- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen videókártyát?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Projektor topic
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Jövőre jósolják a memóriahiányt, ami egy évtizedig is fennmaradhat?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Philips LCD és LED TV-k
- SSD kibeszélő
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szponzor
senior tag
Gondoltam, hogy én is megosztom az élményeimet az új gépem kapcsán. Kb. 2 és fél hete használom. Először a SilverStone SG06 ház jött meg, majd az alkatrészek, amik a következők:
- GigaByte H55N-USB3 alaplap
- Intel Core i5 661 3,3 GHz processzor
- 2*2GB Kingston HyperX Blu 1333 MHz DC RAM
- 1,5 TB Western Digital green HDDElőször halknak is tűnt a konfig, majd egyre jobban felfigyeltem a hangjára, ami a gyári Intel hűtő miatt van. Ezt később tervezem cserélni, belső slim optikai meghajtó helyett pedig valami külső DVD-írót fogok vásárolni idővel.
Mivel nagyon ritkán játszok a gépen, ez a konfig (IGP-vel) bőven elég nekem arra, ha nagyritkán megjön a kedvem a játékhoz.
Hőmérsékletek a következők pár óra netezés és folyamatos zenehallgatás mellett:
fan1: 1638 RPM (min = 0 RPM)
fan2: 1163 RPM (min = 0 RPM)
temp1: +45.0°C (low = +127.0°C, high = +127.0°C) sensor = thermistor
temp2: +25.0°C (low = +127.0°C, high = +127.0°C) sensor = thermistor
temp3: +30.0°C (low = +127.0°C, high = +127.0°C) sensor = thermistorAz alap Intel hűtő kivételével mindennel elégedett vagyok, a hűtőt meg majd cserélem, ha találok valami megfelelő megoldást.
Képek pedig ITT!
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) G.Skill Trident Z NEO RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működés
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Kingston HyperX Renegade 2666MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- 8 gb ddr3L-1600 mhz samsung laptop memória
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- ASRock B550 Phantom Gaming 4 alaplap
- Bomba ár! Asus X540YA - AMD A8 I 8GB I 512SSD I Radeon I 15,6" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 256GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3173, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
- DELL Precision Dual USB-C Thunderbolt Dock - TB18DC
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest