Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Parci #58151 üzenetére

    te most átjöttél egy másik topikba megsértődni?

    Igen, hisz itt kaptam a "kövezést". Netán itt nem szabad megsértődni, csak kövezni? Ezt nem tudtam.

    egyébként marhaságot írtál, tényszerűen (és bocs, de az nx300 aztán pont rossz példa volt, a nikon d3300 anyagminőségben sehol sincs hozzá képest), és az is látszik a kommentedből, hogy bár tapasztalatod nincs, te is tudod a tutit. hát, talán ezért hülyéztek le (ami valóban nem szép dolog).

    Nyilván igazad van. Sajnos nem írtam bele hogy "nekem így tűnik", "szerintem" meg hasonlók.

    mindenesetre neked nembejön a milc téma, semmi gond, viszont akkor miért harcolsz a milc topikokban?

    Nem harcoltam, csak megköszöntem a kedves szavakat és megsértődtem. Az egészen más.
    Az a másik topic meg szerintem a kezdők segítésére van, így talán ott elfér ha minden féle rendszerről szeretnék infót gyűjteni, vagy tévedek? Egyébként simán belátom ha tévedek valamiben és szívesen is veszem, ha felvilágosítanak, de ez nem az volt, csak személyeskedés. Erre meg megsértődni szoktam, bocsánat. Az alapvető probléma volt hogy nem hangsúlyoztam ki eléggé hogy ezt csak így gondoltam régen, ezt belátom.
    Bocs az off-ért, most már tényleg nem szítom tovább a kedélyeket.

Új hozzászólás Aktív témák