Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    Könyörgöm valaki adjon magyarázatot a gondomra! Ennyire elfelejtettem volna telepíteni? Vagy csak az AMD szívat?

    GIGABYTE GA-F2A88XM-D3H
    AMD A8-5600K 3.60GHz FM2 BOX
    CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ8GX3M2A1866C9B

    A harmadik ilyen gépet rakom össze (szinte minden alkatrészük egyezik) és a friss, 64 bites Windows 7 után kettő ugyanúgy meglep egy rózsaszín kezdőképernyővel, a 3-ikban nem vagyok biztos!
    Először feltettem az AMD honlapjáról a hivatalos 13.12-es drivert!
    Aztán rendszervisszaállítás, és a Giga honlapjáról telepítettem a 13.25-ös drivert

    Az eredmény ugyanaz:
    videó
    (és a tévé azt is jelzi, hogy egy pillanatra elveszíti a jelet, majd rögtön vissza is jön!)

    A tévé jó (40C650), a kábel jó(HDMI), más fajta géppel nem történik ez, a számítógépek szinte kivétel nélkül ugyanazokból az elemekből állnak, és amíg nem kapta meg a hivatalos AMD drivert a gép, addig nem is csinált ilyet!

    Mi lehet a gond, hogy egy szűz Windowsra elsőnek felrakva az AMD drivert hibát produkál???
    (a 13.12-es AMD driver telepítéskor az AMD Accelerated Video Transcoding telepítése sikertelen volt, viszont a Giga driver packjában ilyen nincs is, nem szerepelt a feltelepített elemek között, hiba nélkül zárult a telepítés)

Új hozzászólás Aktív témák