- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Apple MacBook
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Androidos tablet topic
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Kompakt vízhűtés
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Melyik tápegységet vegyem?
- OLED monitor topic
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tordaitibi
veterán
Sziasztok.
Xiaomi Redmi Note11 hyper os.
A Viber gondolom frissült és azóta az összes cset háttér fekete.
A telefon téma világos, a Viber téma világos, már kínomban a Gboardot is világosra állítorram de nem az kavar be.
Borzasztóan zavaró.
Ilyen a Viber, a beállító a főablak stb stb. minden ablaka:
Ha meg bárkinek csetbe válaszolok sötétre vált. Tényleg nagyon zavaró.
Lehet ezzel valamit kezdeni vagy törődjek bele hogy ilyen lett? -
TigerCat
nagyúr
-
Zssom
tag
-
TigerCat
nagyúr
Sziasztok!
A Beérkezett üzleti üzenetek mappát hogy tudnám véglegesen törölni?
Viber Plus, iOS -
lufi7
aktív tag
Egy jól működő cuccost így elcseszni.
-
csferke
senior tag
-
ACE-
addikt
Nem csak nálad, ez ilyen lett...
-
csferke
senior tag
Sziasztok!
MI TÖRTÉNT?
Reggel frissült a Viber PC-n és mostmár nem lehet bealítani, hogy állandóan láthatóak legyenek a jobb oldalon az emojik. Csak akkor jönnek elő ha szövegbeviteli mező mellet rákattintok az ikonra.
Csak nálam van így?
Remélem hamarosan visszadják a régit. -
ACE-
addikt
-
Terek
tag
Hello.
Létezik valami megoldás arra,hogy átvigyem a Viber beszélgetéseimet pc-ről iphone-ra? -
tordaitibi
veterán
És tényleg.
Én ezt a menüpontot kb. 10 év Viberezés után most láom először.
mitől kapcsolódott ez be 3 kontaktnál, és random néha másoknál is...?
Nagyom szépen köszönöm! -
lm83
őstag
Sziasztok.
Pár hete kezdte ezt.

Tök random, de 3 kontaktnál mindig kiírja, vannak akinél soha, és van hogy esetleges, vagy feldobja vagy nem. Teljesen logikátlanul csinálja.
Valami eszméletlen idegesítő, egy több válaszos csetbe minden küldés után le kell okézni.
Igen a helyadatok tiltott a Viberbe de ez 10 éve tiltott és ezt az egészet most kezdte kb. 2 hete.
Mindegy hogy mobilnet vagy wifi a kapcsolat.Mi ez, Viber hiba vagy rendszerüzenet? HyperOs van amúgy.
Ha valaki tud segíteni megköszönném mert nagyon idegesítő.
Itt ha Csevegési információkra mész (jobbra húzod), beállításokban nincs bekapcsolva a Tartozkodási hely csatolása minden esetben,
-
tordaitibi
veterán
Sziasztok.
Pár hete kezdte ezt.

Tök random, de 3 kontaktnál mindig kiírja, vannak akinél soha, és van hogy esetleges, vagy feldobja vagy nem. Teljesen logikátlanul csinálja.
Valami eszméletlen idegesítő, egy több válaszos csetbe minden küldés után le kell okézni.
Igen a helyadatok tiltott a Viberbe de ez 10 éve tiltott és ezt az egészet most kezdte kb. 2 hete.
Mindegy hogy mobilnet vagy wifi a kapcsolat.Mi ez, Viber hiba vagy rendszerüzenet? HyperOs van amúgy.
Ha valaki tud segíteni megköszönném mert nagyon idegesítő.
-
zmtTom
aktív tag
Sziasztok.
A viber biztonsági mentésében nem lesz benne a rejtett csevegések ha jól tudom. De mi van az eltűnő üzenetekkel? Pl be van állítva 1 órára és az üzenet küldése után pár perccel csinál egy biztonsági mentést. Mi történik ilyenkor?
Köszönettel
-
lorcsi
veterán
Van egy tel szám, akit szeretnek felvenni viber kontaktokhoz
beirom a tel szamat
nevvel es keppel megtalalja, de a mentes gomb nem aktiv
miert ?
hogy tudom
lementeni ? -
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Mennyi az az idő amíg nem lépek be az applikációba, majd ismét belépek amikor is az ismerősöknek az írja, hogy én újra a Viberen? -
ACE-
addikt
2026 van, röhögve meg kellene oldaniuk hogy menjen egy telefonszám / e-mail cím kombóval több eszközön.
Telegram is megtudja oldani.
Itt valamit nagyon rosszul csinál a viber.Nincs okuk arra, hogy ezt megoldják, egy telefonszámhoz egy eszköz, nincs ok arra hogy másik eszközön is használd ugyanazt. Ha a másik eszközt akarod használni, akkor használd az ahhoz tartozó telefonszám fiókját. Ennyi.
-
csferke
senior tag
2026 van, röhögve meg kellene oldaniuk hogy menjen egy telefonszám / e-mail cím kombóval több eszközön.
Telegram is megtudja oldani.
Itt valamit nagyon rosszul csinál a viber.Viber a telefonon + számítógépen.
Amikor be van álítva, hogy a médiatartalmakat egy bizonyos mappába tárolja a számítógépen, meg persze önhatalmúlag tárolja a telón is.Modjuk ezt is megoldhatná a Viber, hogy amikor a programból (telefon vagy számítógép) törlök 1 médiatartalmat azt automatikusan törölje mindenhonnan (telefon memóriája, számítógép mentési mappa stb).
A WhatsApp ezt már régen tudja!!
-
aprokaroka87
nagyúr
2026 van, röhögve meg kellene oldaniuk hogy menjen egy telefonszám / e-mail cím kombóval több eszközön.
Telegram is megtudja oldani.
Itt valamit nagyon rosszul csinál a viber. -
aprokaroka87
nagyúr
zseniális.. vagy inkább borzalmas a megoldás...
Gondolom azért mert eszközhöz köti a dolgokat
Egyébként meg egy telefon amiben benne van a SIM kártya, illetve másik telefon amiben nincs SIM kártya, wifi ről megy a net. -
Bferibörs
addikt
Hát nekem 2 viber fiókom van 2 telószámhoz.
Ha felteszem egy nem simes tabletra bármelyiket (Samsung active 5 ) a telón rögtön kilép. Csak ha erre a tabletra teszem akkor. A másik tableten műxik.
Ráadásul úgy lép be,hogy semmilyen kódot nem kér.
-
bcl
senior tag
A Viber nem tudja normálisan lekezelni ha két készüléken akarod használni?
Belépsz az egyiken erre kidob a másikon vagy a csevegés átvitel gajdul meg.
Vagy mit csinálok rosszul?A Viber ezt sosem tudta, ez nem bug, hanem feature.
Pontosabban: két telefonon nem lehet használni egyszerre (vagy telefonon + sim-es tableten) -
aprokaroka87
nagyúr
A Viber nem tudja normálisan lekezelni ha két készüléken akarod használni?
Belépsz az egyiken erre kidob a másikon vagy a csevegés átvitel gajdul meg.
Vagy mit csinálok rosszul? -
modflow
veterán
Nem tudom te mit értesz az alatt, nekem egy anno prémium telefonom volt, ma már nyilván nem így 2 évesen, de szerintem nincs köze a telefon kategóriájához, simán csak attól függ, hogy van e Android 16-od, vagy sem.
Bár lehet, hogy telefon függő?
Mert rengeteg AI funkció van itt, Samsungot nem ismerem.(Honor Magic 6 Pro)
-
ACE-
addikt
Hát ez valami spec lokalizációs telefon lehet, mert nálam Samsung S24U nincs ilyen...
-
devil-k
nagyúr
-
modflow
veterán
Simán a telefon tárcsázójában lehet bekapcsolni.
Ott tudod állítani, hogy pl. a külföldi hangját full némítani akarod és csak a magyar tolmácsot akarod hallani, stb.Viberen ezt be lehet valahogy hozni?
-
ACE-
addikt
-
modflow
veterán
Az android 16-ban már van real time hívásfordítás.
Még egész jónak is tűnik.A Viber-ben ezt megoldható valahogy?
-
sandró60
addikt
Az elmult párnap óta a Viber nem jól működik.Amikor írnák valamit kb 2 perc után kilép.Asztali gépen.
Segítsetek,hogy mi lehet?
Ez új frissítés óta van -
Bferibörs
addikt
Sziasztok! Mobilon (androidon) és PC-n is használom a vibert. Tulajdonképpen jól működik, teszi a dolgát, de... A megjelenő reklámok elég idegesítőek benne.
Erre használtam egy DNS kéréseket blokkoló listát a routeremben, ami szépen tette is a dolgát, a viber-ből eltűntek a reklámok! De mostanában a mobilos verzióban újból feltűntek a reklámok (csak wifivel használom, nincs mobilnetem).
Esetleg van valakinek hasonló, és jól működő blokkoló listája?Nálam ez működik:
viber-ad.txt
0.0.0.0 ads.viber.com
0.0.0.0 ads.aws.viber.com
0.0.0.0 ads-d.viber.com
0.0.0.0 s-bid.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 ad.adverticum.net
0.0.0.0 rmp.rakuten.com
0.0.0.0 ams1-mobile.adnxs.com
0.0.0.0 api.mixpanel.com
0.0.0.0 fra1-ib.adnxs.com
0.0.0.0 mediation.adnxs.com
0.0.0.0 s-imp.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 s-bid.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 api.taboola.com
0.0.0.0 video.primis.tech
0.0.0.0 ads.stickyadstv.com
0.0.0.0 primis.tech
0.0.0.0 live-eu-am.primis.tech
0.0.0.0 live-us-ny.primis.tech
0.0.0.0 live.primis-amp.tech
0.0.0.0 live.primis.tech
0.0.0.0 primis-amp.tech
0.0.0.0 primis-d.openx.net
0.0.0.0 primisttd-d.openx.net
0.0.0.0 rtb.primis.tech
A PC-n futó viber verzióban ezzel nincsenek idegesítő reklámok, viszont ugyanerre a routerre wifin kapcsolódó mobilon, ismét megjelentek reklámok. Mi hiányozhat a listából? -
ekkold
őstag
Sziasztok! Mobilon (androidon) és PC-n is használom a vibert. Tulajdonképpen jól működik, teszi a dolgát, de... A megjelenő reklámok elég idegesítőek benne.
Erre használtam egy DNS kéréseket blokkoló listát a routeremben, ami szépen tette is a dolgát, a viber-ből eltűntek a reklámok! De mostanában a mobilos verzióban újból feltűntek a reklámok (csak wifivel használom, nincs mobilnetem).
Esetleg van valakinek hasonló, és jól működő blokkoló listája?Nálam ez működik:
viber-ad.txt
0.0.0.0 ads.viber.com
0.0.0.0 ads.aws.viber.com
0.0.0.0 ads-d.viber.com
0.0.0.0 s-bid.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 ad.adverticum.net
0.0.0.0 rmp.rakuten.com
0.0.0.0 ams1-mobile.adnxs.com
0.0.0.0 api.mixpanel.com
0.0.0.0 fra1-ib.adnxs.com
0.0.0.0 mediation.adnxs.com
0.0.0.0 s-imp.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 s-bid.rmp.rakuten.com
0.0.0.0 api.taboola.com
0.0.0.0 video.primis.tech
0.0.0.0 ads.stickyadstv.com
0.0.0.0 primis.tech
0.0.0.0 live-eu-am.primis.tech
0.0.0.0 live-us-ny.primis.tech
0.0.0.0 live.primis-amp.tech
0.0.0.0 live.primis.tech
0.0.0.0 primis-amp.tech
0.0.0.0 primis-d.openx.net
0.0.0.0 primisttd-d.openx.net
0.0.0.0 rtb.primis.tech
A PC-n futó viber verzióban ezzel nincsenek idegesítő reklámok, viszont ugyanerre a routerre wifin kapcsolódó mobilon, ismét megjelentek reklámok. Mi hiányozhat a listából? -
looser
addikt
Sziasztok! Valaki tudja, mi lehet az oka annak, hogy a windows app telepítése és qr kódos összepárosítása után az üzenetek szépen megjelennek, de a like-ok nem látszanak?
-
sbe561
tag
Jogos, de ugyan az a Viber fiók, ugyan az a gmail cím.
Ha a régi készüléken jelentkezek vissza ott vannak az addig küldött üzenetek, képek stb.csináltam róla mentést kb 2GB, majd ennyit is állítana vissza az új készüléken, de sajnos, csak a csoportok vannak még...
-
Bferibörs
addikt
-
bcl
senior tag
Tudom, triviális, de sose lehessen tudni
Ugyanaz a fiók van mindkét telefonon? Illetve: a Viberben is ki lehet másikat választani a mentéshez. Az is ugyanaz?
Azért gyanús, mert ha egy másik telefonon belépsz a Viberbe ugyanazzal a fiókkal, akkor az üzenetek azonnal törlődnek. -
sbe561
tag
Sziasztok!
Telefon váltásban vagyok épp. Hiába csinálok az új telefonon visszaállítást, sajnos nem jön vissza semmi.
Újra visszalépve a régi telefon minden ott van, csináltam egy új mentést, de sajnos ezt sem tudtam vissza állítani.
Van valakinek valami ötlete? -
Lawos
csendes tag
Sziasztok!
Viber Out-tal nem tudok melléket kapcsolni. Pittyeg, de nem kapcsol. -
RedCactus
őstag
Nekem is hasznos volt a beszélgetés,mert egyik tabletemre feltettem az alap számos, a másikra a második telszámos viberem,így működik mindkét tabon,nem kell legyalulnom a másodikat.
Ami meglepő,hogy semmiféle hitelesítást nem kért azon a tableten,amin a második számom volt.
Tény,hogy csak eltávolítottam róla a vibert,most meg vissza tettem ugyan azzal a számmal. A másik számommal nem engedi,akkor a telómon kilép ha azzal próbálkozok.Igen, nem találtam szinkronizálási lehetőséget, de az új értesítések megjelennek már ezen is. Ez így nekem rendben is van. Telefonszámot kért, aztán a Qr-kódos hitelesítés és működik is. Köszi még egyszer!
-
Bferibörs
addikt
Tavasszal volt telefon csere,S24Ultrára. Akkor próbálgattam még több eszközt is hozzáadni, de hiába.
Most viszont sikerült egy nem SIM kártyás tabletre is feltelepíteni, amivel még nem próbáltam és úgy néz ki, működik is.
Már csak a szinkronizálás van hátra...Köszi a bátorítást, szerintem három eszköz már elég lesz a Viber-hez!
Nekem is hasznos volt a beszélgetés,mert egyik tabletemre feltettem az alap számos, a másikra a második telszámos viberem,így működik mindkét tabon,nem kell legyalulnom a másodikat.
Ami meglepő,hogy semmiféle hitelesítást nem kért azon a tableten,amin a második számom volt.
Tény,hogy csak eltávolítottam róla a vibert,most meg vissza tettem ugyan azzal a számmal. A másik számommal nem engedi,akkor a telómon kilép ha azzal próbálkozok. -
Bferibörs
addikt
Tavasszal volt telefon csere,S24Ultrára. Akkor próbálgattam még több eszközt is hozzáadni, de hiába.
Most viszont sikerült egy nem SIM kártyás tabletre is feltelepíteni, amivel még nem próbáltam és úgy néz ki, működik is.
Már csak a szinkronizálás van hátra...Köszi a bátorítást, szerintem három eszköz már elég lesz a Viber-hez!
Szuper,örülök!👍
Szerintem tabletre nem tesz fel szinkronizálást,üresen fog kezdeni. -
RedCactus
őstag
Tavasszal volt telefon csere,S24Ultrára. Akkor próbálgattam még több eszközt is hozzáadni, de hiába.
Most viszont sikerült egy nem SIM kártyás tabletre is feltelepíteni, amivel még nem próbáltam és úgy néz ki, működik is.
Már csak a szinkronizálás van hátra...Köszi a bátorítást, szerintem három eszköz már elég lesz a Viber-hez!
-
Bferibörs
addikt
-
RedCactus
őstag
Akkor lehet,hogy módosítottak?
Most nálam is csak 1 telón,1 tableten és 1 laptopon fut. Kb.6-7 hónapja még futott 1 telón,2 laptopon,1 asztalin,2 tableten.
Megszüntettem eszközöket,azért fut most kevesebben.
Na majd újra húzom a második tabomat és feltelepítem,beszámolok majd róla,hogy lehet e.
Kb. 3 hónapja még ment két tabon is( meg ugye teló+ laptopon),ha telefon váltásnál újra húztam a problémás tabot.
Még egy teló az ok,azt nem engedte sosem.
Azt másik számmal működtettem,a fontosabb kapcsolatokat csoportba tettem,amiben a másik telószámom is szerepelt,így mindkét telón megjelentek a beírások.Mostanában nem próbáltam, de úgy fél éve végiggörcsöltem ezeken, aztán inkább elengedtem, mielőtt rámenne a mentális egészségem.
-
Bferibörs
addikt
Akkor lehet,hogy módosítottak?
Most nálam is csak 1 telón,1 tableten és 1 laptopon fut. Kb.6-7 hónapja még futott 1 telón,2 laptopon,1 asztalin,2 tableten.
Megszüntettem eszközöket,azért fut most kevesebben.
Na majd újra húzom a második tabomat és feltelepítem,beszámolok majd róla,hogy lehet e.
Kb. 3 hónapja még ment két tabon is( meg ugye teló+ laptopon),ha telefon váltásnál újra húztam a problémás tabot.
Még egy teló az ok,azt nem engedte sosem.
Azt másik számmal működtettem,a fontosabb kapcsolatokat csoportba tettem,amiben a másik telószámom is szerepelt,így mindkét telón megjelentek a beírások. -
RedCactus
őstag
Valszeg simkaris a tableted,azokkal szokott variálni. Nekem a simkarison simán megy,amiben nincs sim azzal vacakol.😂 De csak telefon cserénél,amikor qr kóddal kellene újra aktiválni. Egyébként műxik azon is,ha új telónál újra húzom.
Nekem 2 tableten, 2 laptopon,1 asztali PC-n + telón símán működött.Ez érdekes! Nekem csak egy PC-n meg egy telón engedi. Tableten, laptopon, még egy telón már nem tudom használni anélkül, hogy ne kelljen kijelentkeznem. De úgy tudom, ez így természetes.
-
Bferibörs
addikt
Valszeg simkaris a tableted,azokkal szokott variálni. Nekem a simkarison simán megy,amiben nincs sim azzal vacakol.😂 De csak telefon cserénél,amikor qr kóddal kellene újra aktiválni. Egyébként műxik azon is,ha új telónál újra húzom.
Nekem 2 tableten, 2 laptopon,1 asztali PC-n + telón símán működött. -
RedCactus
őstag
+ teló nem,de pld tablet még mehet hozzá.
Mondjuk engem pont a tablet szivat.
Teló+ asztali + tablet,ezeken fut.
A második tabletemet telefonnak ismeri fel, ha telefont cserêlek,ha qr kóddal be akarok lépni azt nem lehet, akkor a telómról kilép.A tablet nem sim karis.
Ha újra húzom a tabletet,működik.🤔😂Nekem nem engedi a tabletet pluszban hozzáadni, csak ahogy írtad is, hogy a telóról kiléptet. De mindegy is, már beletörődtem.
-
Bferibörs
addikt
+ teló nem,de pld tablet még mehet hozzá.
Mondjuk engem pont a tablet szivat.
Teló+ asztali + tablet,ezeken fut.
A második tabletemet telefonnak ismeri fel, ha telefont cserêlek,ha qr kóddal be akarok lépni azt nem lehet, akkor a telómról kilép.A tablet nem sim karis.
Ha újra húzom a tabletet,működik.🤔😂 -
RedCactus
őstag
-
ACE-
addikt
Ok, köszi. Azért kezdtem ezt használni, mert sztem sokkal jobb a kép és a hang minősége mint a messengeré.
Nekem egyetlen bajom van vele, hogy nincs böngészős verziója...
-
Winnie The P
őstag
Ez ilyen, nálam is előfordul, nem mindig működik a felvétel, nem kifejezetten erre találták ki, ezért nem tökéletes a működése, ez van, próbálkozni kell. Lehet valamilyen tűzfal, vagy router beállítás zavarja, vagy hogy NAT-olt hálózat mögött van valamelyikőtök, bármi lehet. Próbáljátok ki ilyenkor egyszer hogy mindketten mobilneten vagytok, hogy úgy működik-e.
Ok, köszi. Azért kezdtem ezt használni, mert sztem sokkal jobb a kép és a hang minősége mint a messengeré.
-
ACE-
addikt
Hali!
Otthoni wifi hálózaton szoktam a lányommal videobeszélgetére használni az alkalmazást, viszont ha ő hív (szintén wifi hálón van) akkor hiába nyomok a zöld gombra nem "veszi fel a hívást" a teló, kapcsolódást ír ki. Ilyenkor ha visszahívom akkor ő fel tudja venni a hívásomat és tudunk beszélgetni. Nincs nagy távolság köztünk. A telóm egy Xiaomi 15T, a lányomé iPhone 1x. Mit állítsak be a telefonomon, hogy jó legyen az app?
Köszönöm!Ez ilyen, nálam is előfordul, nem mindig működik a felvétel, nem kifejezetten erre találták ki, ezért nem tökéletes a működése, ez van, próbálkozni kell. Lehet valamilyen tűzfal, vagy router beállítás zavarja, vagy hogy NAT-olt hálózat mögött van valamelyikőtök, bármi lehet. Próbáljátok ki ilyenkor egyszer hogy mindketten mobilneten vagytok, hogy úgy működik-e.
-
Winnie The P
őstag
Hali!
Otthoni wifi hálózaton szoktam a lányommal videobeszélgetére használni az alkalmazást, viszont ha ő hív (szintén wifi hálón van) akkor hiába nyomok a zöld gombra nem "veszi fel a hívást" a teló, kapcsolódást ír ki. Ilyenkor ha visszahívom akkor ő fel tudja venni a hívásomat és tudunk beszélgetni. Nincs nagy távolság köztünk. A telóm egy Xiaomi 15T, a lányomé iPhone 1x. Mit állítsak be a telefonomon, hogy jó legyen az app?
Köszönöm! -
chris0000
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
chris0000
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
chris0000
őstag
-
chris0000
őstag
hi. ha viberen itthoni hálózatról hívok egy lengyel számot, az ingyenes? thx.
-
lm83
őstag
A telefonom elhalálozott (s22 ultra loop, folyamatosan újraindult egyszercsak, a boot menü nem segített, logo, töltés közben már újabb újraindulás - SES store szervizes ismerősöm véleménye alapján típus hiba, főalkatrész/készülék csere, gariban folyamatban)
De az komoly, hogy PC-ről nem lehet menteni/szinkronizálni mobilra? Soha nem jártam még így, Viberen az új eszközön a belépés meg csak úgy működik, hogy új, egyetlen eszközként lépek be (ha jól gondolom ez kidobna a PC-n is
)Mit lehet ilyenkor csinálni?
Ha a pc-n be vagy lépve, ott megmarad minden beszélgetés ami van.
Belépsz új telón, akkor ott lesz megint qr kód olvasás a képernyőről.
Gépről nem veszik el semmi, marad minden beszélgetés ugyanúgy, a csak telon nem fogod látni. Valaki ír, az majd már a telon megjelenik. Meg ha gépen írsz valakinek, akkor azt is látni fogod már, de nem visszamenőleg.
Viszont, a telefon számokat is beszinkronizálja. Ha van olyan szám a gépen, ami nincs elmentve a teloban, akkor az a gépen is utána elfog tűnni a viberből.
Nekem ez a pár hónappal ezelőtti tapasztalat. -
Soulfly842
addikt
A telefonom elhalálozott (s22 ultra loop, folyamatosan újraindult egyszercsak, a boot menü nem segített, logo, töltés közben már újabb újraindulás - SES store szervizes ismerősöm véleménye alapján típus hiba, főalkatrész/készülék csere, gariban folyamatban)
De az komoly, hogy PC-ről nem lehet menteni/szinkronizálni mobilra? Soha nem jártam még így, Viberen az új eszközön a belépés meg csak úgy működik, hogy új, egyetlen eszközként lépek be (ha jól gondolom ez kidobna a PC-n is
)Mit lehet ilyenkor csinálni?
-
Bferibörs
addikt
köszi, végül megtaláltam, de egyébként a link, amit küldtél, nem oda mutat pontosan.
Kitöröltem PC-n a fájlt.
Utána csináltam új biztonsági mentést, és így már van hely.
De ennek ellenére a Viber alkalmazásban még mindig 10 GB-nek mutatja a méretet (vagyis pontosabban most 10,5 GB-t mutat, míg eddig 10,4 GB volt)Igen,azért írtam le,hogy hol találod,másképp nem tudtam linkelni.
-
petyuska74
tag
köszi, végül megtaláltam, de egyébként a link, amit küldtél, nem oda mutat pontosan.
Kitöröltem PC-n a fájlt.
Utána csináltam új biztonsági mentést, és így már van hely.
De ennek ellenére a Viber alkalmazásban még mindig 10 GB-nek mutatja a méretet (vagyis pontosabban most 10,5 GB-t mutat, míg eddig 10,4 GB volt) -
Nikaré
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
ACE-
addikt
Sziasztok,
Viber biztonsági mentéssel van gondom. Elég sok kép videó gyűlt össze, nagyon nagy lett a google fiókomban a biztonságimentésmérete (10 GB). Gondoltam, hogy kitörlöm a képek nagy részét, nem maradt sok az alkalmazásban. Így csináltam egy új mentést, de sajnos a mérete nem változott, továbbra is 10 gb.
Így arra gondoltam, hogy kikapcsolom a biztonsági mentést és törlöm magát a backupfile-t,de nem látom, hol lehetne törölni.
Tudnátok segíteni bármilyen ötlettel?
A lényeg, hogy a biztonsági mentés mérete csökkenjen.köszi.
Na tessék mire én is megtaláltam már más leírta.

-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
Sziasztok,
Viber biztonsági mentéssel van gondom. Elég sok kép videó gyűlt össze, nagyon nagy lett a google fiókomban a biztonságimentésmérete (10 GB). Gondoltam, hogy kitörlöm a képek nagy részét, nem maradt sok az alkalmazásban. Így csináltam egy új mentést, de sajnos a mérete nem változott, továbbra is 10 gb.
Így arra gondoltam, hogy kikapcsolom a biztonsági mentést és törlöm magát a backupfile-t,de nem látom, hol lehetne törölni.
Tudnátok segíteni bármilyen ötlettel?
A lényeg, hogy a biztonsági mentés mérete csökkenjen.köszi.
Csak asztali gépről működik,PC,laptop:
[link]Alkalmazások kezelése/ Beállítások.
-
petyuska74
tag
Sziasztok,
Viber biztonsági mentéssel van gondom. Elég sok kép videó gyűlt össze, nagyon nagy lett a google fiókomban a biztonságimentésmérete (10 GB). Gondoltam, hogy kitörlöm a képek nagy részét, nem maradt sok az alkalmazásban. Így csináltam egy új mentést, de sajnos a mérete nem változott, továbbra is 10 gb.
Így arra gondoltam, hogy kikapcsolom a biztonsági mentést és törlöm magát a backupfile-t,de nem látom, hol lehetne törölni.
Tudnátok segíteni bármilyen ötlettel?
A lényeg, hogy a biztonsági mentés mérete csökkenjen.köszi.
-
ACE-
addikt
Sziasztok!
Megpróbálom egyszerűen leírni a kérdésemet.
Van kettő telefon. 1. és 2.
1. telefonon telepítve van a Viber és klónozva is van, na ez a klón működik most.
De! (Hogy miért így az bonyolult lenne leírni)
2. telefonban lévő SIM kártya (céges ) száma aktív a klónozott appban 1. telefonban.
Namost, ha az 1. telefon SIM számát megadom a nem klónozott appban (ami párhuzamosan működik a klónozott appal ugyan abban a telefonban) akkor mit fog bedobni a klón appban?
Hogy új számom van?
És összekeveri a kettő app számait??Nem, adott telepítésnél nem fogja látni a SIM telószámát, azzal azonosítja hogy küld egy kódot az adott számra. Szóval simán működnie kell.
-
Nikaré
őstag
Sziasztok!
Megpróbálom egyszerűen leírni a kérdésemet.
Van kettő telefon. 1. és 2.
1. telefonon telepítve van a Viber és klónozva is van, na ez a klón működik most.
De! (Hogy miért így az bonyolult lenne leírni)
2. telefonban lévő SIM kártya (céges ) száma aktív a klónozott appban 1. telefonban.
Namost, ha az 1. telefon SIM számát megadom a nem klónozott appban (ami párhuzamosan működik a klónozott appal ugyan abban a telefonban) akkor mit fog bedobni a klón appban?
Hogy új számom van?
És összekeveri a kettő app számait?? -
csferke
senior tag
Sziasztok!
Van-e lehetőség, hogy egy Viber csoportban, én mint csoportgazda, töröljem bizonyos tag hozzászólását?
Ha igen, hogyan?
köszi -
hubber19
tag
Telefont váltok, Pixel 9 Pro XL : korábbi telefonomon (Pixel 7 Pro) Viber régi APK-ról ment mert az új mindig zabálta az akkut, sose jöttem rá miért.
Namármost az új Viber telepítés után nem mutatja az értesítési sávban a "viber" ikont, és a lehúzáskor a redőnyön sincsen ott a "Viber connected" vagy mi státusz.
A beállításoknál is eltűnt a "Viber ikon" ki-be kapcsolás, az új verzióban.
Fontos lenne Nekem , hogy látszódjon. Hogyan lehet elővarázsolnI?
Android 16, legutolsó 0905-i frissítéssel.
Köszönöm !
-
Zssom
tag
Át lehet írni valahogy a biztonsági mentés e-mail címét?
Már egy ideje "szenvedek" vele, volt egy gmail-es fiók megadva, de az a fiók gyakran betelik és nem fizettem elő + tárhelyre. Így ki szokta írni, hogy nem tud mentést készíteni.
Ezért egy másik gmail-es címet adtam meg mentésnek, így pedig annyi történt, hogy kiírja, hogy hiba a mentésben, ha rákattintok, megkérdezi, hogy melyik fiókot választom. Természetresen azt, amelyiken van hely, (kb. 7 Gb) de nem történik semmi, max annak a drive-ába dob be egy külön ablakban.
A Viber appban a biztonsági mentés fülön viszont alul nem változott semmi.
"Fiók a biztonsági mentéshez xxxx@gmail.com, ami viszont az eredeti, és nem "kattintható", azaz nem oda ment, ami fiókot választottam és az átírás is sikertelen maradt. De (így) esélyt sem látok átírásra.
Bár van azóta még több gmail-em, amelyeken szinte a 15 Gb szabad, de nem tudom, hogy hogyan lehetne párosítani, illetve átírni egy olyanra, amit elfogad és menteni is tud.
(jelenleg 5,98 Gb helyet foglal el a telefonomon a program.)Ha fent van a fiók a telefonodon, akkor azt engedi kiválasztani. Először vedd fel az "üres" emailodhoz tartozó fiókot a telefonba, majd amikor kiválasztod a viber mentéséhez, csinálj is egy mentést rögtön, nekem engedi így simán változtatni
-
csferke
senior tag
Én meg azt szeretném, hogy amikor a Viber-ben törlök egy képet (telefonon vagy PC-n) akkor automatikusan törölje a mentési mappából is.
A WhatsApp ezt már régóta tudja.
-
andatti
senior tag
Át lehet írni valahogy a biztonsági mentés e-mail címét?
Már egy ideje "szenvedek" vele, volt egy gmail-es fiók megadva, de az a fiók gyakran betelik és nem fizettem elő + tárhelyre. Így ki szokta írni, hogy nem tud mentést készíteni.
Ezért egy másik gmail-es címet adtam meg mentésnek, így pedig annyi történt, hogy kiírja, hogy hiba a mentésben, ha rákattintok, megkérdezi, hogy melyik fiókot választom. Természetresen azt, amelyiken van hely, (kb. 7 Gb) de nem történik semmi, max annak a drive-ába dob be egy külön ablakban.
A Viber appban a biztonsági mentés fülön viszont alul nem változott semmi.
"Fiók a biztonsági mentéshez xxxx@gmail.com, ami viszont az eredeti, és nem "kattintható", azaz nem oda ment, ami fiókot választottam és az átírás is sikertelen maradt. De (így) esélyt sem látok átírásra.
Bár van azóta még több gmail-em, amelyeken szinte a 15 Gb szabad, de nem tudom, hogy hogyan lehetne párosítani, illetve átírni egy olyanra, amit elfogad és menteni is tud.
(jelenleg 5,98 Gb helyet foglal el a telefonomon a program.) -
z123456z
őstag
Sziasztok. Telefonszám nélkül név alapján megtalálható valaki a viberen, vagy csak a mentett kapcsolatok között keres? Három helyen hirdetek, sehol nincs megadva semmilyen elérhetőség, kizárólag a nevem, ennek ellenére viberen kerestek üzenetben hárman is. Nem merek válaszolni, a számok alapján tuti csalók, de hogy találhattak meg? Köszönöm.
-
#90434154
törölt tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Át kell állni normális csevegő appra és problem solved!
2-3 ember miatt nekem ez a hulladék fent van, de én örökre kukáznám!!! -
nincsnév007
addikt
sziasztok. ti nem tapasztaltok olyan hibát hogy ha videóhívásban a másik félt nem halljátok? engem hallanak, de én viszont nem hallom őt, ha csak simán felhívom viberben akkor 2-3 másodpercig van hangm utána néma kuss van. azt hittem hogy már a telefon mikrofonja rossz, de rendes telefonos hívás az jó. telekom t phone 2.
-
Pikkolo^^
addikt
Igen, köszi.
Az lehet esetleg a gond, hogy a telefonomon, plusz egy tableten is aktiválva van a viber fiókom, ha hívnak, akkor csörög mindkettő.
Azt be lehet valahogyan állítani, hogy a telefonhívás csak egy készülékre fusson be?
Ezt nem tudom sajnos.
-
Donki Hóte
veterán
-
#90434154
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- YouTube
- GoodSpeed: Anker Charger (140W, 4-Port, PD 3.1) laptop, mobil, tablet töltő
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Apple MacBook
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Jövedelem
- World of Warships
- Androidos tablet topic
- További aktív témák...
- ThinkPad.15,6",FullHD IPS,8.gen.core i5 (8X4,0Ghz)8-32GB RAM,256-512SSD,Vil.bill, Új akku Új töltő,
- Fehér Gamer PC: i7-4790K / 32GB DDR3 / Dual RX 570 / Alpenföhn AIO / CM Elite 690 / 750W GLS mehet!
- Lenovo Ideapad Pro 5 16", AMD Ryzen 7 8845HS, 32GB RAM, 1TB SSD, 1 ev Lenovo Premium Care garancia
- Dell Vostro 3590 i5-10210U/16GB DDR4/ 2x240gb SSD /magyar bill/kiválló akku
- 65" LG OLED65C41 4K UHD 120Hz HDR10 OLED TV eladó
- Sandisk Portable SSD 2TB!
- LENOVO ThinkCentre M93p (SFF)i5-4570,4GB DDR3,500GB SATA3 HDD,DVD,WIN10
- Bomba ár! Dell Latitude 7420 - i7-1185G7 I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" 4K I Cam I W11 I Garancia!
- AKCIÓ! MSI SUPRIM X RTX 3070 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 7330 i5-1255U 16GB 512GB FHD 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Ráadásul úgy lép be,hogy semmilyen kódot nem kér.





