Hirdetés
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Computex 2026: ablakos és kijelzős Antec házak
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Computex 2026: szedd szét, javítsd, fejleszd!
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Apple MacBook
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fujifilm X
- Google Chromecast topic
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
-
50 - 1
80086 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:03 Téma összefoglaló
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
nike_
addikt
-
front3r
őstag
IGN Video Preview
Trailer a Valve-től
Gamestar hírMi a véleményetek a játékról?
-
slein
tag
Beta a láthatáron:
"only 4 days and some hours til you can get in-game footage, videos, screenshots and BETA KEYS!"
Ja, hát evvan.
-
megint én
őstag
(#45) Darth_Revan
Arra is értettem. De ez már egy másik topicban le van rágva. -
h.adam.92
őstag
-
Darth_Revan
veterán
-
megint én
őstag
Ja, tuti kamu! De ha lesz is, én tuti megveszem!!!
-
milan18
aktív tag
FAKE!!!
Ez a vidi már 3 éve fent van!!!! EZ a verzió csak koreában jelent meg!!! -
Mukorka
addikt
Portal 2 nem 10k volt?
Szerintem a Portal 2 nagyobb kaliberű fejlesztés volt mint ez.Lehet hogy 10k volt, sok helyen több is de dobozos verzióban én 8-ra emlékszem. Amúgy igen, ez csak multi játék lesz szvsz 30 euronál a steamen se kerülhet többe
-
Darth_Revan
veterán
-
Mukorka
addikt
Hát ez csak akkor lesz 12k, ha tényleg csak lehúzás a cél. Én max 5.000 Ft-ot tippelek árnak.
Persze , nen lesz annyi. Portal 2 is 8000 volt, annál ez se lehet több
-
Darth_Revan
veterán
Hát ez csak akkor lesz 12k, ha tényleg csak lehúzás a cél. Én max 5.000 Ft-ot tippelek árnak.
-
milan18
aktív tag
Igaz hogy jeleneleg egy világi csoró vok de akkor is megfogom venni ha 12k lessz

Más nem majd eszünk zsíros deszkát egy hétig
Na ez már kántőr sztrájk függőségnek számít?

-
SQX_Barto
addikt
Én sem féltem őket, de az új csével megint szakadni fog a társaság, és egyre kisebb érdeklődés lesz a promod iránt, lévén az új cs is konkurencia lesz neki. De én amondó vagyok, legyen mindkettő nagyon jó és elégedett leszek

-
Mukorka
addikt
Nagyon várom az új csét! Source is beta után elő lett rendelve és nem bántam meg, hogy megvettem!
De az 1.6-tal is eljátszom néha. Mai napig szvsz az egyik legzseniálisabb online fpsek. Egyébként esportra (is) tervezik mert PAX-on meg egy másik Gamer fesztiválon ez lesz a versenyjáték. Ha ez a játék beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor lehet a promod-os srácok hiába dolgoztak a modjukon.
Teljes átállás sztem biztos megint nem lesz, mint ahogy source-nál sem volt, mert valakiknek úgyis lesz nyűgje, hogy ez mér nem olyan az mér nem olyan...
Ez nálam stemen elő lesz rendelve, amint meglesz a "Pre-order" gomb, gyanítom
A promodos srácok sem hiába dolgoztak a modjukon, ez CS egészen más jelleg mint a Cod. Nem féltem őket.

-
SQX_Barto
addikt
Nagyon várom az új csét! Source is beta után elő lett rendelve és nem bántam meg, hogy megvettem!
De az 1.6-tal is eljátszom néha. Mai napig szvsz az egyik legzseniálisabb online fpsek. Egyébként esportra (is) tervezik mert PAX-on meg egy másik Gamer fesztiválon ez lesz a versenyjáték. Ha ez a játék beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor lehet a promod-os srácok hiába dolgoztak a modjukon.
Teljes átállás sztem biztos megint nem lesz, mint ahogy source-nál sem volt, mert valakiknek úgyis lesz nyűgje, hogy ez mér nem olyan az mér nem olyan...
Ez nálam stemen elő lesz rendelve, amint meglesz a "Pre-order" gomb, gyanítom
-
dvd_R+
őstag
ez most komoly ?

-
milan18
aktív tag
CSS-el nemjátszottam , csak 1.6al

Bocsi.
No problem

-
silentstar.
csendes tag
Nem azért de mondjuk a cod2-őnek mikor volt jobb grafója mint a sourcenak? css-ban a fegyók kidolgozottsága kb cod4 szinten van ha részletességet nézzük és cod2-ben szerintem nem voltak olyan jól kidolgozva a karakterek sem mint css-ban. A 4 már jobb volt... de ez az én véleményem cod2 semmivel nem volt jobb szeb mint a css.
CSS-el nemjátszottam , csak 1.6al

Bocsi.
-
Mukorka
addikt
Nem hiszem, anno a CS:S se váltotta az 1.6-ot , rengetegen "nem mentek át" játszani a Source-ot , így itt se hiszem hogy váltani akarnának, szvsz ez akkor is egy kicsit casualosabb lesz mint egy sima cs, de ettől még lehet alkalmas Esportra is.
(#28) milan18 : tény.
-
milan18
aktív tag
Azért olyan graf sem kell amihez atomerőmű kell. Kicsivel jobb mint a régi CS-k grafja, esetleg egy CoD2-4 grafot összehozhatnak, hogy mindenki tudjon játszani a játékkal

Nem azért de mondjuk a cod2-őnek mikor volt jobb grafója mint a sourcenak? css-ban a fegyók kidolgozottsága kb cod4 szinten van ha részletességet nézzük és cod2-ben szerintem nem voltak olyan jól kidolgozva a karakterek sem mint css-ban. A 4 már jobb volt... de ez az én véleményem cod2 semmivel nem volt jobb szeb mint a css.
-
Kassadin
addikt
Francba, nem jött össze...

Ez váltani fogja a sima source-t vajon?
#29: Mondjuk az is igaz, 1.6 a mai napig fent maradt a vízen.
-
Mukorka
addikt
Azért olyan graf sem kell amihez atomerőmű kell. Kicsivel jobb mint a régi CS-k grafja, esetleg egy CoD2-4 grafot összehozhatnak, hogy mindenki tudjon játszani a játékkal

Persze, ez lesz a cél. Pont ezt írtam hogy minimális igény van jobb grafra de nem kell túlzásba vinni. Mondjuk engem az atomerőmű gépigény pont nem izgat

(#25) Kassadin : Hát hol említem én a Source-ot abban a kommentben? Ne kötekedj

-
Kassadin
addikt
-
silentstar.
csendes tag
Hát engem érdekel a grafika, tudod elég sokat Cs és Cs:S játszottam és azoknak elnézem hogy 12 és 6 évesek. Viszont ha kiadnak valamit ami nem olyan mint a TF hanem inkább mint a CS grafja 2012-ben már igenis elvárható hogy javuljon, nem kell BF3 graf, csak javuljon. Ettől érzi az ember azt hogy nem lehúzni akarják. Nem tudom mi a hitbox bajod, általában azok kifogásolják ezt akik nem tudnak lőni

Azért olyan graf sem kell amihez atomerőmű kell. Kicsivel jobb mint a régi CS-k grafja, esetleg egy CoD2-4 grafot összehozhatnak, hogy mindenki tudjon játszani a játékkal

-
milan18
aktív tag
Szerintem a hitbox javúlt az updatél a régihez képest. Viszont oda a tükörsima játékmenet darabos kaki az update óta. Ez a véleményem mivel nekem fel annyi lett az fps-em és jóval darabosabb a játék de lehet csak az fps miatt van így nemtom.
-
Mukorka
addikt
kit érdekel a grafika? a hitbox legyen jó, és ha lövöd az embert akkor haljon is meg!! reménykedem benne, hogy most ez tényleg jó lesz
nekem graf. elég olyan mint a source-éHát engem érdekel a grafika, tudod elég sokat Cs és Cs:S játszottam és azoknak elnézem hogy 12 és 6 évesek. Viszont ha kiadnak valamit ami nem olyan mint a TF hanem inkább mint a CS grafja 2012-ben már igenis elvárható hogy javuljon, nem kell BF3 graf, csak javuljon. Ettől érzi az ember azt hogy nem lehúzni akarják. Nem tudom mi a hitbox bajod, általában azok kifogásolják ezt akik nem tudnak lőni

-
silentstar.
csendes tag
kit érdekel a grafika? a hitbox legyen jó, és ha lövöd az embert akkor haljon is meg!! reménykedem benne, hogy most ez tényleg jó lesz
nekem graf. elég olyan mint a source-é+1

-
enginev3.0
félisten
kit érdekel a grafika? a hitbox legyen jó, és ha lövöd az embert akkor haljon is meg!! reménykedem benne, hogy most ez tényleg jó lesz
nekem graf. elég olyan mint a source-é -
Mukorka
addikt
A valve eddig se okozott csalódást a karakteres fps játékaival, még akkor is ha látványban egyik se a legjobb ma már, bízhatunk benne hogy valami nagyot alkotnak

-
milan18
aktív tag
Hát remélem annyi haszna lessz hogy újáááááá élednek a magyar cs szerverek!!!!
-
silentstar.
csendes tag
Jó lesz ez.

-
enginev3.0
félisten
kíváncsi leszek, nálam az áron fog múlni minden, ha olcsó lesz, akkor megveszem és végre elfelejthetem a css-t azzal a qva jó hitboxxal
-
Mukorka
addikt
-
front3r
őstag
-
Wolverine
félisten
-
Mukorka
addikt
Kinézem hogy nem lesz teljes játék ára. Egyébként nekem gyanús hogy kb Team Fortess 2 jelleget akarnak CS-be átültetni, tradelés játékon belül stb. Most jött ki egy béta steam amivel a trade már integrálva van TF2-höz ha jól tudom. Még az is lehet hogy ingyen lesz ez is csak ezekkel a kis tranzakciókkal akarnak keresni rajta.. MMOFPS?

-
milan18
aktív tag
Azért remélem nem fognak egy felturbózott css-ért megint 12k-át kérni bár kitudja!
Az lenne a jó ha csak a konzolosoknak kéne megvenni mi meg megkapnánk updatebe ha nem is ingyen max vagy 10 euróért! -
Mukorka
addikt
-
Mukorka
addikt
-
milan18
aktív tag
remélem nem kell külön meg venni mint "új cs"-ét!!!!!
-
Mukorka
addikt
Az világos , kérdés hogy hogyan fog kinézni. Persze most nem sokat tudni erről, az áráról, a terveikről de még az is lehet hogy valami toplistás fps-t szeretnének belőle kihozni, habár ez is multi only lesz.
(#5) h.adam.92. Külön játék lesz.
-
h.adam.92
őstag
kíváncsi leszek milyen lesz az új hitbox rendszer. (már ha lesz...)
ezt am egy source mod, vagy meg kell venni?
-
bivalyolo
őstag
-
milan18
aktív tag
Ez az vááááá kockulás

-
Mukorka
addikt

Hivatalosan is megtörtént az új Counter Strike bejelentése, a Global Offensive.
Három célplatform a Playstation Network, Xbox Live Arcade, és Steam(PC+MAC).
Röviden amit érdemes tudni róla:
- új pályák
- új karakterek
- új fegyverek
- a régi közkedvelt pályák felújított változatai is helyet kapnak (példában de_dust van említve, de biztos lesz több is)Az új CS-t a Valve közösen fejleszti a Hidden Path Entertainment-el. Célzott megjelenés dátum: 2012 eleje.
Éljen! Ez jó kis játéknak ígérkezikKíváncsi leszek Source motoron turbóznak-e valamennyit portál 2-höz képest.
-
Darth_Revan
veterán

Hivatalosan is megtörtént az új Counter Strike bejelentése, a Global Offensive.
Három célplatform a Playstation Network, Xbox Live Arcade, és Steam(PC+MAC).
Röviden amit érdemes tudni róla:
- új pályák
- új karakterek
- új fegyverek
- a régi közkedvelt pályák felújított változatai is helyet kapnak (példában de_dust van említve, de biztos lesz több is)Az új CS-t a Valve közösen fejleszti a Hidden Path Entertainment-el. Célzott megjelenés dátum: 2012 eleje.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
80086 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- iPhone topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Computex 2026: szedd szét, javítsd, fejleszd!
- Motoros topic
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Robotporszívók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- További aktív témák...
- Új 4K Gamer PC Ryzen 7 7800X3D /RX 9060 XT 16Gb OCb/32Gb DDR5 /1Tb M2 NVME SSD/850W 2-5Év gari
- Eladó szinte új ASUS VivoBook S 16 S3607QA-PL018W (Matte Gray)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470p I i7-7700HQ I 16GB I 256SSD I 14" FHD I 940MX I W11 I Gari
- Lenovo ThinkPad X230t Tablet I i5 I 8GB I 128SSD I 12,5" Wacom Touch I Jó akku I W10 I Gari
- Lenovo ThinkPad X220t Tablet I i7 I 8GB I 160SSD I 12,5" Wacom Touch I W10 I Gari
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ




De az 1.6-tal is eljátszom néha. Mai napig szvsz az egyik legzseniálisabb online fpsek. Egyébként esportra (is) tervezik mert PAX-on meg egy másik Gamer fesztiválon ez lesz a versenyjáték. Ha ez a játék beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor lehet a promod-os srácok hiába dolgoztak a modjukon.


nekem graf. elég olyan mint a source-é

LendvaiFeri1

