Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    válasz stopperos #6841 üzenetére

    Meggyőztetek. 32bites marad. (meg nem is élvezet nekem más gépét újra telepíteni:-)

    Viszont másik kérdésem is volna.
    A saját gépemben (Szintén Dell D630) 4Gb-Ram T9300-as proci, és egy 60GB-os SSD van benne. 30GB Ext4 és 30GB NTFS
    Megy szépen.
    Van egy caddy amiben egy 750-es wincsi szokót előfordulni.
    Ide mentésként beszoktam tenni egy 80-as wincsit, aminek az elején van egy 30-as rész amire mindig áthúzom Drive Copyval az SSD első EXT4 partíciójának teljes másolatát. (többször mentette meg a gépemet a mentés) A többi részen Win XP van (nekem is kell a melóhoz). Ha ezt a gépet indítom a Bios választó menüből, akkor bejön a Grub, és látja az XP-t is és maga is megy tökéletesen.
    Namost azt vettem észre, hogy ha véletlenül bent felejtem ezt a mentő wincsit és úgy indítok (SSD-röl) akkor is a betöltés során egyszer csak (kb az Ubuntu felirat 2. pöttyénél) áttér a caddyben lévőre és arról tölt be tovább. Ezt vajon miért csinálja és hogy tudom Leszoktatni erről?
    Remélem elég szakszerűtlenül írtam, hogy lássátok milyen szintű választ várnék :B

    2. A gépben egy Nvidia Quadro video van Mindkét drivert kipróbáltam és mégis csak 2D-ben indul az Unity. (win7 kn 4 pontot adott az Aero felületre, meg a játékra. Tudom öreg a gép, nem is biztos, hogy használnám 3d-ben, csak kíváncsi vagyok miért.
    Asztali gépemen kb hasonló hw-van Egy alaplapi videóval és az meg 3d-felülettel is.

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák