Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Csak én érzem úgy, hogy nerfelték az arty-kat? Már az is cseppet érdekes, hogy 8.0-ban, döntött páncél erősítés mellett 700-at sebez a GW Tiger 21 centis löveggel az M103 oldalába, amikor elvileg már S-51 is képes one shotolni tankokat. De már a 7.5-ben is vannak érdekességek. Régebben a Hummel röhögve belekúrt 8-900 sebzéseket az lóriba, és az 50 100-ba, tegnap pedig mindkettőre rálőttem (lórit oldalba küldtem) és ugyanúgy csak 300-at sebeztem beléjük, mint a többi normális tankba. Már csak azért is durva, mert a JgPanther oldalról egy lövés full hp-ról, pedig 10 mm-mel több is az oldalpáncélja, ami persze nem számottevő. Mindenesetre csak az arty-sták vannak hátrányban, legalább nem kell annyira nagyon fosni az SPG-ktől.

    8.0: Sok érezhetősége nem volt ennek a döntött páncél erősítésnek. Naggyarészt 50B-vel és 50 120-al mentem, úgy vitték az IS-7 UFP-jét, mint a vajat. Ennek a render-nek a berakása marha nagy hiba volt, eddig is pont jó volt a grafika, most meg elkúrták az egészet. Nem elég, hogy kiégeti az ember szemét az óriási fényerő, még ha véletlen le szeretné venni az ember a gamma-t, akkor meg olyan sötét lesz az egész, hogy szart nem lehet látni. Feldugták a sünt a régi gépet használó user-ek seggébe. Valakinek már így is laggolt, ez már csak ráadás. 1 éves laposon nem fut tökéletesen (i3/8gb/GT525M), ha sok a bokor sniper módban leesik az fps 15 alá full low grafikával (kivéve látóhatár), bekapcsolt vert sync-kel. A látóhatár is csökken, ködösek a mapok (maximum látóhatár), ráadásul a tankok textúrabeállításai is bugosak, hiába húzza fel a legrészletesebbre az ember, akkor is még mindig a legrondábbon marad. Karcolások helyei rondák, az átment lövedékeké is, bár utolsó napon már nem is sérült egyáltalán a tank vizuálisan. :D Hogy mondjak pozitívat is: A fizika eszméletlen, aki nem kerge marha módjára vezet, az akár lejuthat kisebb lejtőkről sérülés nélkül, nagyon jót tett a játéknak. A hangok kicsit furák, de viselhetőek, nem rosszak. A legnagyobbat akkor néztem, amikor a BCS arty 100 hp-t sebzett egy E-100-ba. :Y Orosz TD-k kegyetlenek, azokat várom a legjobban. :B

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák