Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltee10

    addikt

    köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. utánanézek, mert nem feltétlenül használnám fel lakáscélra 4 év múlva, és 8 év meg sok idő, mire kivehetem csak úgy...de most akkor minden évben hozzáírják a 30% állami támogatást akkor? tehát, ha 240k-t fizetek be évente 4 éven keresztül, akkor a 960k-hoz hozzácsapnak 4*72k-t, plusz kamat.
    nyah, még átgondolom. köszi mindenkinek.

    a többi pénzzel egyelőre nem tudom mit csinálok, valszeg marad a lejáratig a takarékszövetkezetnél, mert még kamatadómentesen tettem be augusztusban.addig kitalálom, hogy mi legyen vele. azon gondolkodtam, hogy részvényekbe fektetem, megpróbálok valami jó portfóliót összerakni, hogy összességében jól járjak, de ne legyen túl nagy a kockázat. ez ügyben érdemes megkeresni brókercéget? ez hogy működik? odamegyek, és mondom nekik, hogy adok mondjuk 3M-t, és forgassák meg, vagy hogy? gondolom megkérdezik, hogy a magas hozam, vagy az alacsony kockázat fontosabb, meg hasonlók. a tőke biztonságban van? van arra biztosítás, hogy nem veszik el? szóval érdemesebb egy brókercégnek adni a pénzt megfialtatni, mintha valamilyen betétbe rakom? tőzsdézni nincs időm, meg nem is vagyok igazán képben.van valakinek ilyen irányú tapasztalata?

Új hozzászólás Aktív témák