Hirdetés

2017. szeptember 22., péntek

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

PROHARDVER!

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#57101) sitQ válasza Joshi (#57100) üzenetére

sitQ
(újonc)

Azoknál sajnos csak HDMI 1.4 van. Szerintem az nemsoká már gyenge láncszem lesz.

(#57102) djnice válasza sitQ (#57099) üzenetére

djnice
(őstag)

8k-ért X96 1/8 S905X + legújabb LibreELEC.
A HDR is jó már: [link]

(#57103) TCr válasza djnice (#57102) üzenetére

TCr
(PH! addikt)

BTW a HDR csak a 8-as LE-vel működik, vagy 7-essel is?

War has changed.

(#57104) djnice válasza TCr (#57103) üzenetére

djnice
(őstag)

Csak a 8.2-es verziókkal tökéletes, azokba lettek implementálva ezek a patch-ek: [link]

(#57105) sitQ válasza djnice (#57102) üzenetére

sitQ
(újonc)

100M-es LAN és N-es wifi, nem sovány? Azért egy Gigabites Lan jobb lenne nem? Mióta van HDR támogatás? A fórumbejegyzésből amit linkeltél nem derül ki.

(#57106) Patice válasza sitQ (#57105) üzenetére

Patice
(Topikgazda)

"100M-es LAN és N-es wifi, nem sovány?"

Ha mindkettő stabil és elég gyors a korlátaihoz képest, akkor nem. Pl. amíg egy film bitrátája nem haladja meg a 100 Mbitet, addig jó a 100 Mbites hálózat is.

Szerintem.

(#57107) sitQ

sitQ
(újonc)

Illetve az egyik topicban írtad, hogy az s905(x)-soc-oknál csak papíron van HDR egyelőre. Ez mit takar?

(#57108) Qlux

Qlux
(újonc)

Sziasztok!

Ehhez a tv-hez szeretnék médialejátszót vásárolni: LG OLED55B7V
Két típust néztem: az egyik Zidoo x10, a másik pedig DuneHD Duo Base 4K
Melyik lenne jobb szerintetek? Esetleg tudtok ajánlani jobbat ilyen árszegmensben, vagy pici felárral?

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#57109) Joshi válasza sitQ (#57101) üzenetére

Joshi
(PH! nagyúr)

Ha a HDR is fontos és a gigabit ethernet stb, akkor sok választásod nincs. Talán a Himedia, Zidoo jöhet szóba esetleg jó drágán Oppo.

(#57110) djnice válasza sitQ (#57105) üzenetére

djnice
(őstag)

A HDR kb 1-2 hónapja jó, és pont az a bejegyzés erősíti meg amit linkeltem. 100-as LAN egyelőre elég, ha meg nem lesz az, akkor kell venni mellé egy gigabites usb adaptert.
De vehetsz Zidoo-t is csak kerülni akartad az Androidot...

(#57111) V.Stryker

V.Stryker
(PH! kedvence)

Sziasztok,

Elvileg érkezik hozzánk egy harmadik tv és meg kell oldanom a médialejátszás kérdését a synology nas-ról. Az eddigi két tv-n raspberry pi + kodi kombókkal van megoldva és tök elégedett is vagyok az egésszel, hibátlan az igényeinket nézve.

Mostanság többször belefutottam viszont a Xiaomi Mi TV box -ba és hát a kütyüzés miatt eléggé izgat ,hogy az legyen-e esetleg a harmadik. Egyben egy kis újdonság is. Árban ugyanott jövök ki, mivel a Mi Box-ot is elérem nettóban, így az ár nem döntő szempont.

Le vagy rábeszélni tud valaki? :)

(#57112) SunMount3r válasza V.Stryker (#57111) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Nem kadenciahelyes rajta a lejátszás (60Hz-en tol ki mindent) és hálóra kötni is csak Wi-Fi-n tudod.

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#57113) Beni2360 válasza V.Stryker (#57111) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Miért nem Rpi2+B oldod meg ha bevált eddig?

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#57114) DoItYourself válasza V.Stryker (#57111) üzenetére

DoItYourself
(őstag)

Tegyél egy kitérőt az Amlogic világába. :) Megogo MXV +LE, $30 a próba ára.

(#57115) V.Stryker válasza Beni2360 (#57113) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)

Hát gondoltam egy kicsit kütyüzni. :D Meg az újdonságnak is adtam volna esélyt. :)

(#57116) SunMount3r válasza DoItYourself (#57114) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Ez az aktuális Amlogic-os szent grál? (Best-Buy és letesztelve?) :F

Vagy, csak mert jobban néz ki mint a többi?! :D

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#57117) junkpod válasza SunMount3r (#57116) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

30 USD. Semmi más érv nem kell mellé. Hozza az elvárást LibreElec rendszeren.😉

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#57118) blakey válasza SunMount3r (#57112) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Ha olyan tv-je van ami a nem kadenciahelyes lejátszást is megoldja akkor lényegtelen, hogy milyen frekin tolja ki magából, tökéletesen kadenciahelyes lesz a megjelenítés.
hálóra kötni is csak Wi-Fi-n tudod.
Egy USB-s LAN kábellel megy a vezetéke net is.

Firestone Winterhawk 2 (195/60 R15 2008) ingyen elvihető [egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#57119) Dorian válasza blakey (#57118) üzenetére

Dorian
(PH! nagyúr)

"Ha olyan tv-je van ami a nem kadenciahelyes lejátszást is megoldja akkor lényegtelen, hogy milyen frekin tolja ki magából, tökéletesen kadenciahelyes lesz a megjelenítés"

Sosem lesz az, max elmossa a hibát.

Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 15 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda :D

(#57120) blakey válasza Dorian (#57119) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

De bizony az lesz, saját tapasztalat, semmit nem látsz, tökéletes "judder-free" 60p-n a 24p-s anyag, nem minden tv tudja és ahhoz pl. Sony esetében a Motionflow-t True Cinema-ra kell állítani. eddig a 20 tv-mből csak a most nálam lévő Sony tudja, némelyik Samsung is tudja.

[ Szerkesztve ]

Firestone Winterhawk 2 (195/60 R15 2008) ingyen elvihető [egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#57121) SunMount3r válasza blakey (#57118) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

Ok, de azt te/én/ő honnan tudja, hogy neki pont "olyan" TV-je van?! Speciel amikor még nem volt teljesen kadenciahelyes a 23.976 a Himedia-n, akkor az én TV-men látszott és engem eléggé zavart is.

Az USB-s LAN-t akartam írni én is, de, hacsak nem HUB-ol hozzá, akkor nem igen tud mást kötni arra az egy szál USB portra, ami azon van. HUB-on keresztül, meg nem tudom, hogyan szuperálna együtt egy HDD-vel, vagy egy légegérrel éppen...

(#57122) blakey válasza SunMount3r (#57121) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Arra írtam, hogy nem 100% amit írsz, a tv-d valószínűleg nem tudja 60 Hz-en a 24p-t, kevés tv tudja és van rá egy beáélítás amit be kell kapcsolni, röccenésmentes lesz a lejátszás. Ettől függetlenül többnyire igaz, de állitólag manuálisan 24 Hz-re állítva jól működik a lejátszás azon az eszközön.
Nekem is van egy USB-s LAN csatlakozóm amin még 3 USB port is van, tehát semmi extra nem kell.

(#57123) DoItYourself válasza SunMount3r (#57116) üzenetére

DoItYourself
(őstag)

Szépek ezek a beleröfögéseid - látom elővetted a kedvenc smájlidat is hozzá - viszont kevés információt hordoznak. Ha annyira érdekel a Megogo, olvasgassad az Amlogic topikot, le van írva miért ajánlott lejátszó.

(#57124) Joshi válasza DoItYourself (#57123) üzenetére

Joshi
(PH! nagyúr)

"Ha annyira érdekel a Megogo, olvasgassad az Amlogic topikot, le van írva miért ajánlott lejátszó."
Mert olcsó? :DD

(#57125) zsoika válasza webb04 (#57078) üzenetére

zsoika
(senior tag)

Szia. Android alatt is megy (azon a lejátszón) az 5.1 kodin akadás mentesen , de csak dts core-ig....tehát a nagyobb bitrátájú HD hangok nem. Ahhoz én is az LE-t használom és várd meg a 2/16 -ost....ha egy mód van rá.

(#57126) pataslogeza

pataslogeza
(tag)

Sziasztok.

Tudtok ajánlani valami olcsó egyszerű 3D lejátszót? Pl. a raspberry pi3 tud 3d-t?

(#57127) Zaji

Zaji
(senior tag)

Sziasztok,

Néztem a Megogo MXV-t, de olvastam itt a hozzászólásokat és elbizonytalanodtam. Ebben az árban van olyan amit csak bekapcsolom és megy minden. Van egy Zyxel NAS-om is a hálózaton és ki van építve az UTP kábel a Tv-ig.
Mi lenne az ajánlott lejátszó?

(#57128) blakey válasza Zaji (#57127) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Attól függ, hogy ha Androiddal szerenéd használni akkor szűkül a lejátszók köre amik képesek dobozból kivéve működni. Minden azon múlik, hogy mennyit szánsz rá, vehetsz olcsó boxot de LibreELEC-kel lesz használható, vehetsz drágábbat és akkor van lehetőséged az Androidot is használni illetve ott már gyárilag minden jól működik. Még számításba veheted a Dune, Popcorn vonalat is.

(#57129) Zaji válasza blakey (#57128) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Nem ragaszkodom az Android-hoz. A 4K sem lényeges. Azt szeretném elérni, hogy a NAS-on tárolt videókat gond nélkül meg tudjam nézni a TV-n. TV-n jelenleg nem minden videót tudok megnézni a feliratokkal pedig mindig gondok vannak. Jövőben pedig tennék mellé egy csöves erősítőt amin a zenéket is tudjuk hallgatni.

(#57130) Zaji válasza blakey (#57128) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Árat az előbb nem írtam. 35-40 ezer forintot tudok erre fordítani és nem zárkózom el a használt lejátszóktól sem.

(#57131) gyeniko válasza Zaji (#57130) üzenetére

gyeniko
(senior tag)

Ha nem kell 3D és 4K, akkor érdemes ráfigyelni a Dune HD 101/102, HD 301 (ebbe HDD tehető) vagy Dune Smart D1 lejátszókra (utóbbinak van kijelzője is + HDD is tehető bele), ezek 20-40 e Ft között elérhetőek használtan. Rettentően kiforrottak, stabilak, jó a képminőségük is. A menüjük és távirányítójuk logikus, szerethető.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#57132) Zaji válasza gyeniko (#57131) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Köszönöm válaszod. Értem. Amit néztem még az a Mede8er. Ez a típus nem ajánlott?

(#57133) koncsik válasza Zaji (#57132) üzenetére

koncsik
(PH! addikt)

Szerintem nem összevethető a DUNE-kkel... :K

(#57134) blakey válasza Zaji (#57132) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Ma (2017-ben) már érdemes olyan lejátszót választani ami a lehető legtöbb formátummal megbírkózik, a használtpiacon felbukkanó régi lejátszók már sajnos elég korlátozottak, persze az eddigi meglévő anyagokaz vinni fogják, Mede8er 600/800/1000 a maga idejükben jók voltak, most is jól működnek de az új formátumokat nem támogatják. Dune/Popcorn korábbi modelljei is hasonlóak, bár jobbak a Mede8ernél. Ha van rá 40e Ft-od akkor Wetek Play 2, Wetek Hub, Minix Neo U1, Zidoo X8, használt Himedia Q5 Pro. A Popcorn A-500, Dune 4K Lite, Zidoo X9S, Himedia Q10 Pro egy picit drágábbak de szintén ajánlottak.

[ Szerkesztve ]

(#57135) Zaji válasza blakey (#57134) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Köszönöm részletes válaszod. Most már van miből válogatni.

(#57136) Cool Face

Cool Face
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Esetleg van itt valaki aki Oppo 95-el próbált meg olyan filmet nézni amin DTS HD Master Audio van? Nekem fagyni szokott zsúfoltabb jeleneteknél. Kíváncsi vagyok másnak is van-e hasonló problémája.

[ Szerkesztve ]

(#57137) blakey válasza Cool Face (#57136) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Az Oppo Blu-ray lejátszó, annak itt a helye.

(#57138) Zaji válasza blakey (#57134) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Zidoo X9 is ajánlott "S" nélkül? Mert akkor erre le is csapnék.

[ Szerkesztve ]

(#57139) djnice válasza Zaji (#57138) üzenetére

djnice
(őstag)

Az nem. Az X8 viszont sokszor szokott akcióban lenni 90 EUR körül a német amazonon.

[ Szerkesztve ]

(#57140) blakey válasza Zaji (#57138) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Nem ajánlott.

(#57141) pataslogeza válasza blakey (#57134) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Hello,

Wetek Play 2, Wetek Hub, Minix Neo U1, Zidoo X8, Himedia Q5 Pro, Dune 4K Lite, Zidoo X9S, Himedia Q10 Pro

Ezek közül melyik a legjobb, ami 3D, nem szaggat/ugrik a 24p filmeknél, és normális távirányítója van?
Ezekre lehet rakni kodit?

Látom hogy a wetek play 2-ben van dvb-c/t tuner is. Ezzel lehet tévé adást nézni monitoron is? Kártyahely van benne a tv tunerhez?

(#57142) dh66e válasza pataslogeza (#57141) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Dune-re nincs android.A többi feltételednek megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#57143) pataslogeza válasza dh66e (#57142) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Úgy érted a dune a legjobb? Azt is elárulod miért?
Az androidosokkal mi a baj?

(#57144) dh66e válasza pataslogeza (#57143) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

Nem úgy értem hogy a legjobb, azt írtam hogy nincs rá android,tehát ha appozni akarsz meg kodit akkor nem jó választás.

(#57145) pataslogeza válasza dh66e (#57144) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Nem akarok appozni, csak lejátszónak kell.
A kodit azért kérdeztem, mert a felsoroltak nagyrésze androidos, androidra meg van kodi, és meg akartam győződni, hogy az androidos lejátszókra lehet telepíteni.

Akkor melyik a legjobb 3D lejátszó 70ezer ft-ig?

[ Szerkesztve ]

(#57146) djnice válasza pataslogeza (#57145) üzenetére

djnice
(őstag)

Ha visszaolvastál volna, láthatnád hogy a Q5 / Q10 Pro nem kadenciahelyes 3D esetén, az Amlogic pedig csak passzív TV-khez ajánlott.
A Dune-n nincs HDMI 2.0a, így később gondod lehet vele, így marad a Zidoo X8 / X9S / X10.

[ Szerkesztve ]

(#57147) Zaji válasza blakey (#57140) üzenetére

Zaji
(senior tag)

Ok. Köszönöm. Akkor ahogy djnice fórumtárs írta irány az amazon!

(#57148) koháry

koháry
(tag)

Ma érkezett meg az zidoo x8-am. Szeretnék mac gépről sambán keresztül videókat lejátszani, de nem látja a samba keresőben azt a gépet amiről meg szeretném osztani a filmjeimet. Tudna valaki segíteni, hogy mit kéne beállítani?

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#57149) blakey válasza koháry (#57148) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

IP alapján tallózd be a gépet.

(#57150) koháry válasza blakey (#57149) üzenetére

koháry
(tag)

Próbáltam nem tudom, mert valami hibát ír ki. Wifin megosztva látja a gépet,de hiába írom be a jelszót nem fogadja el.

(#57151) blakey válasza koháry (#57150) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

macOS-sen telepítve van az SMBUp? Ha nincs akkor telepítsd éa azzal oszd meg a gépet, utána már jó lesz, de a gépeknek fix IP-t adj, hogy ne legyen gond. Jelszót lehet, hogy nem kéne adni, de majd kipróbálod.

(#57152) koháry válasza blakey (#57151) üzenetére

koháry
(tag)

Múltkor már beszéltük, hogy nem tudom telepíteni az smbup-ot mióta újra telepítettem a gépet. Elkezdi a telepítést, de soha nem ér a végére, csak megy a telepítést jelző sáv.

(#57153) blakey válasza koháry (#57152) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Ha nincs telepítve akkor lehet, hogy nem is fogod elérni, olyan SMB protokollt használ a macOS ami miatt egyes lejátszók/programok nem tudják elérni. A helyedben újrahúztam volna a rendszert, a nyáron volt nálam egy újrahúzás, minden további nélkül felment az SMBUp.
Térj át NFS-re.

[ Szerkesztve ]

(#57154) pataslogeza válasza djnice (#57146) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Valóban nem olvastam vissza.
Ezeken a zidoo-kon kívül nincs is semmi más ajánlott 3D lejátszó ami kadencia helyesen játszik le mindent? Én érzékeny vagyok erre, azonnal észreveszem az akadást, és nagyon zavar. Képminőségi problémák nem zavarnak annyira mint az akadás.
Az x9s megfelelne nekem, csak nem tetszik a távirányítója. Viszont az x10 távja tetszik. Azt be lehet szerezni az x9s-hez?

Ja,én még le vagyok ragadva ott, hogy a sigma chipes lejátszók tudták a kadencia helyes lejaátszást a realtek meg nem. Ez változott azóta? Ez a Realtek RTD1295 már mindent kadencia helyesen tud, vagy szoftveresen érték el a zidoo lejátszókban mint annak idején a mede8er lejátszóknál?

[ Szerkesztve ]

(#57155) SunMount3r válasza pataslogeza (#57154) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

A távra itt egy alternatíva (máshonnan még olcsóbb is), ha a világítás miatt tetszik és "némileg" többet tud, mint egy sima IR-es távkapcs.

[ Szerkesztve ]

(#57156) Chris Kiki válasza pataslogeza (#57154) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

A Zidookhoz kihoztak egy gyári, igazi médialejátszóhoz való távirányítót. 15 dodó környékén kapható. Az official Zidoo fórumban találsz róla infót.

Ezenkívül olvasd el ezt

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#57157) Beni2360 válasza pataslogeza (#57154) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

ZIDOO V5 táv.

Azért rákerestem és eléggé durva áron adják.

[ Szerkesztve ]

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#57158) wdarty

wdarty
(kvázi-tag)

Zidoo-t honnan érdemes rendelni?

(#57159) Beni2360 válasza wdarty (#57158) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Amazon.de Ingyen szállítás EU-ból .

(#57160) junkpod válasza Beni2360 (#57157) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Ha tényleg jó akkor nem túlzás 8eft érte.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#57161) Beni2360 válasza junkpod (#57160) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Jó kacifántos kérdés. Én nem adnék annyit érte.
Találtam 19.90 $ is.
De a fentebb linkelt 15 $ világítós Iweipoo is egy jó vásár.

(#57162) Chris Kiki

Chris Kiki
(fanatikus tag)

Itt egy kép az újabb fajta Zidoo távról.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#57163) pataslogeza

pataslogeza
(tag)

Köszönöm a hozzászólásokat!
Tegnap este megrendeltem a zidoo x9s lejátszót, holnap érkezik.
A távirányítót most hagyom, ha nem tudom megszokni, akkor majkd nézek valami használhatót.

(#57164) wdarty

wdarty
(kvázi-tag)

Zidoo X9s
Több videónál problémákkal találkozott egy youtuber itt:
https://www.youtube.com/watch?v=tcq9amxNdDA

Ezeket javították?

(#57165) Beni2360 válasza wdarty (#57164) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Könyörgöm 10 hónapos film. azóta 4x jött friss fw. Meg sem néztem.
És a saját fórumában csak mi vagyunk.
------------------------------
pataslogeza - azért ilyen gyors szállításról még nem halottam. Szombat rendel-hétfő vissza igazolás - szerda csengetés.

[ Szerkesztve ]

(#57166) pataslogeza válasza Beni2360 (#57165) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Akkor most hallasz :)
Sőt, már ma megkaptam volna, ha a saját címemre kérem, de mivel nem vagyunk otthon ma, ézért máshová kértem, oda meg csak holnap viszik.

(#57167) Beni2360 válasza pataslogeza (#57166) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Remek és megtudható, hogy honnan rendelted?

(#57168) pataslogeza válasza Beni2360 (#57167) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Hogyne, amazon.co.uk
Ha éjfélig megrendelem saját címre, másnap a kezemben van.
Ha átvevő helyre kérem, akkor két nap.

[ Szerkesztve ]

(#57169) blakey válasza pataslogeza (#57168) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Szerintem azt tedd hozzá, hogy Angliából rendelted. :)

(#57170) TCr válasza pataslogeza (#57168) üzenetére

TCr
(PH! addikt)

Akkor gondolom Te a brit szigetországban élsz.

War has changed.

(#57171) Beni2360

Beni2360
(PH! addikt)

Tudtam, hogy valami turpisság van benne. :DD

(#57172) DVlad

DVlad
(senior tag)

A néhai expansys így működött. Másnap itt volt bármi (Franciaország, UK), mindegy, honnan jött.

(#57173) pataslogeza válasza blakey (#57169) üzenetére

pataslogeza
(tag)

Valóban, de azért a magyarországi 3 napos szállítás is nagyon jó.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.