Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Qru
MODERÁTOR
válasz
{Zodiac}
#1994
üzenetére
Igen, menni fog, mivel nem kötöd össze a két kártyát, ezért nem számít SLi-nek, tehát megy CF lapban is a társkártyás megoldás. Anno nekem is P35-ben ment a GTS250 + 8600GT-s felállás, pedig az is tisztán CF lap.
mod:
Def26: Attól füg mi mellé rakod. Pl egy GTS250 mellé elég egy 8600GT, annak meg bőven elég a 4x slot is. Ha vmi bikább karid van pl GTX260/280, akkor már 9600Gt dukálna mellé, mert egy attól lassabb kari visszafogná a GTX-et, mert önmagában GTX gyorsabb lenne ha maga végezné a fizikai számításokat is. Kivéve ha extrém magas felbontáson tolod, ahol a GTX-nek már nem marad sok ereje a renderéls mellett a fizikai számítások elvégzésére.
bigdigit: GTS320MB? Az nagyon visszafogná a GTX480-at, Def-nek kifejtettem miért, az itt is él.
Kárt nem okoz ha beteszed (de nem kizárt, hogy instabillá teszi a gépet, de max egy fagyi, maradandó kárt enm okoz hw-esen (hw-esen, értsd: Adatvesztés lehetséges a fagyás miatt (pl végólap tartalma ilyesmik)), de lassabb lesz mintha csak a GTX480 pörögne önmagában. De kipróbálhatod! Semmi faxni nem kell, drivert se kell újra tenni, meg semmit, csak PhysX fülön nézd meg, hogy engedélyezve van-e a PhysX (alapértelmezettként engedélyezve van).
Új hozzászólás Aktív témák
- GIGABYTE RX 9070 XT 16GB GDDR6 GAMING OC - Új, 2 év gari - Eladó!
- SAPPHIRE RX 9070 16GB GDDR6 PURE GAMING OC - Új, 2 év gari - Eladó!
- SAPPHIRE RX 9070 16GB GDDR6 NITRO+ OC - Új, 2 év gari - Eladó!
- ASRock RX 9070 12GB GDDR6 Challenger - Új, 2 év garancia - Eladó!
- SAPPHIRE RX 9070 12GB GDDR6 PULSE - Új, 2 év garancia - Eladó!
- 27% - HP All-in-One Desktop PC! Intel Core I5-1335U / 16GB DDR4 / 512GB SSD/ Intel Iris XE!
- Thermal Grizzly Aeronaut paszta 3,9g /BONTATLAN/Több darab/Számlával!
- AKCIÓ! Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Hp 440 G8 i5-1135G7 16Gb, 256 Gb NVMe, számla, 1 év garancia
- AKCIÓ! ASUS H81M-A H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

