Hirdetés

Aktív témák

  • Nand_i

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég én is csatlakoztam a táborhoz (t41 + t61 révén) és t61-gyel kapcsolatban lenne kérdésem és szeretném a segítségeteket kérni. Nekem is recseg kicsit a borítás a tapipadtól balra (ami csalódás mert a t41 hozzá képest szikla szilárd, pedig az négy éves, és tapipad használatkor egyébként eléggé idegesítő) gondolom ez ellen sokat nem lehet tenni, a másik ami gond, az az hogy a billentyűzeten 1-2 gomb nem ott van ahol lennie kellene szerintem. A billentyűk nagyobb része alapján UK billentyűzetnek kellene lennie, viszont fel van cserélve a Z és az Y, UK szerinti bal shift melletti billentyű fönt van a 9 mellett, a nulla pedig az egyes mellett van, mintha magyar lenne. Kicsit lehet hogy nem érthető amit írtam, de most jön a kérdés :) Korábban olvastam hogy elvileg egy mozdulattal ki lehet pattintani a gombokat, de mi ez a mozdulat? Alányúlok egy csavarhúzóval és reménykedem hogy nem törtem el semmit? És ha megcserélem a gombokat az vajon hatásos lesz, vagy tök mindegy, mert a jeladó nem a gombban van? Eléggé meggyőző egyébként a szerkezet, nagyon csendes pedig 7200as vinyo van benne, szép a képe (1280x800) és a gép maga is nagyon szép (akinek nem tetszik az meg vegyen mást :D ). A borítás recsegésétől eltekintve remélem bírni fogja majd a használatot.

    Elöre is köszönöm a segítséget.

    Nandi

Aktív témák