Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    Üdv Mindenkinek!

    Bízok benne, hogy nem fogtok leoltani, hogy ide írok, de nem találtam olyan topikot, hogy "Milyen erősírtőt vegyek?".
    Szóval adott egy laptop, amiről a filmeket/zenéket szoktam lejátszani, egy LG 42LW4500 TV, és egy Genius 5.1 5050 hangfalszett. A TV friss vásárlás, eddig olyan TV-m volt, amin volt RCA kimenet. Ezen sajnos vagy nem, de nincs, csak optikai hang kimenet. Mivel a Genius 5.1-et és a TV-t csak átalakítókkal és egyéb kütyükkel tudnám összekötni (továbbá a laptopom sem rendelkezik 5.1-es hangkártyával, amit a jövőben tervezek beszerezni), ezért arra gondoltam, hogy a Genius 5.1-et lecserélem vagy egy erősítőre vagy egy házimozi szettre.
    Kérdéseim a nagyközönséghez a következők lennének:
    1. Elég egy erősítő, mert arra rá tudom kötni a Genius hangfalakat? Elsőket, hátsókat, középsőt tuti, de a mélynyomót is?
    2. Ha igen, akkor milyen erősítőt ajánlanátok? Egyszerű mezei otthoni mozizáshoz, zene hallgatáshoz. Semmi extrára nincs szükségem és ha lehet, árban is egy alsó vagy középkategóriást szeretnék.
    3. Ha nem, akkor milyen házimozit ajánlanátok, amihez tudnám csatlakoztatni a TV-t és a laptopot egyaránt? Szintén semmi extra.

    Köszönöm a segítséget!

    Üdv,
    Pomk

Új hozzászólás Aktív témák