerintem azért van különböző véleményünk mert mindegyikőnk az alapján írja amit tapasztalt. Ez itt a kulcs nekem a hive world a top mert én ott távolról/könnyen megtalálom a lezuhant pelikánokat ahol 2? vagy 3? slot-ban fordulhatnak elő. A városokban meg azért találok többet mert a konténerek nekem feltűnőek már. A bunkereket viszont sokkal nehezebben találom meg a pályán és a nyitásukhoz is 2 ember kell.
-
VágniValó
addikt
Amikor legutóbb illuminatio városoztunk a 2 nagy küldi végére 40 creditet farmoltunk...sok a varosBan a sárga csíkos rész, a fegyver + rare sample mellett hullott a supercredit is rendesen.
-
gabor7th
addikt
Robot vagy bogár mindegy, de ne városban legyen. Olyan fajta épületek vannak ezeknél aminél van esély arra, hogy kapsz creditet, a városi pályáknál sok ilyen jelzet terület inkább felszerelést és municót jelöl. Városi pályán is van, de kevesebb.
-
VágniValó
addikt
Oké ha nem illuminati, akkor hol kik ellen lehet a legtöbb supercreditet farmolni?
-
gabor7th
addikt
Lesz egy új jármű, tankot fogunk kapni hamarosan...
-
gabor7th
addikt
A városban az illuminati ellen kevesebb hely van ahol lehet találni pénzt.
Én még a hivatalos indulás előtt óta játszok vele, ealy-access után egy hónappal.
De igazából senkinek se kell hinni, mert ha kipróbálja rögtön látni fogja.
-
VágniValó
addikt
-
gabor7th
addikt
-
gabor7th
addikt
-
gabor7th
addikt
Én nálam is ez van, csinálom, szünet, várok hogy jöjjön új warbond, vagy nagyobb story tartalom, akkor visszatérek.
-
gabor7th
addikt
-
gabor7th
addikt
A legjobb ha solo-ban easy küldetéseket csinálsz. Vagy mondjuk egy csapattal challenging szinten mentek. Én úgy találtam, hogy mindig vannak akik nagyon örülnek, hogy szólok, hogy én most össze akarok gyűjteni mindent a pályán.
Most a korábbi dolgok miatt van egy feltorlódás és hirtelen egymás után jött ki két Warbond is. Én az egyik játékkal szereztem meg, másikat viszont megvettem.
-
VágniValó
addikt
Ő imádja a játékot, nem ég ki. Most lestem rá, 753,7 óránál tart. Ezzel szemben én: 329,8 annyi hogy nekem már kicsit elég volt. Szeretem, de úgy érzem mostanra "kijátszottam". Viszont néha jó lesz visszatérni.
-
ETOM
addikt
Addig jó a gém míg ezt nem tolja fullba az ember utána garantált kiégés. Bár valóban ez a leggyorsabb módszer.

-
VágniValó
addikt
Az illuminati elleni operation-ökben van a legtöbb, mert ott mindig van városi része a bolygóknak. Leveszed a nehézségi fokozatot kényelmesre és mehet grind. Haver így szedett ki 540 kreditet azt hiszem pár nap alatt.
-
Snike
aktív tag
-
gabor7th
addikt
Az új Warbond nagyon klasznak tűnik.
-
gabor7th
addikt
Megtörtént... egy újabb bolygó vált feketelyukká... Valaminek történnie kell, hogy ez leálljon.Talán jön majd a negyedik frakció és azzal kezdi, hogy megsemmisíti a "Star of Peace-t". Mindenesetre sokáig tart mire újra tud majd lőni, de ez tarthatatlan, hogy ezután minden bolygót feketelyukká változtatunk.
-
gabor7th
addikt
A történet nagyon elszáll... Szuperfegyverrel fogjuk ezután egymásután a bolygókat feketelyukká tenni... A Super Earth vezetés megörült... Vagy kezdünk kifogyni az emberekből?
Na mindegy, szerintem a közeljövőben a DDS űrállomás meg lesz semmisítve, mert ez tarthatatlan.
-
Hangfalképű
tag
Ezen jót röhögtem, hátha még nem látta valaki
[link] -
Csokishurka
őstag
Nem változtat semmin se, azon kívül hogy könnyebben lehozzátok a matchet.
(Több élet, több dmg).
A bogaraknak tudtommal nem variálódik a hp-ja.
Illetve a bogarak mennyisége az egyedül a nehézségi szinttől függ.A supercredit-el kapcsolatban ahogy írták is 1-es nehézségen célszerű farmolni, teleportos hátizsákkal, gránátvetővel, hogy minél gyorsabban szét tudd robbantani a szekrények ajtajait, illetve hogy a bunkereket is kitudd farmolni akár egyedül is.
A játékban a valós értéket-eredményt a supercredit adja, a warbondok kinyitásával, illetve sample-rare sample-super sample és az ezekből kioldható űrhajó fejlesztések, illetve a fegyverek egyéni szintje. A karakter szintje csak 25-ig lényeges, felette csak farok mérce.
A medál farmolás nem lényeges, mivel ha van pl kioldott warbondod, és nincs medálod, de pihenőre teszed a játékot pl fél évre, akkor a közösség által elért major order-ek jutalmait (55-60 medál) ugyan úgy megkapod.
Köszi az infokat, igen ezekre rájöttem már. Meg tegnap esett le, hogy a legegyszerűbb szintet húzni ha keresem a missionoket ahol már kb 20 percnél vannak, mert akkor annak mindjárt vége és megkapom a full xpt, currencyt.
Most csak gyorsan megoogliztam:
The game's enemy spawns and patrols are still largely balanced for a four-player team, so a solo player will face a significant challenge, especially on higher difficulties (beyond level 5 or 6).Szóval lehet minden map 4 főre van tervezve, te csak bemehetsz soloba, de attól az ugyanúgy 4 főre spawnolja az enemyt.
-
gabor7th
addikt
Nem változtat semmin se, azon kívül hogy könnyebben lehozzátok a matchet.
(Több élet, több dmg).
A bogaraknak tudtommal nem variálódik a hp-ja.
Illetve a bogarak mennyisége az egyedül a nehézségi szinttől függ.A supercredit-el kapcsolatban ahogy írták is 1-es nehézségen célszerű farmolni, teleportos hátizsákkal, gránátvetővel, hogy minél gyorsabban szét tudd robbantani a szekrények ajtajait, illetve hogy a bunkereket is kitudd farmolni akár egyedül is.
A játékban a valós értéket-eredményt a supercredit adja, a warbondok kinyitásával, illetve sample-rare sample-super sample és az ezekből kioldható űrhajó fejlesztések, illetve a fegyverek egyéni szintje. A karakter szintje csak 25-ig lényeges, felette csak farok mérce.
A medál farmolás nem lényeges, mivel ha van pl kioldott warbondod, és nincs medálod, de pihenőre teszed a játékot pl fél évre, akkor a közösség által elért major order-ek jutalmait (55-60 medál) ugyan úgy megkapod.
"Illetve a bogarak mennyisége az egyedül a nehézségi szinttől függ."
Nem, eleve ha nézed a galatikus mappot, ott van egy szám, hogy mekkora az ellenállása az ellenségnek.
-
Pöttön
őstag
Ha egy missiont solozok vagy 4-en megyünk be, az változtat valamin? Úgy értem több mob lesz, vagy több HPjuk lesz?
Nem változtat semmin se, azon kívül hogy könnyebben lehozzátok a matchet.
(Több élet, több dmg).
A bogaraknak tudtommal nem variálódik a hp-ja.
Illetve a bogarak mennyisége az egyedül a nehézségi szinttől függ.A supercredit-el kapcsolatban ahogy írták is 1-es nehézségen célszerű farmolni, teleportos hátizsákkal, gránátvetővel, hogy minél gyorsabban szét tudd robbantani a szekrények ajtajait, illetve hogy a bunkereket is kitudd farmolni akár egyedül is.
A játékban a valós értéket-eredményt a supercredit adja, a warbondok kinyitásával, illetve sample-rare sample-super sample és az ezekből kioldható űrhajó fejlesztések, illetve a fegyverek egyéni szintje. A karakter szintje csak 25-ig lényeges, felette csak farok mérce.
A medál farmolás nem lényeges, mivel ha van pl kioldott warbondod, és nincs medálod, de pihenőre teszed a játékot pl fél évre, akkor a közösség által elért major order-ek jutalmait (55-60 medál) ugyan úgy megkapod.
-
gabor7th
addikt
Ha egy missiont solozok vagy 4-en megyünk be, az változtat valamin? Úgy értem több mob lesz, vagy több HPjuk lesz?
Több ellenség lesz, ha többen vagytok.
-
Csokishurka
őstag
Ha egy missiont solozok vagy 4-en megyünk be, az változtat valamin? Úgy értem több mob lesz, vagy több HPjuk lesz?
-
Csokishurka
őstag
Szia! Még én is új vagyok, de már van valamennyi rálátásom a dolgokra.
A medal úgy tűnik, hogy lassan jön, de amint elkezded majd magasabb nehézségi fokozaton tolni akár random csapatokkal, hamar gyűlni fog. A Warbondokhoz super credit kell, amit vagy veszel vagy gyűjtögetsz. Lehet találni pályákon is tízesével vagy az ingyenes warbondból lehet nyitni 50-eket meg 100-akat, amikből az első warbond hamar kijön. Pályákon sc-t farmolni úgy a legegyszerűbb ha koordinált csapattal mész be a legkönnyebb fokozaton célzottan ezekre utazni, de én ezt nem csinálom, mert nagyon unalmas. Két warbondom van feloldva, majd egyszer lesz a többi is - már ami érdekel.
Rendben köszi, hát mivel nem sok időm van tolni. Rászántam azt az 8k hufot és vettem 1500 SC-t és 250 medalt. Tudom sokan ezt elitélik de mivel nem sok időm van játszani, farmolni meg még úgy sem így inkább rááldoztam, hogy a a Democratic Detonationt megvegyem (mindenhol azt írták best picknek) aztán azzal már elleszek. Remélem ünnepek alatt több időm lesz játszani.
-
Hangfalképű
tag
Sziasztok,
Nem rég vettem még a játékot, eléggé kezdő vagyok, inkább FPS játékokkal toltam.
Van valami jó módja minél harmarabb unlockolni a Warbondokat, illetve medalokat farmolni?
Szia! Még én is új vagyok, de már van valamennyi rálátásom a dolgokra.
A medal úgy tűnik, hogy lassan jön, de amint elkezded majd magasabb nehézségi fokozaton tolni akár random csapatokkal, hamar gyűlni fog. A Warbondokhoz super credit kell, amit vagy veszel vagy gyűjtögetsz. Lehet találni pályákon is tízesével vagy az ingyenes warbondból lehet nyitni 50-eket meg 100-akat, amikből az első warbond hamar kijön. Pályákon sc-t farmolni úgy a legegyszerűbb ha koordinált csapattal mész be a legkönnyebb fokozaton célzottan ezekre utazni, de én ezt nem csinálom, mert nagyon unalmas. Két warbondom van feloldva, majd egyszer lesz a többi is - már ami érdekel.
-
Csokishurka
őstag
Sziasztok,
Nem rég vettem még a játékot, eléggé kezdő vagyok, inkább FPS játékokkal toltam.
Van valami jó módja minél harmarabb unlockolni a Warbondokat, illetve medalokat farmolni?
-
gabor7th
addikt
Úgy látom érezték, hogy tenni kell valamit, Warbond jön hamarosan. Még meg se jött, de visszatértek úgy 20 ezeren egyből. Én is mentem pár kört.
De remélem lesz valami nagy új tartalom is hamarosan... Kéne nagyon.
-
gabor7th
addikt
Honnan van az adat, hogy rekord mélyben a játékosszám? Csak steamen napi szinten van 21 ezer játékos. De kb. ugyan az az ingadozás látszik minden tartalmi patchnél hogy amikor van valami hirtelen sokan lesznek majd megfeleződik 1 hónap után a játékosszám. De jelzem ez csak a steames adat.
Én úgy látom hogy azért van egy stabil játékosbázis.
Amikor játszól ott van a Galaxitkus Háború térképe és mutatja, hogy éppen most mennyi játékos aktív összesen, vagy ha közelítesz egy szektorra, akkor ott mennyien...
21 ezer játékos borzalmas. Én is néztem fel többször is és a legkisebb olyan 50-60 ezerről bezuhant 30 valahányezerre, amikor a legtöbben szoktak fentlenni.
De ez nem csoda.
Most egy olyan állapot van, hogy amikor pár hónapja kijött a legutóbbi nagy frissítés hozzá, ami a storyt előrevitte, ami új ellenséget, új küldetéseket adott + akkor volt kb. pár nap eltéréssel a Xbox-ra elérhetősége, akkor napi +300.000 embert láthattál, hogy együtt játszik ugyanabban az időben mint most kb. 30.000 ember.
Mi volt a baj? A frissítés óriási nagy hibákkal járt és amikor a Discord oldalon ezt a keménymag jelezte a fejlesztőknek, a játékosok süket fülekre találtak, sőt egyes fejlesztők még be is szólogattak, hogy nincs szükségük a keménymag okoskodásaira.
Az eredmény az lett, hogy a játékosszám három hét alatt visszazuhant a megszokott számra, sok új játékos azzal találta szembe magát, hogy ez egy bugos sz@r az egész és a rossz első benyomások és hibajavítások elmaradása miatt több százezer ember lépett le nagyon gyorsan, új játékosok.
Vagyis a fejlesztők elcs@szték tán a legnagyobb esélyüket.
Nemcsak újak, a régiek közül és a keménymag közül is jelezték sokan, hogy ők elmennek legalábbis addig amíg nem lesz normális hibajavítás.
Aztán a fejlesztők írtak egy nagy bocsánatkérő levelet a Discordon, amikor már rég késő volt, hogy tudják, hogy az új tartalom nem kedvelt és tudják, hogy hibát követtek el, hogy ennyire bugosan adták ki az új tartalmat ezért most azt igérik, hogy mindent félretesznek és csak a hibák kijavításával fognak foglalkozni.
Viszont azt írták, hogy ez sok időbe fog telni ám, 5 hetet kérnek.
Elteltek a hetek, kijött a javítás.
De mivel ezzel foglalkoztak, ezért tán nem jött ki semmi új tartalom a szokásos menetrend szerint, a történetben is elcsúsztak heteket.
Vagyis most igazából hónapok óta nincs új tartalom a játékhoz, ami miatt a hardcore tagok is kezdenek mással játszani.
És most ha van is már új tartalom náluk valószínű Karácsony környékére tartogatják, vagyis még hetekig se lesz semmi új tartalom.
A következő Warbondra már réges rég játszással megszerezhetted a szükséges Super Credited, ezért sincs értelme játszani, hogy legalább arra gyűjtsél + ha végül kijön a fejlesztők is kevesebb bevételre számíthatnak, hisz a sok üres idő miatt mindenki beszerezhette játékkal a szuperkrediteket.
Szóval azt tudom mondani, hogy a készítők hibás döntése és hogy nem figyeltek oda játékosokra hónapokig tartó üresjáratot okoz a játéknak, ami miatt kopnak ki az emberek, de visszajöhetnek még sokan ha lesz új tartalom. Viszont sokan végleg elmentek az első rossz benyomás miatt.
----
Amúgy valóban nagyon jó játék. De a 20 ezer egyszerre játszás tán a valaha volt legkisebb szám, a normál csökkentett menet olyan +100 ezer fő, de volt az több százezer is már korábban.
-
Hangfalképű
tag
Honnan van az adat, hogy rekord mélyben a játékosszám? Csak steamen napi szinten van 21 ezer játékos. De kb. ugyan az az ingadozás látszik minden tartalmi patchnél hogy amikor van valami hirtelen sokan lesznek majd megfeleződik 1 hónap után a játékosszám. De jelzem ez csak a steames adat.
Én úgy látom hogy azért van egy stabil játékosbázis.
Én pont leszarom mennyi a játékosszám, oké nyilván ne legyen 1000 alatt, de attól nagyon messze van a HD2. Én nagyon élem a játékot, nem attól lesz számomra jó vagy rossz, hogy egy adott, nekem tetsző szám alatt vagy épp felett van a játékosszám.
-
Delávégá
aktív tag
Honnan van az adat, hogy rekord mélyben a játékosszám? Csak steamen napi szinten van 21 ezer játékos. De kb. ugyan az az ingadozás látszik minden tartalmi patchnél hogy amikor van valami hirtelen sokan lesznek majd megfeleződik 1 hónap után a játékosszám. De jelzem ez csak a steames adat.
Én úgy látom hogy azért van egy stabil játékosbázis.
-
Hangfalképű
tag
Pár napja megvettem a game-t az Arc Raiders-szel való pár napos bohóckodás után és eddig nagyon bejön. Csak heti pár alkalommal van időm játszani, ezért szerintem ki fog tartani egy ideig nálam
-
gabor7th
addikt
Ja csak ha tényleg December közepén jön új tartalom az gáz. Most megint mintha új rekord mélybe lenne a játékosszám. Az egész story tán csúszott, a nagy javítgatás miatt tán nincs is új tartalom... nem lesz ez így jó. Nem nőttek fel a feladathoz sajna, ez túl sok nekik.
-
Pöttön
őstag
Ma elindítottam a játékot series x-en kb 2 hónap kihagyás után.
A játék sokkal szebben néz ki, és sokkal jobban fut mint előtte.
Szép munkát végeztek a stabilitási patch-el.
-
gabor7th
addikt
Sikerült felszabadítani a bolygót és a Gloom tán 40% el is tünt. Fura, hogy tegnap még az egész bolygót befedte, mostmár semmi.
Ez az egyik legnagyobb győzelem ami eddig történt a játékban.
-
gabor7th
addikt
Ma ismét megöltem a csapatommal egy Hive Lordot... és mégcsak nem is volt mindenki veterán a csapatban.
Remélem bevesszük a bolygót.
-
gabor7th
addikt
Úgy értettem, hogy egyedül ismerősök nélkül randomokkal. Mint a warframe esetleg, hogy egy idő után megerősödik az ember és soloban megcsinál bármit, ha nincs csapat vagy a randomok gyengék.
Csapattal azért is jobb, mert simán lehet találkozol olyanokkal akik ki karják maxolni abszolút a pályát: Minden mellékküldetést is megcsinálni, minden ellenséges Outpostot lerombolni, mindent összegyűjteni a pályán... Sokkal gyorsabban haladhatsz csapattal. Időben is és xp-d is sokkal több lesz.
-
gabor7th
addikt
Úgy értettem, hogy egyedül ismerősök nélkül randomokkal. Mint a warframe esetleg, hogy egy idő után megerősödik az ember és soloban megcsinál bármit, ha nincs csapat vagy a randomok gyengék.
Az elején még nem rendelkezel tömegeket elpuszítani képes fegyverekkel, aztán később is csak úgy, hogy sokat kell várni az újratöltödésükre. Ha mindent unlockolsz már sokkal könnyebb.
-
gabor7th
addikt
Úgy értettem, hogy egyedül ismerősök nélkül randomokkal. Mint a warframe esetleg, hogy egy idő után megerősödik az ember és soloban megcsinál bármit, ha nincs csapat vagy a randomok gyengék.
Abszolút lehet. Egyedül is, random csaptattal is.. Vannak akik direkt olyan videókat raktak fel, hogy egyedül végigcsinálnak küldetéseket Helldivers level szinten is.
Persze van, hogy úgy elszabadul a pokol, hogy mindenki meghal a végén...
De úgy általában Challangeing szintig jó egyedül, onnantól már nagyon jól jön csapattárs.
De igazából akár easy szinten is jól jönnek, ha éppen azért csinálod, hogy minél több medált és szuperkreditet szedjetek össze.Rendkívül élvezetes játék, csapatban csinálni még rátesz erre...
-
Cyrusv10
tag
Úgy értettem, hogy egyedül ismerősök nélkül randomokkal. Mint a warframe esetleg, hogy egy idő után megerősödik az ember és soloban megcsinál bármit, ha nincs csapat vagy a randomok gyengék.
Simán össze tudsz szedni mindent magad is. Nem kötelező a csapat.
-
allnickused
tag
-
Pöttön
őstag
Sziasztok.
Érdemes nekiállni egyedül játszani? Vagy ajánlott minimum duóban vagy többen? Az érdemest úgy értem, hogy lehet-e érvényesülni.
Lehet.
De ennél a játéknál a csapatmunkán van a hangsúly. -
allnickused
tag
Sziasztok.
Érdemes nekiállni egyedül játszani? Vagy ajánlott minimum duóban vagy többen? Az érdemest úgy értem, hogy lehet-e érvényesülni.
-
gabor7th
addikt
Most csak picit felnéztem az update után és a grafika úgy látom óriásit javult nálam. De ma még valószínű nem térek vissza aktívan játszani.
-
gabor7th
addikt
És meglepetés, a javítócsomag máris itt van...
-
gabor7th
addikt
Most láttam a Discord oldalukon, hogy azt igérik, hogy a mostani hétvégén kijön a nagy giga javító csomag... Eredetileg tán kedden akarták kiadni, de közbe jöttek dolgok és azt igérik, hogy már lehet pénteken letölthetjük a csomagot ami megold rengeteg hibát és a játék sokkal stabilabb lesz tőle.
-
gabor7th
addikt
Szerintem adjunk nekik időt, hiszen azt már láthattuk (többször is), hogy milyen amikor kapkodnak. Bár én könnyen beszélek mert mostanában nem találkozom game breaking bugokkal. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy okt. 26.-ra (liberty day) készülnek valami content-el vagy most csak hibajavítások lesznek (ahogy ígérték)...
Lecsekkoltam... már kevesebb mint két hét és letellik annyi idő amit kértek.
Liberty day-el kapcsolatos az MO... ami pont most járt tán le és max. épphogy csak sikerült.
Igazából a Gloom-ot lenne logikus, hogy folytassák, mert volt a nagy beharangozó a történetben, hogy ott van a szuperenergiaforrás amit meg kell szerezni azonnal, ehhezképest... lelassultak a dolgok. Szóval szerintem logikusan ha vége a hibáknak abba az irányba kellene menni, hisz az volt tán az eredeti terv, bár... igen most meg már várnánk valami új tartalmat is. Igen ez érdkes, hogy most a hibajavítások azt jelentik, hogy nem lesz új tartalom... az se túl jó. De ha lenne akkor megint lehet a stabilitást hazavágná...
Amúgy liberty day... túl nagy dolgot nem szoktak csinálni a nagy napokon. Talán kapunk egy ingyenes páncélt és köpenyet... általában ennyivel elintézik.
-
bambrus
lelkes újonc
Szerintem adjunk nekik időt, hiszen azt már láthattuk (többször is), hogy milyen amikor kapkodnak. Bár én könnyen beszélek mert mostanában nem találkozom game breaking bugokkal. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy okt. 26.-ra (liberty day) készülnek valami content-el vagy most csak hibajavítások lesznek (ahogy ígérték)...
-
gabor7th
addikt
Igérték, hogy jön egy nagy stabilitást javító csomag... igazából már lehet le is telt az idő amit kértek.
-
bambrus
lelkes újonc
Sziasztok!
Van aki Linux-on játszik a játékkal?
Mennyire lehet körülményes linux-on elindítani?
Illetve átmenetileg egy rx5700xt lenne a gépben egy ryzen 5800x procival.
A 2k 60fps lenne a cél, nem kell ultra grafika, csak jobban nézzen ki mint series x-en..
X-en elég gáz hogy vagy 1080p és az alatti felbontáson megy 60 fps-el, vagy kb 2k-ban 30 fps-el.
Ennél szeretnék jobb látványt elérni a netezős konfigommal.Hello!
Nem tudom milyen az xbox látvány világa, de ez egy nem túl jól optimalizált időszaka a játéknak...
Nekem nincs vele problémám linuxon PopOS!-t használok.
75 fps-re van korlátozva 1440p-ben minden maxon.
Pár patch óta ahol sok a köd ott elkezdett benézni 60 alá is, de nem zavaró nekem.
A gépem 5700X + 9700XT.
Ezeket adtam meg a steam paramétereknek:
--use-d3d11 PULSE_LATENCY_MSEC=190 -USEALLAVAILABLECORES
Régebben volt audio crackling, de azt már az elmúlt kb 100 órában abbahagyta...
A protonDB-t érdemes nézegetni linux gaming miatt ott "gold" státuszt kapott: [link]
Amikor kijött még olyan érdekesség volt nálam, hogy "borderless" módban kellett indítani különben feket képernyő volt csak, de azt már régóta kinőtte. -
Pöttön
őstag
Sziasztok!
Van aki Linux-on játszik a játékkal?
Mennyire lehet körülményes linux-on elindítani?
Illetve átmenetileg egy rx5700xt lenne a gépben egy ryzen 5800x procival.
A 2k 60fps lenne a cél, nem kell ultra grafika, csak jobban nézzen ki mint series x-en..
X-en elég gáz hogy vagy 1080p és az alatti felbontáson megy 60 fps-el, vagy kb 2k-ban 30 fps-el.
Ennél szeretnék jobb látványt elérni a netezős konfigommal. -
gabor7th
addikt
Mondom azt igérték, hogy totál rászállnak a hibajavításra és kértek 5 hetet... Brutális sok játékos szállt ki nem sokkal azután, hogy brutális sok új csatlakozott.
-
Cyrusv10
tag
Én is az x-box patchel kiszálltam, annyira botrányos a rengeteg hiba és átgondolatlan játékmenet döntés, hogy teljesen megölték az élményt.
-
gabor7th
addikt
Szia,
Én PS-ről játszom.
Sajnos folyamatosan voltak és vannak fagyást eredményező bugok.
Korábbi hógolyózás, fegyverhasználat... kb. majdnem minden előfordult már.
Ezeket mindig javítják és cserébe talán kerül másik is.Viszont látszik, hogy a játék fejlődik. Egyre több minden kerül bele.
Ennek köszönhetően havonta 4-5 órát játszok vele (kb. a 2. fagyásig).Arról van hír, hogy a pályán elszórt supercreditek gyakorisáságán javítottak valamit?
Supercredit valamikor van sok valamikor egy se. Szerintem nem javítottak rajta... Nincs érdekükben.
De ha nem is javítottak, játékkal meg tudod szerezni magadnak az 1000 supercreditet, nem vészes. Van, hogy belefutsz olyanba, hogy 100-at ad.
-
Snike
aktív tag
A készítők elcs@szték a legnagyobb esélyüket...
A legutóbbi nagy új tartalommal párhuzamosan volt kb. a Xbox platformon a játék megjelenése.
Újból láttam, hogy egyszerre több százezer játékos játszik, mint a Sony ban előtt...
Viszont az új tartalom sok hiábát és instabilitást hozott. Köztük egy vadiúj nagyon idegesítő hibát: hang hibákat.
A Discordon sokan valósággal üvöltötték, hogy ezt nem csinálhatják a fejlesztők, ha új tartalmat adnak ki akkor előbb dolgozzanak a stabilitáson, mert ha ilyen állapotban adják ki az új tartalmakat akkor inkább abbahagyják az egész játékot addig amíg nem oldják meg és majd akkor talán visszatérnek.
És tegnap néztem fel és megint bőven százezer alatt volt az egyidőben játszók száma, lényegében a hardcore látszám + kb. tízezer ember volt már csak.
És a fejlesztők előálltak egy bocsánatkérő levéllel, ami nyelvezetében hasonlított a Sonic bocsánatkéréshez és közlik, hogy belátják, hogy tenniük kell a stabilitás érdekében, hogy hibát követtek el az utóbbi időben amikoris lényegében elhallgattak/lesz@rták a játékosok, főleg régi játékosok visszajelzéseit.
Viszont közlik, hogy útmutatót adnak nekünk arra mire számítsunk stabilitás ügyileg és... várjunk 5 hetet... mert nincs varázspálcájuk és nem akarnak csak toldozgatni-foltozgatni.
Plusz az egyik új ellenségtípust is kivonják kb. két hónapra, pedig igazából ott nem bug volt a probléma.
Komolyan ez elég lehangoló, hogy ennyit kell várni és íme itt van ennek az eredménye. Azt hitték tán, hogy lesz@rhatják a korábbi játékosokat, itt van sok százezer új, de úgy tűnik nem sikert megtartani őket annyira lehangoló a sok hiba.
Ja és amit szintén láttam és csodálkoztam rajta... az új tartalom közelébe se ment már talán egy héttel a megjelenés után szinte senki.
Szia,
Én PS-ről játszom.
Sajnos folyamatosan voltak és vannak fagyást eredményező bugok.
Korábbi hógolyózás, fegyverhasználat... kb. majdnem minden előfordult már.
Ezeket mindig javítják és cserébe talán kerül másik is.Viszont látszik, hogy a játék fejlődik. Egyre több minden kerül bele.
Ennek köszönhetően havonta 4-5 órát játszok vele (kb. a 2. fagyásig).Arról van hír, hogy a pályán elszórt supercreditek gyakorisáságán javítottak valamit?
-
gabor7th
addikt
A készítők elcs@szték a legnagyobb esélyüket...
A legutóbbi nagy új tartalommal párhuzamosan volt kb. a Xbox platformon a játék megjelenése.
Újból láttam, hogy egyszerre több százezer játékos játszik, mint a Sony ban előtt...
Viszont az új tartalom sok hiábát és instabilitást hozott. Köztük egy vadiúj nagyon idegesítő hibát: hang hibákat.
A Discordon sokan valósággal üvöltötték, hogy ezt nem csinálhatják a fejlesztők, ha új tartalmat adnak ki akkor előbb dolgozzanak a stabilitáson, mert ha ilyen állapotban adják ki az új tartalmakat akkor inkább abbahagyják az egész játékot addig amíg nem oldják meg és majd akkor talán visszatérnek.
És tegnap néztem fel és megint bőven százezer alatt volt az egyidőben játszók száma, lényegében a hardcore látszám + kb. tízezer ember volt már csak.
És a fejlesztők előálltak egy bocsánatkérő levéllel, ami nyelvezetében hasonlított a Sonic bocsánatkéréshez és közlik, hogy belátják, hogy tenniük kell a stabilitás érdekében, hogy hibát követtek el az utóbbi időben amikoris lényegében elhallgattak/lesz@rták a játékosok, főleg régi játékosok visszajelzéseit.
Viszont közlik, hogy útmutatót adnak nekünk arra mire számítsunk stabilitás ügyileg és... várjunk 5 hetet... mert nincs varázspálcájuk és nem akarnak csak toldozgatni-foltozgatni.
Plusz az egyik új ellenségtípust is kivonják kb. két hónapra, pedig igazából ott nem bug volt a probléma.
Komolyan ez elég lehangoló, hogy ennyit kell várni és íme itt van ennek az eredménye. Azt hitték tán, hogy lesz@rhatják a korábbi játékosokat, itt van sok százezer új, de úgy tűnik nem sikert megtartani őket annyira lehangoló a sok hiba.
Ja és amit szintén láttam és csodálkoztam rajta... az új tartalom közelébe se ment már talán egy héttel a megjelenés után szinte senki.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- LG UltraGear 27GP850-B IPS Monitor! 2560x1440 / 165Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync
- Lian Li Strimer Wireless RGB Kábel PACK! 24Pin + CPU + VGA + Kontroller
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T590 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 9600KF / RTX 2070 / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- 285 - Lenovo Legion Pro 5 (16ADR10) - AMD Ryzen 9 8940HX, RTX 5070
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

[sry
]) 
)


