- A legmodernebb technológiákat veti latba a MelGeek első gaming egere
- Komoly SEAVIV egybegép brutális mennyiségű memóriával
- Életlen svájcibicska: Teszten az LG 45GX90SA okos gamer monitor
- Horrorral pörgetné fel az új GeForce-ok eladásait az NVIDIA
- ASUS blog: ha beviteli eszközről van szó, számíthatunk a ROG palettára
- Notebook hibák
- A Windowst és a macOS-t is váltaná a Google Aluminium OS
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Mini PC
- Androidos fejegységek
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- USB, Bluetooth, Power – A logók valódi jelentése
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
hunspikey
őstag
Volt tegnap végre egy délutánom eljátszani a G3-al és a következőket gondolom - vásárlás előtt állóknak érdekes lehet:
Panel homogenitás: fényévekkel jobb mint az előző (65C9) OLED-em. Konkrétan nulla jele van dirty screen effektnek, semelyik primér, semelyik szekunder és egyéb színek slidejain nem található a legkisebb felhőcske se, hiába kerestem.
Banding: szintén nulla. 5%-os, 2%-os szürke slide-al teszteltem, egyszerűen hibátlan
Color tinting: nekem 77colos G3-van erről tudok nyilatkozni, itt egészen, de egészen minimális. A 65C9 bődületesen sárgás volt a széleken, ettől persze egy sárga slide zöld lett középen, szóval ott volt baj. A G3 minimálisan érintett főleg cián szekunder szín slide esetén, a többi szín oké, a primérek közül nüansznyi látszik a piroson, nyilván ez okozza a cián slideon látható minimális eltérést. Érdekes, hogy lilán nem látom. Sárga teljesen jó.
Vignetting: nulla mértékű. Ugyan olyan fényes a sarok mint bármi más. Tökéletes.
Készülék ház ropogás ahogy melegszik: ez gond volt a C9 esetén, a G3 tökéletesen némán melegszik HDR esetén is - nem recseg, nem ropog, kikapcsoláskor sem, amikor visszahűl. Bravo LG.
Amit még kiemelnék: akik mindenképp szeretnének megvakulni, de ezt relatíve szép kép mellett akarják megtenni, azoknak jó hír, hogy a Vivid mód igen is használható a G3 esetén. Dolby Vision - vividdel teszteltem rengeteg anyagon és hál istennek a szürke gradációja rendben van. A C9 iszonyú black crush-al nyomta a Vividet, a G3 hibátlan alsó near black részleteket mutat - annyira, hogy pl a Star Wars ébredő Erő nyitójelenetében amikor a Finalizer? csillagromboló beúszik a bolygó elé, ebben a módban látszik a legtöbb struktúra és részlet a romboló hasán! Más kérdés, hogy jelentős zajosodás is megjelenik amennyiben nem volt tökéletesen zajmentes a filmed, illetve látok némi fehér részlet vesztést, de ez meg azért nem zavaró mert kb 2000 nittel megy - amitől amúgy is a heggesztőpajzshoz nyúlsz, nem hogy még részleteket firtatsz. Örülsz, hogy reggel feltetted a naptejet... Iszonú fényes- szerintem viselhetetlen.
Avatar 2-vel pl (ami teljesen zajmentes, lévén CGI az egész) teszteltem, amikor megjönnek az elején a földi űrhajók én komolyan elfelejtettem becsukni a szám. Elképesztő.
A fényerőn túl megemlíteném, hogy teljesen helyesnek látszanak (műszerrel tutti nem az) a színek illetve az árnyalatok, az átmenetek sem sávosodnak -szerintem az LG a Philips mintájára rendbe tette ezt a képi módot. Már csak át kéne nevezni Vividről, Full fényerőre- mert a Vivid hülyén hangzik, főleg azok után, hogy teljesen szépen beállítható.
Mindenképp írtsd ki belőle a Trumotiont- ez horror, illetve a fehéregyensúlyt állítsd meleg 50-re, illetve szerintem érdemes kikapcsolni az a funkciót, ahol részletre vagy fényességre lehet állítani (bocs nem tudom mi a neve), mert ez kontraszt és színvesztést okoz.
Amúgy HDR, illetve Dolby képi módnak az Otthoni mozi mód a legalkalmasabb, gyönyörű - messze elég fényes, és mindent tudsz állítani.
Jól sikerült TV a G3- az MLA panel tényleg hozza az ígérteket- nem csalódtam.
Új hozzászólás Aktív témák
- Yettel topik
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- Bestbuy játékok
- Notebook hibák
- A Windowst és a macOS-t is váltaná a Google Aluminium OS
- Parfüm topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Trollok komolyan
- További aktív témák...
- SAMSUNG QE55S90DAEXXH 55" OLED 4K UHD Smart TV, 138 cm
- SAMSUNG (QE65S95FAT) 165CM 4K OLED 144HZ SMART 2025 CSÚCS TV! AKCIÓ!
- Panasonic TX-65MZ700E 165CM 4K 120HZ SMART OLED TV ! AKCIÓ!
- LG 55C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- LG 65M4 - 65" Wireless OLED evo - 4K 144Hz - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4414
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 256GB FHD 400nit 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD Strix RTX 2060 6GB Rampage SHIVA CM 650W
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Vhiktor

