- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- Wiz Khalifa: Grand Theft Auto VI - Érdekességek, látványosságok, képek, infók egy helyen.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
PROHARDVER!
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dunkel
őstag
Front hangsugárzókat húzd összébb, a vászon mellé annyira, hogy egyik nézési pontból se takarja a képet. (Ehhez a tv állványt is beljebb kell tolni).
Vagy a hangsugárzókat vagy a hallgatási pontot beljebb kellene húzni a szobába. Talán célszerűbb a kanapét. Hangsugárzókat ~60 centire (membrán-fal): mindenképp az állvány előtt legyen a membrán.Hátul meg pakold el ideiglenesen a lábtartót és közvetlen a kanapé elé tegyél le egy széket. Kezdd el hallgatni és 20 centinként menj közelebb. Ahol jó lesz, oda húzd a kanapét. Mivel elég mély a kanapé, lehet már az első hely sokat hoz.
Ahogy írták többen talán jobb eredményt érsz el a surroundokkal is, ha azonos magasságba teszed őket, természetesen egyenlő távol a hallgatási helytől. Amelyik oldal most a jobb, ahhoz igazítsd a másikat.
A szub gyanús, hogy kevés ahogy többen is mondják (nem ismerem a típust). Eretnekség fog következni, mindenki csukja be a szemét: próbáld meg mi lesz ha berakod a sarokba. Biztos jön tőle kraft a filmekhez.
A próbálgatást javasolt akkorra időzíteni amikor asszony nincs otthon.
Aztán el tudod dönteni mennyit ér meg a tologatás, mennyit sikerült hozni vele. Ha az új pozi a jobb, finom borral, csokival várd a fehérnépet.
(#89996) KnockOut87
Kapkodsz. Fele hangot nem hallottad még mint amit a Lektorok tudnak.
Én is voltam ebben a cipőben, hajszál híja volt hogy kidobálom a rencert. Aztán mégis sikerült elfogadható hangot csinálni, nincs megbánás .
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Bomba ár! Dell Latitude 5320 - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Fotó állvány eladó
- SEAGATE ST6000NM0034 6TB 7.2k SAS HDD, nettó 15747Ft + ÁFA, 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest