Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz growler #36650 üzenetére

    "Lányegesen kezdő-barátabb - később, ha már rájössz a Linux logikájára, bármikor
    válthatsz Debianra."

    No ez a lényeg, ami ki van emelve, a később! :K

    Persze kinek mi jön be, én totál laikusként éppen jó választásnak éreztem anno a Mint mellé bepróbálni a Debiant, ami tanultam, abból tanultam. Igaz akkoriban sokkal inkább rákényszerített a Wheezy a tanulásra, a mostani Buster kb annyira tanít, mint anno a Mint Maya. Másrészt az MX-et inkább érdekesség képpen linkeltem a kollégának, mivel az inkább bekavar, ha tiszta vonalon akar tanulni, szerintem MX akkor jó, amikor a Debian/Ubuntu vonalon eligazodik valaki és úgy felismeri az MX különlegességét. De ez a jó ebben, hogy rengeteg disztró és rengeteg user látásmód van, így is úgy is jól jár szucstom koma! :K

    (#36649) szucstom

    2 SSD meg Win-ed is van......annyira nem lenne nagy kár azért a Winx-ért. ;] Ha most még nem is, később hasznosabb lenne ugyanarra a meghajtóra telepíteni, mondjuk nekem ez kínai, mivel UEFI-mentesek a meghajtóim.

    Cinnamont régebben próbáltam, de nem jött be.

    Ó, ezt nem kellett volna látnom. :Y No de mindegy, fura ízlésű user is használhat Linuxot végülis. :DDD

    Remélem az SSD-k legalább valami jófélék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák