Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz chris0000 #8892 üzenetére

    Szerintem ne hallgass senkire, aki nem PC monitornak használja, és saját tapasztalat nélkül int tőle óvatosságra. Én csak arra használom, és bevált, de nyilván csak arról a néhány hónapról tudok nyilatkozni, amit már futott nálam, senki sem tudja mi lesz majd 1-2(-3-4) év múlva (talán én se, ha puszta heccből lecserélem, mielőtt öregnek lehetne majd hívni).

    Persze nehezebb jól beállítani úgy, hogy tényleg jó legyen monitornak, mint egy kis LCD kijelzőt, amit eleve PC monitorként adnak el, de konkrétan ezeket az LG OLED-eket be lehet lőni jól monitor használatra, ami nem minden TV-re igaz (és azok közül a TV-k közül, amik jók erre a célra, nem nehezebb ezt beállítgatni ehhez, mint bármelyiket). SDR-ra pofon egyszerű is belőni, csak a HDR a trükkös, de az mindenféle kijelzővel az lesz manapság PC-n.

    Mondjuk a mai árakon már szerintem inkább a Panasonic-ot venném az LG helyett.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák