Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belashx

    senior tag

    No, bejelntkezem ide, bár még nincs OLED tv-m.

    A jelenlegi off tv (TCL 55C715) szervizben van, azt mondják, hogy nem fogják javítani, de még nem rendeződött le, csak telefonon jelezték. Ha már csere, akkor minőségi, és méretbeli cserét is tervezek. Elolvastam az utolsó 5e hozzászólást, így kialakult bennem, mit is szeretnék.
    LG 65" C1 vagy
    Philipps 65" 806

    Van egyéb típus, ami még szóbajöhet ezen az árszinten, csak elkerülte a figyelmem?
    Nincs játék, inkább YT, streaming és filmek, tv-adás ritkán.

    Hezitálok, melyik legyen a fentiek közül. Ambilight nrm igazán számít, inkább a valószínűleg jobb minőségű panel, a kevésbé agresszív ASBL, és az Android miatt hajlok a 806-os felé, az LG-nél a kevésbé körülményes szerviz a (nagyon) jó pont + talán nagyobb fényerő, pontosabb kép kalibrálás nélkül. A zasszonyt már felkészítettem, hogy lehet párszor megfordul a szerviz, mire minden összeáll. :DD

    Médialejátszási képességek sem számítanak, mert azt megoldom az Ugoos AM6Plus-on. Hangzásbéli képességek sem számítanak, mert nincs házimozi szettem, "csak hifi", de arra rá lesz kötve.

    Szóval ki, mit javasol?
    (Nem szeretnék vitát, de hátha van még pár tipp, ami felett elsiklottam.)

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák