Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oneil85

    csendes tag

    válasz dropi #94441 üzenetére

    Látom nem csak nálam vagy ennyire aktív, hanem másoknál is. :) Ha vissza olvastál volna a korábbi hozzászólásaimra, akkor láthattad volna, hogy az eredeti kérdés arra irányult, hogy miért nincs lehetőségem megadni a képarányt egy bizonyos szolgáltatónál. Ha kicsit tovább olvastál volna a fórumban, akkot azt is olvastad volna, hogy többen le is írták h eredeti képmódban náluk teljes képernyős a film, nem úgy mint nálam, tehát hogy alul és felül van egy nagy csík. Szóval azért érdeklődtem itt fórumon ezügyben, hátha csak a netflix rosszul érzékeli a megadott formátumot. Amúgy nem bele zoomoltam, csak hozzá igazítottam. Ezért sem vágta le a széleit. De még egyszer leírom, a kérdés nem erre irányult, hogy szakmai oldalról leírd a megjegyzésedet. Ha újra visszatekered a fórumot, azt is leírtam, hogy szakmai oldalról belátom hogy képminőség szempontjából nem szabad ezeket állítani. Szóval ezt én is tudom. Ez ugyanolyan mint amikor Malfroy leírta egy későbbi üzenetben, hogy bőven elég szokott lenni sdr tartalomnál 50-60 -as fényerő, majd te leírtad válaszként, hogy nálad a fényerő 80-100ig szokott lenni, illetve már nem kell tartani a beégés miatt. Arra nem gondoltál, hogy szimplán más okok miatt vette le a fényerőt sdr tartalomnál? Amit le is írt neked. Nekem is szimplán a szememnek kényelmes a 40es fényerő, szóval nekem úgy a pont jó. Valamint azért is lehet ez, hogy nekünk egy alacsonyabb fényerő a nyerő, mert fényesebb maga a panel.

Új hozzászólás Aktív témák