- Házimozi belépő szinten
- Ez a tágas mikrotorony már faberakással is választható
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Milyen videókártyát?
- Újra nekifeszül az asztali konzolok piacának a Valve
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen házat vegyek?
- Ezzel tényleg tizenkilencre húzott lapot a Gigabyte
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Megérkezett a hardverszállítmány
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
prmcsk
#19922
üzenetére
83. oldal: "The maximum height of the reference thermal solution (in Figure 9-1) above the motherboard is 46.00 mm [1.81 inches]"
Van aki szerint ez a mondat nem azt jelenti, hogy a referenciahűtés maximális magassága az alaplap fölött 46mm? Ami azért érdekes, mert a 108. oldalon lévő méretezett ábra szerint önmagában a referenciahűtő magassága a 46 mm, az meg ugye a proci tetejétől kezdődik, nem az alaplaptól. Személy szerint a műszaki rajznak több bizalmat szavazok, mint a félreérthető megfogalmazásnak.A CPU tetejének pedig gyakorlatilag 8mm-t számolhatsz az alaplap nyákjának tetejétől. Már nem emlékszem melyik doksiból van az infó, de ha minden igaz ebben a 121. oldal A-val jelölt részletábráján a 3,4 (+/-0,2) mm-nek és a 126. oldal F2-vel jelölt méretének (4,142 - 4,516 mm) összege.
Új hozzászólás Aktív témák
- Assetto Corsa Rally
- EA Sports WRC '23
- Házimozi belépő szinten
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Ez a tágas mikrotorony már faberakással is választható
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- DJI topic
- Telekom mobilszolgáltatások
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- SörcsaPH!
- További aktív témák...
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- Honor X7a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- WYBOT C2 Vision AI vezérelt medenceporszívó
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3676
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 2600 8GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 960 4GB ZALMAN S4 Chieftec 450W
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



