Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    letöröltem némi cuccot az SSD-ről (semmi hely nem volt, most van 7 GB), és az IA32-es sys helyett felraktam az AMD64-es sys-t. azonnal észrevettem, hogy a ramdrive-om nem működik, tehát vmi történt.
    32 MB cache

    4K/3thread
    ilyen volt
    0,09 MB/s - 22 IO/sec - 130 ms - 1125 ms
    ilyen lett
    0,23 MB/s - 59 IO/sec - 49 ms - 673 ms
    hosszabb ideig futtatva
    0,37 MB/s - 95 IO/sec - 31 ms - 709 ms

    ez már elvileg olyan teljesítmény, amivel nem kéne akadásokat tapasztalni. ki is próbáltam.
    korábban ha a 4K random írás teszt közben behoztam a stooq.com-ot és rányomtam az "Analiza techniczna"-ra (java-s grafikon), a grafikon nem jelent meg amíg ki nem kapcsoltam az IOMetert. most viszont normális sebességgel elindul. ez asszem elég jó eredmény.

    az a poén, hogy az IOMeter-t futtatva ahogy telik az idő, egyre gyorsabb lesz az SSD. :D

    4K írás
    ilyen volt
    0,11 MB/s - 37 ms - 671 ms
    ilyen lett
    0,53 MB/s - 136 IO/sec - 7 ms - 546 ms

    ha megnézitek a tegnap(előtti?) eredményeket, akkor a 4K írás 0,02 MB/s-ről indult.
    firmware frissítéssel, hyperfasttal és RAM-cache-sel 26-szorosáre gyorsult. :D

    szerk: a steam könyvtárat a háttérben kitömörítve még mindig megvannak az akadozások, bár vmivel jobb mint volt.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Aktív témák