Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz b. #76998 üzenetére

    Tegnap vittük haza a 65oled806-os philipset. Nekem a korábbi tévém egy nagyon egyszerű konzollal volt felrakva, a philipset is ezzel kínlódtuk fel. Két függőleges "U" konzol a TV hátulján, a falon meg egy keresztbe amire "felakasztódik" . Nekem is kábelcsatornás, mintha egy kép lenne a falon, szépnek szép, az biztos.
    DE!! (jó nagy de)
    Hát basszus.... Nagyon megizzasztós egy hatvanötös oledet így felrakni. Semmi fogása. Alul még csak-csak, ott vastagabb és nem csupán a kijelző, node meg is kellene felül támasztani, fogni.... szerintem lett pár ősz hajszálunk, annyira félelmetes azt a vékony kijelzőt fogni. Folyton attól retteg az ember, hogy kárt tesz benn. Mindenkinek ajánlom, ha igy akarja felrakni, a tv alatti médiatárolót vegye el előbb, mer derékfájdítós még két embernek is faltól 60-80 centiről felrakni. Egy ember szerintem 65"-es tévét fel sem tudja rakni. (az 50-est még simán megoldottam magam, hiába volt nehéz a plazma, de legalább át tudtam azt még fogni)
    Aztán igen, fenn a TV a falon, elég közel a falhoz, még nem tudom az optikai kábelt hogy dugom be a helyére, az antenna vezetéket már beledugtam :) Biztos beletalálok majd pár próbálkozásra az optikai aljzatba is....
    Erősen elgondolkodtam egy olyan konzolon, ami messzebbre eltartja a TV-t a faltól, de most nincs kedvem egyelőre levenni sem a helyéről :(

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák