Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Föltettem egy (teszt) SD-re egy pár napos CE Matrix nightly-t.
    Meglepően stabilan és jól működik, amire nekem kell, arra jó és semmivel sem tűnik rosszabbnak, mint egy kiforrott Leia. Ha valaki azt mondaná, hogy ez a végleges és utolsó Matrix és ezt kell használni "örökké", akkor arra sem lehetne panaszom.
    Mégegyszer: nem azt mondom, hogy hibátlan, hanem hogy amire én eddig használtam a régebbi rendszert, azt már most is ugyan olyan jól tudja...nálam. Pacsi, 5* :R

    Viszont azért írnék olyat is, amit furcsálltam, vagy mondjuk úgy, más, mint Leia alatt:

    - magyar nyelvű fordítás...azért vannak hiányosságok...és ezek nem tegnap kerültek bele (disable noise reduction)...komolyan több mint 1 éve ezt nem sikerült lefordítani? :D Meg még sok minden, most ezt nem ragoznám, én tudok annyira angolul, hogy ezeket megértem, de nem mindenki ÉN

    - HW infó alatt a CPU órajelét nem mutatja...ott, ahol a hőfokok vannak...Leia alatt volt...667MHz, stb.

    - mikor megy a film és beletekerek, most csak egy kis csík (sáv) jön elő a kép tetején...korábban alul felül is előjött ez az, film címe, pontos idő, stb. Nekem ez azért hiányzik, de el lehet fogadni.

    - bár ez korábban sem volt, de miért nem írja ki a HW info alatt ,hogy mennyi a cpu usage?
    Mutatja a 4 magot, egyesével kiírja, de adjam össze fejben, osszam el néggyel és akkor megkapom? :DDD
    Alatta ott a csík oké, azzal kb be lehet lőni.
    #1 12%
    #2 2%
    #3 50%
    #4 5%
    Ezt így kiírja, de miért nem írja ki, hogy 17%?
    Win7 is kiírja a 4 magot fejenként, meg az átlagot is.
    Nem deal breaker, gondolom senkinek nem hiánycikk.

    Hirtelen ennyi, tényleg nem nagyon lehet belekötni, majd még figyelgetem, mi az ami szokatlan, bár sokra nem megyek vele :D

Új hozzászólás Aktív témák