Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn77

    aktív tag

    válasz renatto #31130 üzenetére

    Most még megvan a "húú" érzés az 55" után, de gondolom idővel elveszik. :DDD
    A másik szobába van egy 55"-os tévénézős TV, amikor átnézek rá, na akkor látszik igazán, hogy az milyen kicsi.

    (#31131)Mankó

    Mozgásmegjelenítésről túl sokat nem tudok nyilatkozni. Mondjuk nálam mindenféle IFC ki van kapcsolva. Engem nem zavart sosem ha kamera svenkelésnél döcögött a kép. Csak filmezésre használom, játszani nem játszok, tévé adást nem nézek rajta. A panel fényereje visszafogottabb mint az LG-é. Nálam ez sem hátrány, mert a B7-nél is 17 volt az oled fény SDR forrásnál.
    HDR teljesen rendben van szerintem. A színei szebbek mint az LG-nek, gondolom egy kalibrálással még jobbra be lehetne lőni. Igazán még nem tudtam rendesen letesztelni, csak egy két kedvenc filmbe lestem bele. Az új Pókember brutális az tuti.
    2 év garival vettem.

Új hozzászólás Aktív témák