Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    Hali! Nekem messte elmaradnak az eredményeim a Tietek mellet (valószínű a jmikron meghajtó miatt), de nem baj, mert végre sikerült megoldanom a játék szaggatási problémáját, egyenlőre nincs laggolás sem. sikerült beállítani a cluster értéket is...
    Most furcsának tűnhet de a következő beállításokkal sikerült megoldani: STRIPE 32K; cluster:32K - win7. A raid vezérlő miatt így le vagyok maradva sebesség ügyileg, de nem lehet észre venni használat közben. Jó gyors!
    Persze bassza a csőrőm, hogy a teszt eredmények szarok, de egy hét után már ez is eredmény, hogy amire használni akarom a gépet arra sikerült beállítani... Én is a Win7 mellett döntöttem, mert játékokhoz egyenllőre sokkal jobb, mint a vista. (bár olvastam már olyan cikket, ahol azt írják hogy "vistásodik") :W

    Köszönöm MINDENKINEK a segítséget!!!! :R :R :R

    Ha jól értettem akkor, 3ssd-t is össze lehet fűzni raid0-ba???
    Ez nagyon tetszik, mert egyrészt kevés 60GB a rendszernek, meg játékoknak... meg hát ahogy nézem csak gyorsabb a három, mint a kettő!

    Esetleg nem tudnátok ajánlani egy PCI-os (sajnos a 2db PCI-E1x csatiból az egyik foglalt (gyári hangkártya), a másikon meg a büdös nagy VGA terpeszkedik..)sata2-es raid vezérlőt? valami jobb fajtát. Volt szerencsém egy 5k-sat kipróbálni, igaz csak sima sata-s, de katasztrófálisan gagyi volt...
    Még rossszabb volt mint a gyári Nvidiás... ez a Jmikron...

    Bogyóka

Aktív témák