Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz SzlobiG #26802 üzenetére

    Nem akarnálak lebeszélni egy TX3 miniről ha nem LE-re kellene, droidra megfelelne YT-ra, MXplayerhez. Megy rajta, semmi gond, de ezek a kijelzős boxoknak a kijelzője sajnos csak a gyári androidos rommal működnek ( még más rommal sem sikerült összehoznom pedig sok időt beleöltem).
    Így ha LE-t teszel rá akkor 2 eset lehetséges: jobb esetben nem lesz semmi kijelzés, így nem látod mikor van ki vagy bekapcsolva mert led nincs rajta, rosszabb esetben a kijelzőn mindig ott lesz egy "boot" felirat kikapcsolt és bekapcsolt állapotban is. Nem a világvége de nem szép és hasznos megoldás. Pár dodóért nincs értelme variálni. Fentebb ajánlottam boxot amin minden megy LE alatt, a wifi is, van jó előre elkészített táv conf is hozzá és kb 36 $ a 2/16-os. Abból amit ajánlottam 1gb-os biztos olcsóbb is, bár arról nincs tapasztalatom hogy a wifije milyen, pár ft-ért talán nem érdemes 1gb-osat venni még akkor sem ha a LE nem igényli. Ki tudja később nem lesz-e szükség rá :)
    Akinek pedig Droid alatt pixelesedés gondja van írjon és küldök egyszerű félmegoldáshoz infót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák