Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kovsol #40513 üzenetére

    Persze, hogy ugyanaz a végeredmény, ezt én is megírtam. :U
    Kómára gondoltam. Ti. hogy nem ébrednek fel alvásból USB3 eszközzel.
    Mivel hűtöd? :F Nekem csak egy Ninja 3-am van, és az 2500K-val, amely nem melegedett túlságosan, 4.6GHz-ig volt elég, 1.3V alatt.

    .tnm: Próbáltad MSI Afterburnerrel belőni?

    Dany007: Teljesen OK a proci, még húzott 270X alá is, persze magas szintű grafikával és full hd-ben. MSI-t én a lapos tapasztalataim miatt messzire kerülném, de az Afterburner jó.
    Szerintem egy használt 7870-nel sem járnál ám rosszul! Főleg, hogy kevesebbet fogyasztanak, ha tényleg 1,213V a 270 alapfesze. Így elég erőltetett konstrukciónak tűnik.

    tailor74: :K

    rígel: A tuningos kártyák tesztelt chipek, de ez nem jelenti azt, hogy sokkal tovább húzhatóak. Persze nagyobb esély van a stabil tuningra. Nem tudom, 270-eknél hogyan alakul a fesz, de 7870XT-nél 1.215V-ról indultak, idővel levitték 1.144-re (nekem olyan van), de még ezen is hajlamosak főni. Gyári tuningos annyiból is jobb lehet, hogy alap órajelen esetleg kevesebb fesszel beérik. Kérdés persze, hogy dupla tápcsatival mi hozható ki belőlük.

    bombibmw: 1,213 az alapfesz? :F :Y

    Steve198310: C topic alapján 13.12WHQL driverrel is maradt a hiba. Mondjuk nálam szintén nincs. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák