- Vezetékes FÜLhallgatók
- Az Inteltől – nem csak az Intelnek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Brutálisan elszállhat az új PC-s Snapdragon fogyasztása
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Steam Deck
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Igen, jól tippeltünk, itt a fekete D15 G2
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Trolee
#15322
üzenetére
Csábító, de nem engedi az időm hogy ilyenekkel töltsem el, és nas sem kell, és még bűnbe vinne a teljes méretű bővítőhely

Ha csak a 1CPU és egy/két hdd-t használosz akkor max. olyan 15-20W hőt termelhet az a táp, ahhoz meg nem indokolt hogy süvítsen benne a venti. Ha már két 12V-os ága van érdemes lenne szakemberrel megnézetni, hogy van e benne venti szabályzás, és indokolt-e ekkora légszállítás hozzá. És esetleg "halkítani" rajta.
Az FSP komolyabbnak tűnik terhelhetőségre, de csak akkor érdemes megvenni ha már raksz bele valami d-VGA-t. Hogy halkabb-e azt nem tudom.Most olyan 15-17KHuf-ot kóstál az amit rá akarsz költeni erre (Táp+hűtő).
Most kellene elgondolkodni hogy ennyit meg is érne erre költeni vagy sem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Az Inteltől – nem csak az Intelnek
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Tőzsde és gazdaság
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A robotaxik bizony karamboloznak, nincs itt semmi látnivaló!
- További aktív témák...
- iPhone 13 mini emelt kapacitású 2520mAh diagnosztizálható akkumulátor, +ajándék ragasztó
- ÚJ Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD IPS 165Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - RTX 4060 -Win11 - 3 év gari
- Zalman S3 Black modern, letisztult szèpsèg
- Bomba ár! HP ProBook 450 G3 - i3-6G I 8GB I 128SSD I DVDRW I HDMI I 15,6" HD I Cam I W11 I Gar!
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




