Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzK50

    csendes tag

    válasz AKG #6872 üzenetére

    Összedobtam egy hasonló helyszínt, csak a világítás bemutatása miatt. 1 bejövő fény, Target Direct alap 1-en + GI environment 30-on, a 3 belógó egyesével 20W (vonal izzó), meg a hűtőben lévő egyenként 2W, 5 van belőle a dobozban, a közelség miatt összeadódnak, = 10Watt. A kamera ugyanúgy van beállítva mindkét képen. Nem egy referencia kép, de nem is annak készült. Ha VraySky-t használsz alapon hagyva mindent, hasonló fényerőt kapsz, mint a 30-as GI env., csak más színhőmérséklettel. A bejövő fényből kivettem a Speculart, ha becsillanást akarsz, használj egy másik fényforrást bármilyen színnel és fényerővel, de akkor abból a diffúzt vedd ki. (Vagy HDRI).

    [L:/dl/upc/2015-02/26/500863_enc4v81qdhek9jpw_akg01_gamma1_blue_max.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/26/500863_enc4v81qdhek9jpw_akg01_gamma1_blue_max.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    Az AA és a többi, nem a világításhoz tartozó beállítás szándékosan alacsony a kisebb render idő miatt! Amíg a fényeket babrálod, használj kisebb felbontást, pixelvadászkodni ráérsz, amikor már minden anyag, fény és kamera a helyén van.

Új hozzászólás Aktív témák