Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Khm sőt a tévézést sem kellene erőltetnie. Csendben olvasgatom a fórumot és látom hogy Kisstaboo -minden tiszteletem az övé már csak a kor miatt is- folyamatosan a panaszkodás, tv vásárlástól való elállások, ez már kicsit sok szerintem is. Venni kell egy ipad prot 12'9-es méretben és azon szépen lehet filmezni kicsiben, megbízható rendszeren, ha már ennyi baj van minden tévével, akkor szerintem sem kell erőltetni a dolgot. Nekem pl nagyon vájt szemem van, minden vackot észreveszek de megtanultam elfogadni a vele járó apróbb "hibákat" és már észre sem veszem. Ráadásul észrevettem hogy olyan tanácsokat ad más felhasználóknak, amiről fogalma sincs mert az oled-el való tapasztalata a nullához konvergál.
    Tv adáshoz meg oled nem való, ahhoz egy 108cm-es LED tv való max, az oled nem arra lett kitalálva. Amikor én yt-ot nézek, netflix vagy bármi mást ahol többnyire 4k a minőség és átkapcsolok az M4-re a F1 miatt (főleg miután netflixen végignéztem a Drive to Survive c sorozatot) gyötrelmesen zavar a minősége :D a SkySports fényévekkel jobb, de az meg megint más kávéház. Lépjünk már ezen túl, megszoksz vagy megszöksz.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák