Hirdetés

  • Ilyen lesz a Morbid Metal

    gp A Unity-vel készülő rogue-lite PC-re készül és még idén megkapjuk elvileg.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:GoliBali:.

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nagyából végigbogarásztam a fórumot, de nem lettem teljesen meggyőzve.

    A kérdésem az lenne hogy egy
    A10-5800K és 4GB x 2 RAM egy megfelelő alaplappal mennyire elég a mai játékok futtatására? Teszteket/videókat is nézegettem róla, de nagyon sok helyen csak 1280x1024-es felbontással tesztelnek. Engem fullHD vagy legalábbis 1680x1050es felbontás érdekelne. Egyenlőre tisztán IGP önerejéből.

    A másik nagy kérdésem, hogy a CPU ereje ennek az A10-esnek milyen? Ez sem lett nekem tiszta a teszteket megnézve, illetve látom hogy a intel i3-as/i5-ös prociai, jóval erősebbek CPU terén, de kérdés, hogy ez csak az "kinek nagyobb az epeen-je" szitu vagy tényleg érezhetően gyengék a mai játékokhoz az A10-es CPU-k ereje?

    #!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

Új hozzászólás Aktív témák