-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
andras12
csendes tag
sziasztok,
Érdekelen, hogy jól állítottam össze, félgpet vennék, vagy valamire lenne jobb ötletetek:
BITFENIX Prodigy Fehér ház
Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 XMP KHX1600C9D3B1K2/8GX RAM DDR3
ASRock B75M-ITX s1155 AlaplapA processzor között nem tudok, dönteni, de az ésszerűség, inkább i3 fele hajt...
Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz) 36e Ft
Intel® Core™ i3-3225 Processor (3M Cache, 3.30 GHz) 72e FtMindenképpen integrált video kártya érdekelne, mert amennyit játszok, arra ezek is elégségesek.
Amit tudni kéne: Full HD video, jelenleg 1 de később két monitor. Szinte állandó jelleggel fut egy virtuális gép. Régi gépemből maradt egy Corsair 450w táp, 1tb hdd, es 64g ssd.A házra esetleg egyéb ötlet, hogy 2 hdd + 1 cd + régi táp beférjen, de kisebb legyen mint amit kinéztem?
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen videókártyát?
- Gyúrósok ide!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Őrületes specifikációkkal rendelkezik a Tachyum csodaprocesszora
- Gurulunk, WAZE?!
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Napelem
- BestBuy topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



