Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rush77

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most az elmúlt pár napban volt egy pár apróbb dolog amiket tapasztaltam.

    1- Szerintem a Brikkammal valami baj lehet mert Ronin javaslatára kipróbáltam a Prodomoval (amíg le nem vertem az asztalról a nyitott csomagot és hát kb 15dkg ment is a kukába de mindegy is) és hát nincs robbanás hanem a következő történik.
    Ami adott: hideg víz a jelölésig, kávé kocogtatás nélkül késsel lehúzva szintbe, közepes láng.
    - jön 1-2 csepp "elő kávé"
    - utána viszont az adag első fele hirtelen lejön és rá egy fél percre egy erősebb szuszogás (de nem robbanás mint ami a videókban is látszik) kíséretében jön a crema (nem sok) majd kiöntés után nem sokkal el is tűnik.
    Ízre viszont továbbra sincs baj vele csak nem tudom, hogy tényleg így kéne működnie. (a különböző viedókon látottak alapján nem)

    2- A poemian sikerült eltüntetnem a kávék enyhe (kellemetlen) savanyúságát ami eddig kávétól függetlenül valamennyire jelen volt mégpedig úgy, hogy elindítom-megállítom gyorsan egymás után kb 7-10szer és várok pár másodpercet és utána indítom ténylegesen a gépet. Így most már a La piazzaból is jön a mogyorós, csokis íz.

Új hozzászólás Aktív témák