Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz ginola #602 üzenetére

    a Rubikban is Neked ilyenek vannak, gondolom nagy megelégedésedre.
    hahahaha :D
    ezt ma sok féleképpen lehet értelmezni. nekem továbbra is az a véleményem,h sokkal könnyebb elérni nagyon jó magasat ribbonokkal,miután hallottam a csúcsfocalt. izlés dolga sztem ez a szint. én maradok a ribbonoknál, valszeg jó időre. akkora hangerőnél sztem simán kigyulladt volna amúgy,ami Ricsinél volt.
    meglepő,hogy a ribbon nagyon irányitott hang,és mégis el tudtam vele érni,hogy nem bünteti durván,ha nem középen ülsz.ez nálam erősitő tápkábel függő.ez nekem szintén fontos volt.

    műszakilag nem nagyon lehet megvédeni a magasat a lassú gyengüléstől.hirtelen haláltól meg lehet védeni biztosítékkal, de ha folyamatosan határon hajtod,akkor bizti még nem ég el,hangszóró meg gyengül.

    mennyibe kerül? a rubié szinte ingyen van,meglepő módon kinai gyártmány,ezért 15 körül van. onnan tudom,h amikor megvettem,pl az egyik magas már el volt gyengülve, cserélhettem. nekem logikusan nem ennyiért adták, mert nem tudni,hogy kinél ment tönkre.
    egy ikon tuti,h többszöröse. egyrészt,mert márka,másrészt,mert ott egybe van építve a selyemmel.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák