- Milyen videókártyát?
- 3D nyomtatás
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Philips LCD és LED TV-k
- Apple MacBook
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
#35301632
törölt tag
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.Mivel a TV így működik ezer éve, ezért nem idegen az embereknek ez a módszer, könnyen mernek rá váltani, az olcsóbb ár meg kecsegtető.
Nem a 6k helyett 4k különbözet a fontos nekik, hanem gyanítom elő vannak fizetve legalább 5-re, mert streamingnek csak akkor van értelme, úgy meg már nagy a különbség havonta, hogy mindenkinél a legolcsóbb csomagot választják vagy a drágábbikat. A brainrot állapot alapján meg úgyis filmnézés közben csinálnak két másik dolgot egyszerre így a reklám pont segítségükre jön. -
Glaz-dozfhut
őstag
-
ben2
senior tag
Fizettem majdnem négy évig, de éppen a minap mondtam le a Netflix előfizetésemet, mert elfogyott róla a minőségi tartalom.
Persze akad évente egy-két prémium sorozat, de annyi a konkurenciánál is van.
A többi meg összecsapott töltelék. -
Fecogame
veterán
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek
TV előfizetés ugyanez

-
thedioda
tag
TV-n sem sokkal jobb a helyzet, anno mikor bejött én kifizettem egyböl egy évet. Hamar kiderült, hogy ritka szar döntés volt. A választék is szar rajta, meg a minöseg is amibe jön. Régebbi filmek volt aminek megörültem aztán láttam 720p verzió van fent, mikor amugy van a cuccbol UHD BD remaster. Nem fogok OLED tévén 720p-s alacsony bitrátás szutykot nézni, kennyék a hajukra.
-
ceia
őstag
Nem látunk itt mást, csak azt, hogy amire a törekvés van, az működik. A birkacsorda létszáma folyamatosan növekszik.
-
Medocsabi
addikt
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.Ha soha nem néztél semmilyen streaming tartalmat, akkor mi alapján alkotsz véleményt róla? Nekem is van Ncore-om,de van Netflix és Max-om is. Mindegyiknek megvan a maga előnye. Azzal vagizni, hogy te torrentről leszedsz valamit,mert te ezzel ésszerű vagy,rendkívül proli. Pláne úgy,hogy semmi,de semmi tapasztalatod a témában nincs.
-
bence1024
tag
Nekem is nagy csalódás a Disney+
480p gépen, 2025-ben...
Ezután ne csodálkozzanak, ha valaki virágboltból szerzi be a nézni valót. -
dpinyo
csendes tag
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.Nem, azért néznek reklámot mert kevesebbet akarnak(tudnak) fizetni.
-
hapakj
őstag
eddig nem voltak reklámok de nem fizettél eddig sem.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
simán nem akarsz fizetni, ennyi az értékrended
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.
Amúgy én most gondoltam kipróbálom és előfizettem Disney+-ra mert akviósan 800Ft

Hát marha nagyot csalódtam, hogy nem lehet értelmes minőségbe nézni számítógépen.Borzalmas kép és hangminőség. Azért ez elég gáz, ha normál valami 2000 forintos árért is ezt csak ezt adják...
-
Tasunkó
őstag
Sem "hősiességről" sem pedig potyázásról szó sincs.
Értékrendről van szó.
Én reklám mentes YT-ért fizetek (holott elérhetőek ingyenes blokkolók ugyebár), de azért nem fogok, hogy továbbra is reklámokat lássak.
Viszont ha játékokról van szó inkább előfizetek, hogy játszhassak velük vagy éppen megveszem őket. (pedig azok is elérhetőek ingyé)
Egy új játék előfizu híján 25-30k. Az hány hónap Netflix előfizu?
Naugye.. milyen potyázásról van itt szó?
Én azt a pénzt máshová kőttöm.
Majd hamészárosporonty leszek én is előfizetek mindenre is.
Minden az értékrendről szól.. egy játékért kifizetek akár 30k-t is, de egy új cipőért még az 5000Ft-ot is sajnálom.
Ennyi.
"munkanélküli"
Annak valszeg van nagyobb problémája is mint az olcsó Nyetfliksz előfizu.Ez megfogalmazás kérdése. Eddig sem volt reklámmentes a Netflix, csak nem volt reklámos Netflix, és most meg új funkcióval bővült a kínálat, és van már reklámos Netlfix ráadásul olcsóbban, mint ami a reklámot nem tudja. Érdekes hogy letölti-e a reklámot, tehát generál adatforgalmat, csak nem mutatja, vagy kevesebbet is tölt le, mert ha letölti akkor az előfizető reklámfogyasztó, csak a hatását nem fejti ki rajta.
-
arnyekxxx
veterán
Sem "hősiességről" sem pedig potyázásról szó sincs.
Értékrendről van szó.
Én reklám mentes YT-ért fizetek (holott elérhetőek ingyenes blokkolók ugyebár), de azért nem fogok, hogy továbbra is reklámokat lássak.
Viszont ha játékokról van szó inkább előfizetek, hogy játszhassak velük vagy éppen megveszem őket. (pedig azok is elérhetőek ingyé)
Egy új játék előfizu híján 25-30k. Az hány hónap Netflix előfizu?
Naugye.. milyen potyázásról van itt szó?
Én azt a pénzt máshová kőttöm.
Majd hamészárosporonty leszek én is előfizetek mindenre is.
Minden az értékrendről szól.. egy játékért kifizetek akár 30k-t is, de egy új cipőért még az 5000Ft-ot is sajnálom.
Ennyi.
"munkanélküli"
Annak valszeg van nagyobb problémája is mint az olcsó Nyetfliksz előfizu.eddig nem voltak reklámok de nem fizettél eddig sem.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
simán nem akarsz fizetni, ennyi az értékrended
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.
-
NvidiaRTX
őstag
Mindig megjelenik az ilyen cikkek alatt az elet csaszara akinek a potya az isten.
Sem "hősiességről" sem pedig potyázásról szó sincs.
Értékrendről van szó.
Én reklám mentes YT-ért fizetek (holott elérhetőek ingyenes blokkolók ugyebár), de azért nem fogok, hogy továbbra is reklámokat lássak.
Viszont ha játékokról van szó inkább előfizetek, hogy játszhassak velük vagy éppen megveszem őket. (pedig azok is elérhetőek ingyé)
Egy új játék előfizu híján 25-30k. Az hány hónap Netflix előfizu?
Naugye.. milyen potyázásról van itt szó?
Én azt a pénzt máshová kőttöm.
Majd hamészárosporonty leszek én is előfizetek mindenre is.
Minden az értékrendről szól.. egy játékért kifizetek akár 30k-t is, de egy új cipőért még az 5000Ft-ot is sajnálom.
Ennyi.
"munkanélküli"
Annak valszeg van nagyobb problémája is mint az olcsó Nyetfliksz előfizu. -
Carlos Padre
veterán
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.Mindig megjelenik az ilyen cikkek alatt az elet csaszara akinek a potya az isten.
-
arnyekxxx
veterán
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell.HŐS vagy!
-
Mr K
őstag
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell."Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek."
Ha idővel jobban állnak, mint pénzzel (mert munkanélküli, nyugdíjas, gyeden van, stb.), akkor racionális döntés lehet. Ha keveset nézik, akkor is (mert akkor a reklám sem visz el összességében sokat)."Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell."
Mert megvan a tudásod hozzá (források, biztonság, stb.), és elnézőek a hatóságok. Ha ezek nem állnak fent, akkor ez nem opció.Amúgy jó lenne tudni, hogy mennyi reklám van.
-
kraftxld
félisten
Hogyan is van a régi mondás?
"Amíg van szar, veréb is akad" -
NvidiaRTX
őstag
Tehát azért fizetnek, hogy reklámot nézhessenek. Oké.
Azért durva, hogy ilyen szinten lehet a user-eket manipulálni.
Bevallom soha nem volt se Netflix se HBO se semmi ilyen semmirevaló szolgáltatói előfizetésem és nem is lesz soha.
Ha már van internetem majd én megtalálom magamnak rajta full ingyen ami kell. -
janeszgol
félisten
Nem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű lesz. Aki kitalálta az okos ember lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- AKCIÓ! AsRock H510M i5 10500 32GB DDR4 512GB SSD ARC B570 Zalman S2 TG Adata 600W
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Gravity MS állvány + RØDE XDM-100 Mikrofon!
- Nintendo Switch használt játékok
- HP EliteBook 830 G6 13,3" i5 8365u, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
"Amíg van szar, veréb is akad"


