Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundON

    tag

    válasz sz.zs. #75457 üzenetére

    Nekem azért fura ez, mert eddig soha nem volt eltérés tisztítás előtt és utáni tárcsaállás között.
    Szerencsére továbbra sincs semmi gyanús hang vagy bármi ami jelezné hogy probléma lenne, de
    három dolog miatt ezért nagyon zavar ez:
    1. Nem szeretném ha az őrlőnek később baja lenne.
    2. Nem kevés kávé van a fagyóban mindenféle klassz tételekkel, amikhez szépen fel volt írva a tételhez legjobban sikerült őrlő állás, ami eddig szépen működött bármikor kivettem 1-1 20grammos pakkot.
    3. Ez utóbbit persze újra lehet értelmezni és számolni ha a kések helyzete így a tárcsa állása a további használat során már nem változik.

    Talán annyi hogy most külön figyeltem arra hogy jó erősen meg legyenek húzva az alsó kést tartó csavarok.
    Ettől lehet ez a 2-3 tizedosztásnyi eltérés? Ha igen akkor viszont eddig nem húztam meg eléggé, de ami még szebb, hogy akkor gyárilag sem volt maximumra húzva az alsó késtartó csavar, mert az őrlő vadi új volt és eddig végig szinte huszad osztásra ugyan azokkal az értékekkel dolgozott mint a legelején.

    Persze szinte kizártnak tartom hogy a gyárból is lazára húzva jött volna ki, így továbbra sem értem mi lehet.

    Ha valakinek van erre ötlete vagy pontos magyarázata kérem szépen ossza meg.

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák