Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Segal #43778 üzenetére

    Ahogy írtam, 4:4:4 10bit beleférhet, de:
    1: a sávszélességen túl más is beleszólhat a támogatott formátumokba (mindkét oldalon)
    2: nincs szükség 4:2:2-től többre PC mód nélkül, aminek nincs sok értelme, ha nem javult

    (#43779) chros - Ahh! Akkor elnézést, le voltam maradva. Az szép. :C

    (#43787) MultiDoodad - Ízlés szerint. Én kikapcsolom, mert belenyúl a sötét árnyalatokba is (szemben azzal, amit az LG állít róla, hogy mit csinál, mert akkor csak a világos jelenetekben és világos színeken kéne változtatnia, nem a sötét jelenetek sötét árnyalatain). Valamikor tavaly linkeltem fényképeket, amik a HDR10, HDR10 + LG DTM, és DolbyVision (gyárilag dinamikus) eredményét próbálta összehasonlítani.
    A gyakorlat inkább az, hogy a DTM mindent egyszerűen csak világosabbá tesz, ha kell, ha nem.

    Játékokhoz amúgy a HGIG mód a nyerő (sőt, fontos, mert csak úgy működik rendesen a játékmenüs kalibrálós csúszka), ami 2019 óta van Játék módban.

    (#43789) SteveButabi - Ó, nem, nem, nem! :Y Az OLED Fény, ami Philips-en Kontraszt (de NEM video-kontraszt) maradhat (sőt, maradjon) maxon 100-on HDR10-ben, a Fényerő viszont mindig alap helyzetben 50-en (kivéve, ha pontosan tudod mi alapján állítod át másra, de akkor is +-/3, nem 10-20).

    (#43777) MaxxDamage - G-Sync mellé használj limitert! [kép]

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák