Hirdetés
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen egeret válasszak?
- iPad topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- 3D nyomtatás
- Ezzel jobban keresel, mint az arannyal
- Újra nekifeszül az asztali konzolok piacának a Valve
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- LG LCD és LED TV-k
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
PROHARDVER!
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.

Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Grass
aktív tag
Ennyire nem lehettek buták. Direkt írtam hogy faszságokat ne írjatok, erre ilyen lehetetlen példával jöttök... Fájt már a fejem, vettem be aszpirint és nem lettem gyógyszerfüggő. WOW! Ez kb ilyen szintű baromság amit írtatok. Pisztolyos baráttal bujkálós játék az inkább közelít egy társasjátékhoz, amihez ugye kell egy bizonyos környezet, játszópartner stb. És ott nincs győztes vagy vesztes, hiszen csak tetteted hogy kilősz bármit is. Viszont a gép ott van napi 24 órába. Csak felcsatlakozol a netre és játszol. Nem kell hozzá senki, hiszen a neten mindig van valaki. Aztán ha nem megy ideges leszel, megpróbálsz javítani a staton, kihagyod a kaját, nem csinálod a dolgod, elhanyagolod magad, másokat stb. Egy gyereknek nincs kötelesség tudata úgyhogy mindezt bűntudat nélkül teszi. De tudjátok mit? Biztassátok csak a gyereteket, Még olvasni se tud, de azért játsszon. Töltse minden szabd idejét a gép előtt ha akarja. A korhatárt is csak viccből rakták rá. És ha inkább játszik és nem akar az a jó, ha nem tiltasz meg neki semmit. A szülő dolga a nevelés, értsétek már meg és nem az a cél hogy a barátjának tartson. Ettől is a falra mászom, amikor ilyenek hallok, hogy „az apukám/anyukám a legjobb barátom, mindent megbeszélünk”. Hát bazmeg egy szülő feladata nem az hogy a gyereke barátja legyen. A szülő az szülő. Ennyi. De vaz neveljétek úgy a kölykötöket, ahogy akarjátok. Én csak tanácsként írtam amit írtam. Ha nem akarjátok ne fogadjátok meg. Ennyi.
Új hozzászólás Aktív témák

Archívum 1: [link]
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3625, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3535
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3614, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X3D 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN M4 A-DATA 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



