Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Reset Elek #3753 üzenetére

    Mint moderátor annyit írt, hogy kerüld a személyeskedést. A többit, mint forumozó írta. A személyeskedést nyilván a "pökhendi kókler" és hasonló kifejezésekre értette, ami, gondolom te is belátod, nem tartozik a szakmai vitához és szakmai érvnek sem túlzottan tekinthető. Hozzáteszem ottkar "pofátlan" jelzője, amit rád alkalmazott, sem tartozik a szakmai vita körébe, úgyhogy én nem (csak) tőled, sokkal inkább az egész forumozó közösségtől kérném, hogy a személyeskedés kerülésével forumozzon, érvekkel támassza alá azt, amit mond, ne pedig a másik minősítésével (még a szakmai érvek mellé sem körítésnek), vagy ahogy te fogalmaztál:
    "Ha valaki állítására azt mondják, hogy marhaság, akkor az állítást meg lehet védeni, érvekkel alátámasztani"
    És igen, pont ez az, ami segíthet a chat.hu színvonalának elkerülésében.

    Egyébként az, hogy régebb óta ismeri, sőt az, hogy jobban szeretünk valakit, fel sem merült, szóval nem értem, hogy ez egyáltalán honnan jött :F

    És, bár lehet most nem ez jött le, de legalábbis részemről biztosan nyilatkozhatok, hogy nagyon szívesen látunk itt, sőt én speciel kifejezetten örülök, hogy egy ilyen képzetséggel redelkező ember is látogatja a forumot, és szeretném, ha ez a jövőben is így lenne :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák