Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imroid

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom jó helyre írom e de azért remélem nem lesz baj belőle. :) Olyan kérdésem lenne, hogy más is tapaszt e már olyan problémát a Radeon Gigabyte 7850 OC 2GB GDDR5 vga-n, hogy néha időnként váltakozó színű függőleges csíkokra beáll és úgy marad kis időre majd visszajön a kép vagy éppenséggel egyáltalán nem jön vissza a kép csak úgy marad. Van hogy azt is kiírja a vibrálás után hogy hibás driver feltelepítve vagy valami hasonló. Ez a probléma nem minden napos csak ritkán jön elő van, hogy hetekig semmi. Driver ügyileg már mindent kipróbáltam, arról raktam fel amit kaptam hozzá telepítő cdt, nem jó neki, majd leszedtem a legfrissebbet az AMD oldalról az se jó. Rendszert váltottam az sem használt ugyan ez történik win7 és win8 -on is. De valamiért az Eszközkezelőben a videokártyánál csak annyit ír hogy AMD Raderon HD 7800 series nem pedig azt hogy Radeon HD 7850 amit esetleg gondolom kellene. Alaplapom Asus M5A97 R2.0 már arra is gondoltam hogy nem e esetleg ezzel van gond. Remélem valaki tud rá valami megoldást és hogy nem a kártya a hibás. A vga kb 1 éves és majdnem az eleje óta ezt csinálja. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák